Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibike, Módosítva: 2013. szeptember 23.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Vichy termálvízzel - hipoallergén - parabénmentes - érzékeny bőrűeken tesztelt.

Anyezz

2017. október 17.

Nem pirosodott ki tőle a bőröm és finom az illata, ami szuper, de egy vichy krémtől többet vártam volna.
Próbáltam a kézkrémet is, azt többször újra vásároltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Próbáltam a kézkrémet is, azt többször újra vásároltam.

Bibus

2014. május 31.

Anyu nagy kedvence, bár csak a lábára használja de ódákat zeng róla. Még van neki egy negyed flakon de oda van, hogy mi lesz ha elfogy. Én egyszer kétszer használtam kézre annyira nem volt húha érzésem tőle. De anyu imádata miatt legyen 5csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

Bibike

2013. szeptember 10.

Ajándékba kaptam, és sajnos nem jött be. Nagyon nehezen szívja be a bőröm, kissé zsíros. Az illata rendben van és a pumpás megoldás külön tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak