Vichy

Ár:   5599 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dyna, Módosítva: 2015. július 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

Egyenletes és természetes barnulást segítő napvédő spray testre

Megerősített UVB-UVA-sugárzás elleni védelem, beleértve a hosszúhullámú UVA-sugarak elleni védelmet (a Tyrosine C segítségével optimalizálja a melanin bőrfelszínre jutásának természetes mechanizmusát). Természetesebb, egységesebb, aranybarnább, hosszantartóbb napsütötte bőrszín, önbarnító nélkül. Érzékeny bőrre is. Vízálló.

30-as és 50-es fényvédő faktorral is kapható

Annie25

2017. augusztus 9.

Nagyon meg vagyok vele elégedve! Mióta ezt használom egyszer sem égtem le pedig hajlamos vagyok rá! Viszont szép barma színem lett! Tényleg vízálló ezért nem kell folyamatosan újrakenegetni. Én arcra nem ezt használom, egyébként is testre való! Ha elfogy biztosan újra fogom venni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Baraa

2016. június 14.

Tényleg zsíros, de minket ez nem zavar. Eléggé fehér bőrünk van pàrommal, amit szépen védett (és végül jól le is barnultunk), viszont semmi extra. Ezt olcsóbb napvédők is tudjàk, ráadásul a pumpa nyomókája a második nap kimozdult és a design-os gumi résztől vissza se tudtuk tenni... de szerencsére baràtnőm 3000Ft-os napvédőjének a szórofejét rà tudtuk csavarni :D és tudtuk hasznàlni. Adok neki 3 csillagot, mert annyit megérdemel, de nem fogom újra venni soha többé (ennyiért - amúgy én 6500-at fizettem anno)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

Pittyputty

2015. augusztus 30.

Most voltam egy hétig horvátországban, az első napokban Biodermás napvédőket használtam,majd a hét második felében áttértem erre a Vichyre....az eredmény szörnyű, estére tele lettem pattanásokkal. Valahogy éreztem, hogy ezt nem kellene erőltetni, még szerencse, hogy csak tesztert vettem. 1 csillagot sem adnék neki, annyira rossz....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Nem esszenciális aminósav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr-és hajkondicionáló, valamint szagokat semlegesítő hatású összetevő. Az összetevő serkentő hatással van a melanociták melanin termelésére, ezért a leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.