Vichy

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hannus.senator, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók

Hidratáló hatóanyaga segít feltölteni a napozástól kiszáradt bőrfelszínt, és biztosítja annak hidratálását. Nyugtatja és táplálja a bőrt, amely így felkészül a további napozásra. Nyugtatja és hidratálja a napozás után érzékeny, napégéstől irritált bőrt. Többszöri használat után a napégés tünetei napról napra enyhülhetnek.

Paraben-mentes, hipoallergén formulája bőrgyógyászati felügyelet mellett, érzékeny bőrön tesztelt. Vichy termálvízben gazdag, bőrnyugtató formula.

Anna777

2020. augusztus 13.

Szeretem ezt a terméket. Szinte egész nyáron használom. :-) Elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Szeretem ezt a terméket. Szinte egész nyáron használom. :-) Elégedett vagyok.

SzapiAnna

2020. augusztus 9.

Könnyű állagú testápoló, nagyon gyorsan beszívódik és kellemes érzetet ad. Személy szerint nekem nagyon tetszett az illata, de lehetséges, hogy másnak ez nagyon tömény lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

SchmitterBettina

2019. szeptember 9.

Szerette az egész család, jól hidratálta bőrünket a nyaralás alatt. Könnyen beszívodott, isteni illata van. Jövőre újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

KiAn

2019. július 22.

Szeretem használni. Kitűnően hűsíti, hidratálja, regenerálja a napozás, strandolás során napfénynek kitett bőrt. Az illata valami fantasztikus! Nekem 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 22.

ggsmgy

2019. április 11.

Könnyed, finom, napozás utána szépen issza a bőr, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Könnyed, finom, napozás utána szépen issza a bőr, nagyon szeretem.

Fannad

2019. február 21.

Imádom az illatát. Könnyen beszívódik. Nyaranta újra megveszem. Remélem nem fogják megszüntetni. Nálunk nagyon hamar elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

mafalda

2018. augusztus 8.

Még a régi tubusos van meg. Én buta nem kentem be a mellkasom így nagyon csúnyán leégett, kerestem itthon vmi kencét rá, erre megtaláltam ezt. Nyilván nem erre való, de kellemesen hűsít és puha bőröm lett a használatakor. Illata mennyei. Évek óta megvan most nyitottam ki semmi baja. Szuper termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

zsofiab

2017. december 17.

Könnyen beszívódik, nagyon tetszik az illata, nem napozós időszakban is használom testápolóként. Sajnos kicsit drága, úgyhogy nem mindig veszem meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

kfannigirl

2017. október 27.

Ez a testápoló kicsit semilyen nekem. HIdratálni nem hidratál (alkohol az inci elején...), ragadni ragad. Abszolút felesleges példány. Az illata kellemes, de ennyi. Nem érte meg az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

Fashionlover

2016. október 31.

Ez volt a csomag másik fele amit szintén nagyon szerettem. Annyira könnyed a textúrája nagyon hamar beszívódik a bőrbe és nagyon jól hidratálja és hűsíti a napozás után kissé leterhelt bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

Gyulladáscsökkentők: Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.