Vichy

Ár:   9200 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: szpirita, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az első szemkörnyékápoló szérum a Vichytől – szempillákra is Ezt a könnyű, de hatóanyagokban gazdag szérumot kifejezetten a szem körüli finom bőr ápolására fejlesztették ki. A magas koncentrációjú Rhamnose simítja, feszesíti a bőrt, a fényvisszaverő összetevők pedig mintegy “kinyitják” a tekintetet. A szérum rendszeres használata esetén a ceramidok megerősítik, megszépítik a szempillákat. A ragyogóbb bőr és a dúsabb hatású szempillák fiatalabb kinézetet kölcsönöznek a tekintetnek. Az új szemkörnyékápoló nem csak azért érdekes, mert szérum formula, de használata is eltér a megszokottól, hiszen a szempillákra is fel kell vinni. 1 csepp elég mindkét szemre.

bogibooo

2013. március 22.

Egy mintát használtam és meglepően kiadós, minimális mennyiség elég két szemre. Illatát egyáltalán nem éreztem. Nagyon nehezen szívódik fel,bár én az ilyen szem-kencéket egyébként sem nappalra használom. Hatása mintha nem lenne. A szempilláimon két nap alatt a pár száz forintos ricinus olaj többet dobott mint ez a szérum másfél hét alatt (eddig volt elég a minta). A karikáim ugyanúgy megmaradtak, a szem körüli bőr hidratáltságán pedig a mezei kókusz olaj segített ugyanennyit. Kap 3 csillagot, mert valószínű (sőt biztos), hogy ez a másfél hét nem elég hogy kifejtse a hatását, de mintát azért osztogatnak, hogy meggyőzzön az adott termék. Ennek nem sikerült. A fent említett olajoknak ezzel szemben igen.

update. ricinus olajjal együtt használva (krém felvisz-beszívódik-ricinusolaj pillákra-alszik) nem csak hosszabbítja a pillákat,hanem sokkal sűrűbbek is. Ez nem tudom mennyiben köszönhető a szérumnak (már a második kis mintának a végénél járok) és mennyiben a ricinusnak....plusz cillagot ezért nem kap, mert egymagában nem dobott a pilláimon, csak egy tipp lányok.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Morci

2013. március 20.

Én is mintát próbáltam, körülbelül egy hétre volt elég. Nagyon folyékony állagú szérum, kevés is elég belőle. Az én bőröm könnyen és gyorsan beszippantotta. A szempillákra vonatkozó hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert én úgy használtam, mint egy sima szemkörnyék ápolót. Viszont a sötét karikáimon nagyon sokat segített mindössze néhány használat után, szinte el sem akartam hinni, de másoknak is feltűnt. Ilyet eddig még egy kence sem ért el nálam. Ha elfogy a mostani szemránckrémem, biztosan meg fogom venni a teljes kiszerelést ebből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 20.

ST

2013. március 4.

A márka oldalán regisztrációért cserébe adnak a gyógyszertárban egy teszter-csomagot, amiben benne van ez is.
Ha még kevesebbet kenek belőle, és várok egy kicsit, akkor nem dörzsölődik le, de egyébként szerintem a feszesítésen kívül semmi extra, kb. 1 hetes használat után a szempillákkal nem csinált semmit, és nekem továbbra is kell a szem alá a korrektor (bár nem is vártam, hogy a szem alatti világos bőrön átütő erekkel csodát tegyen).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

ST

2013. február 25.

Mintát próbáltam belőle, így csak az első benyomásomról tudok beszámolni. Az állaga nagyon folyékony és átlátszó, tényleg nagyon kevés kell belőle, mert könnyen eloszlatható. Sminkelni viszont nem tudtam rá, amikor rá akartam kenni az alapozót, ledörzsölődött vele az egész :( Éjszakára viszont jó lehet, mert még így is azt mondták, hogy "jobban nézek ki" (épp meg vagyok fázva, és eléggé elgyötört vagyok).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 25.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Rhamnose, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Ph szabályozó segédanyag

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.