Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Teljeskörű ránctalanító és feszességet nyújtó éjszakai arckrém a hosszantartó lifting hatásért.

Több mint 10 évnyi kutatás eredményeként a Vichy felfedezte a Derm Source-ban rejlő erőt, mivel a dermisz réteg az egyedüli réteg a bőrben, ami felelős a bőr regenerálásáért. 50 öregedésgátló molekula közül a Vichy kiválasztotta a Rhamnose molekulát, egy magas koncentrátumú növényi eredetű öregedésgátló molekulát, ami 5%-os dózisban található meg a termékben.

Parabénmentes, hipoallergén formulája bőrgyógyászati felügyelet alatt tesztelt érzékeny bőrön.

Lilly83

2020. január 23.

Egy hét használat után azt hittem, hogy egy csodaszer. Az illata kellemes, nem tolakodó. Az állaga nem éppen könnyű, de éjszakai krémnek pont jó. A ráncaim minden nap halványabbak lettek. Az arcom üde volt reggelre. A nappali krémjével együtt használtam. Egy idő után viszont pattanásos lett tőle a bőröm, ami előtte abszolút nem volt jellemző. Tele volt az arcom és a homlokom kisebb-nagyobb pattanásokkal. Így sajnos nem tudtam hosszú távon használni. Félre kellett tennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

harpec

2019. március 25.

Száraz bőrre nekem bevált, télen még nappalinak is ezt használtam. Nekem nem nehéz, végre egy krém, amelynél érzem, hogy valami van az arcomon, ami javít a szárazságon, de azért beszívódott és nem volt túl nehéz. Most áttértem a neovadiolra, de szerintem ezt még fogok venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 25.

Futureline

2019. február 6.

Az egyetlen krem volt a Vichytol amit szerettem. Vajas allagu, finom illatu kozepesen hidratalo krem. Csak este hasznaltam, reggelre mindig szep lett tole a borom, ragyogo friss es hidratalt. Ereztem hogy jo a boromnek. De sajnos miota en is beleptem az ekcemasok klubjaba a hidratalo ereje annyit er mint a nyari zapor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

DNM

2018. november 26.

Nem egy csodaszer, de éjszakai krémnek nekem egyelőre bevált, bár ha elfogy, valószínűleg keresek mást. A textúrája nekem épp jó, nem kell belőle sok. Reggel is érződik még hogy puha az arcom. Viszont a kinézetén, ráncocskákon nem javít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

claudia.nyilas

2018. október 28.

A második tégellyel használom. Nem vagyok benne biztos, hogy azért mert ez annyira jó, csak egy kis plusz megnyugatatás, hogy estére is jól beápolom a bőröm több lépcsőben. Ez a vége, ezzel zárom be a szérumokat. Elég zsíros, szóval képes megtartani a szérumokat. Biztos létezik jobb, de nekem a célnak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 28.

Asianlover

2018. február 12.

Változatosak az élményeim a Vichy krémekkel kapcsolatban, de ezzel nagyon elégedett vagyok. Nem használom minden éjjel, mert azt soknak érzeném, de hetente kb. egyszer-kétszer szoktam a bőrradírozás után felkenni (most télen inkább kétszer, mert ebben a hidegben nem kívánom a vizes fátyolmaszkokat a fejemre), és reggelre mindig csodásan kisimult, látványosan fiatalabb arc köszön vissza. Hamarosan elfogy, lehet, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

tnori

2017. március 20.

Nem a legjobb éjszakai krém... Elsőre jónak tűnt, de nem szeretem használni, mert felvitel után még 1 órával is beleragad a hajam... Az illata nagyon kellemes, mondjuk én imádom a vichy kremek illatát.
Amúgy táplálni táplál, nem szárad a bőrőm, de semmi extrat nem tapasztalok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Amúgy táplálni táplál, nem szárad a bőrőm, de semmi extrat nem tapasztalok.

lipkatalin

2017. március 13.

Nem jött be. A nappali változata sem nyerte el a tetszésemet, nehéz nehezen beszívódó krém. Hatást én nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 13.

eperturmix

2017. január 20.

Hatásosabb mint a nappali,jobb az illata is.A bőröm reggel,délelőtt is szép sima,puha,selymes..érzem rajta,hogy hidratálta.Pattanásom egy jött ki a használatuk alatt,(több kis minták)nem tudom melyiktől,argán olajjal kezelem,az mindig megoldja az ilyen jellegű problémát.Pórusokat nem tágít,viszont jóval tömörebb mint a nappali,és hagy egy fénylő,rámtapadó réteget,ami egy picit zavar,de éjszakai krém lévén elnézem.Nem volt rossz használni,hatásosnak is mondanám,de nekem túl drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Valentine

2016. február 1.

Vichy párti vagyok, de mostanában krémek tekintetében nem hoz túl jó minőséget. Ebből a krémből próbát kaptam, melyet 3-4 éjszakán keresztül használtam, de ennyi bőven sok is volt belőle. Reggelente abszolút nem éreztem hidratáltnak az arcom, inkább úgy néztem ki, mint aki egész éjjel nem aludt. Jó pont mellette, hogy parabénmentes, viszont nekem valamitől felkenéstől számítva kb. 10 percig viszketett az arcom. Örülök, hogy csak próba volt, mert így pénzkidobás lett volna megvenni egy egész tégellyel. Biztosan nem használom többször.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 1.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Glucoside, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Rhamnose, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Glucoside

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ph szabályozó segédanyag

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.