Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda_lepres, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Lindsay24

2015. június 3.

Már egy éve megvan, de még kevesen mint a fele hiányzik. Nekem az illata tetszik, az is jó, hogy könyű formulája van. Szörnyen lassan szívódik be és ragacsos érzetet hagy maga után. Egy Vichy-től többet vártam. Jóval többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

wk62

Korcsoport: >54
2014. március 5.

Akciósan vettem, de 1 év alatt használtam el, mert annyira erős az illata, hogy szabályosan rosszul voltam tőle. Csak a lábamra tudtam kenni, ott kevésbé éreztem. Amúgy nagyon jól hidratál, téli krémnek csodálatos, aki meg bírja szokni ezt a tömény illatot. Nem értem, miért kell a jobb kencéket is agyonillatosítani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 5.

Klara75

2013. március 22.

Ritkán használok testápolót, de szerintem nem rossz ez a krém. Az illatát szeretem és nem is hidratál rosszul. A kedvencem azért nem lett, de nincs vele különösebb bajom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

jibjab

2013. március 21.

Az illatával ennek sem vagyok teljesen kibékülve, de az én extra száraz bőrömre nagyon jó. Akciósan vettem tudfürdővel. Remek kombó. Nekem egy hét használat után rendbe tette a hámló kiszáradt, viszkető bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 21.

flóri

2012. október 18.

Nagyon nem vált be.Még régen használtam,de esküszöm ha meglátom ezt a terméket kiráz a hideg.Semmit nem segített sőt még rontott a helyzeten.Persze ma már rájöttem,hogy érzékeny bőrre a kevesebb néha több, sokszor hónapokig elvagyok testápoló nélkül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 18.

fancsa

2012. október 3.

Nem használok testápolót, kövezzetek meg érte, de sosem éreztem, hogy szükségem volna rá. Aztán megkaptam karácsonykor ezt. Igazából, nekem az illata tetszik, olyan nosztalgikus érzés fog el, mikor használom :) Általában gyantázás után kapom elő a piros pöttyökre, hogy kicsit lenyugtassa a bőrömet. Mivel nem tudom, milyen egy igazán jó testápoló, milyennek kéne lennie, én meg vagyok elégedve vele. Tekintve, hogy nem is használom túl gyakran, szóval nekem egy 4-es :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

cz.szilvia

2012. augusztus 31.

Ajándékba kaptam egy ilyet.
Számomra nem jó illatú,túl komoly.
Hidratálni hidratál, de saját pénzemből tuti nem venném meg,mivel az olcsóbb termékek is tudnak ennyit, sőt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

Ajándékba kaptam egy ilyet.
Számomra nem jó illatú,túl komoly.

Lillaberek

Korcsoport: >54
2012. július 24.

Nem igen használok testápolót, karácsony előtt egy hidratáló arckrémmel együtt vettem a lányomnak. A hidratáló már réges régen elfogyott, ez meg tavasszal a kezembe akadt, és éreztem hogy alig hiányzik belőle. Na majd én elkenegetem, gondoltam, és az első adandó alkalommal szépen, módszeresen végigkentem magam vele. Annyira szörnyű volt, hogy kishíján újra beálltam a zuhany alá, csak azért nem, mert egy nagyon hosszú nap után, késő este volt már, és nem bírtam emiatt felkelni az ágyból. A kezeim szabályosan összeragadtak tőle, a testemen pedig műanyag bevonatot képzett. A szaga annyira erős és kellemetlen volt, hogy a fáradtság ellenére, alig bírtam elaludni. Azóta vár a jobb sorsára, fogalmam sincs mit csináljak vele. Kukatöltésre még nem vitt rá a lélek, de lehet hogy mégis ott végzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. július 24.

zsuzsanna8papp

2012. július 4.

Jól hidratál, kellemes illatú. Kicsit nehezen szívódik fel. Jó, de találtam már jobbat is, így ha elfogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

stella07

2012. május 30.

Akciós csomagba vettem, kapásból 2 tubusom lett, alig vártam hogy 1 elfogyjon, a másik ajándék lett. Alig akar beszívódni, és az illata sem a barátom. Nekem kicsit műanyag illat ugrik be róla. Egyszer elment, újra semmi pénzért nem vásárolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 30.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak