Vichy

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2016. március 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

Magas fényvédelem és szép barnaság egyszerre. Olyan nők és férfiak számára, akik hatékony fényvédelemre és ragyogóan lebarnult bőrre vágynak. Megnövelt UV-sugárzás elleni védelem a szabadalmaztatott Mexoryl® fényszűrőrendszernek köszönhetően a hosszú hullámú UVA-sugarak ellen is. Idéal Soleil Bronze innováció: melanin-aktivációs hidratáló formula a természetes barnulási folyamat elősegítése érdekében.

Önbarnítót nem tartalmaz. paraben-mentes, hipoallergén formula. Érzékeny bőrön, bőrgyógyász felügyelete mellett tesztelt. Nem komedogén. Védelem a napégés és az UV-sugarak ellen.

butizs

2017. június 4.

Nagyon erős alkohol szaga van (mint szinte minden vichy terméknek), emiatt arcra nem is merem kipróbálni. Annak ellenére, hogy nincs benne önbarnító, engem mégis az a fura önbarnítós szagra emlékeztet még az "illata", szóval az alkohol+önbarnító együtt valami iszonyúan büdös. A fényvédelme jó, és segíti a barnulást, a ruhával korábban fedett, emiatt kicsit kontrasztos vállamon próbáltam ki, hogy ne üssön el annyira a színe a karomtól: kicsit már barnább...amellett hogy nem égett le a déli napsütéstől.Teljes kiszerelést biztos nem vennék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

g.brigitta

2017. március 28.

Termèkmintàt kaptam belőle,s ahogy kibontottam megcsapott az alkohol szag...szòval az èrzèkeny bőröm miatt ez kilőve,de gondoltam mègiscsak elhasznàlom,làssuk tud e valami pluszt,mint a bioderma.Nos,felkentem ,elèg nagyon kevès mennyisèg,híg,könnyen felszìvodik,nem marad fehèr a bőr,viszont fènyes igen.Igaz mèg nincs 40 fok meleg,de így plusz 20 fokban is fènyes volt tőle az arcom,mondanom sem kell rà kellett pùdereznem.Szòval engem nem fogott meg,ìgu nem fogom megvàsàrolni ezt a termèket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

orybea

2016. július 5.

"Idéal Soleil Bronze innováció: melanin-aktivációs hidratáló formula a természetes barnulási folyamat elősegítése érdekében." Sajnos vásárláskor erről nem tájékozódtam. Segítette előhozni az évekkel ezelőtti leégésekből visszamaradt elszíneződéseket, amikor ezt kentem az arcomra és kimentem a napra. :( Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

viola78.varga

2016. április 28.

Egy ideje használom minden nap hidratáló krém fölé,csak az 50 faktoros kiszerelését.Zsírosodásra hajlamos bőrömön is jól működik,gyorsan felszívódik,és egészséges barna színt ad neki,mintha napoztam volna!Nekem nagyon bevált.Színe a bőrömön nem narancsos,inkább nap csókolta barna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 28.

ladybird80

2015. július 19.

Mintát kaptam belőle kipróbálásra, még szerencse, hogy nem vettem meg egy teljes méretet, mert nem városi használatra való. Amíg a Vichy dry touch fényvédője mellett tényleg nem fénylettem, addig ettől sajnos diszkógömbként ragyogok, főleg a mostani 40 fokokban.Túlzott barnító hatást sem vettem észre, úgyhogy részemről ez kilőve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 19.

lysza1985

2015. július 7.

Erdekes, hogy en semmitol nem pattogok ki, de ami garantaltan nem okoz irritaciot, attol igen.. Igy ettol is egybol kijott 4 patti. Fenyes marad a fejem, szerintem draga is. Azert vettem meg, mert itt irtatok, milyen alapozo szeru lesz a latvany utana, de szerintem rajtam ez egyaltalan nem mukodik:(

Neeem szeretem, nagyon erős alkoholos az illata, nem mattít, grízes és nem is barnít jobban, mint bármi más. Nagyon megbántam, hogy megvettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

KezdoManias

2015. június 28.

Nem különösebben szeretem a Vichy krémeket, ezt viszont nagyon eltalálták! Sajnálatos módon sok benne az alkohol, biztosan ezért is szívódik be pikk-pakk. Könnyen és gyorsan beitta a bőröm, selymes, majdhogynem matt közeli a végeredmény. És így is maradt. Nem irritált, bár én masszívan szérumozok és még hidratálok is mellé. A barnító hatásáról sajnos nem tudok nyilatkozni. Mindennapra nem merném használni az alkohol miatt, alkalomszerűen viszont tényleg nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 28.

jesuisunchat

2015. június 11.

multheten probaltam ki, nagyon kellemes a viselete, nem okozott pattanasokat es nagyon egyseges borkepet kaptam, szinte mintha alapozo lett volna rajtam, nekem nagyon nagyon bejott :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

A triozin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr-és hajkondicionáló, valamint szagokat semlegesítő hatású összetevő. Az összetevő serkentő hatással van a melanociták melanin termelésére, ezért a leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.