Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabbka, Módosítva: 2017. január 31.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolás

Természetes hatású, tartósan hidratáló önbarnító

DHC-ben gazdag formula a természetesnek tűnő, barna bőrszínért. Az E-vitamin garantálja az üdeséget. Bőre akár az első óra után láthatóan és természetesen barnább lehet. A bőrszín már az első használat után láthatóan barnul. A szín használatról használatra erősödik.

Hipoallergén formulája érzékeny bőrön, bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt.Könnyen felszívódó textúrája kényezteti a bőrt, hosszantartó hidratálást biztosítva.

tsuru

2019. június 28.

Testen használtam. Foltosak, csíkosak lettek tőle a végtagjaim. Mivel fehéres krém állagú, aminek a színe nem nagyon látszik a bőrön, nem mindig egyértelmű, h hova mennyi jutott belőle. Nagyon figyelmesen el kell oszlatni és bedolgozni a bőrbe. Ajánlott alaposan lesúrolni a tenyérről, máskülönben beszínezi sima szappanos kézmosás mellett is. Jól felépíthető vele egy nem túl intenzív szín. Viszont felkenés után 1 órával már érezhető a DHA szag, ami tussolás után sem múlik el. A ruháimat, ágyneműt is átitatta eléggé intenzíven. Második napra már nagyon zavaró volt, h szinte csak ez a szag leng körül. Részletesebb használati utasítást csatolhattak volna hozzá, mivel magamtól kellett rájönnöm, h több órán át fejleszti ki hatását, 4-8 óra is kell neki. Felkenést követően igyekeztem várni, amíg beszívta a bőröm a krémet és "megszáradjak", mielőtt felöltöztem, h ne a ruhám szívja magába és ne izzadjam le. Nem jártam mindig sikerrel, mivel órák után is éreztem egy tapadós érzést (és megjelent az önbarnítós szag is). Gyógyszertárban 4000 ft-ért vettem. Elhasználom, de nem veszem újra. Arcon nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 28.

Kornelia14

2018. augusztus 9.

Már a második tubust használom, nekem bevált. Szépen egyenletesen oszlik el a bőrön, viszonylag tartós. A létrejött bőrszín is nagyon közel áll a természetes barnasághoz, igaz azért ő is hozza azt a jól megszokott enyhén sárgás bőrszínt. Ettől függetlenül elégedett vagyok vele. Előtte tettem egy próbát a külföldi oldalakon nagyra tartott St. Tropez-el is igaz az hab állagú volt, de valahogy mégsem lehetett vele ilyen szépen dolgozni. Ha a kettő közül választok nekem ez a befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Leander

2018. július 31.

Könnyű használni, szép, de nem túl intenzív színt csinál cserébe viszont nem lesz tőle az ember foltos, a eredmény egyenletes és természetes. Nincs túl nagy tapasztalatom eddig önbarnítók terén, de abból a párból amit eddig használtam egyértelműen ez volt a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 31.

karolinapoles

2017. október 23.

Nagyon krémes a textúrája, issza a bőröm, mint a vizet, pedig egyaltalan nem vagyok száraz bőrű. Olyan hamar beissza, hogy gyorsan kell vele dolgoznom. Nagyon jo termék. A baj az, hogy hamar elfogy az 1 dl, kb 3 hetig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 23.

Langelica

2017. augusztus 13.

Az eddig próbált önbarnítók közül ennek az illata a legkellemesebb. Textúrája lágy, krémes. A várva várt barna szín viszont elmaradt...minden második nap szoktam használni, lassan kifogy a tubus. Ennyit a sima, önbarnítós testápolók is tudnak, fele annyi pénzért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol