Vichy

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: pacsalia, az összetevőket feltöltötte: Lilii, Módosítva: 2019. május 17.

Lelőhely:   patikák
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hialuronsavat tartalmaz és tartós üde ragyogást ad közepes fedőképességgel. Könnyű fedést biztosít és egységesíti az arcszínt. Az arcbőr már az első használatot követően puha és intenzíven hidratált lesz. Rendszeres használat esetén hozzájárul a bőr hosszútávú hidratálásához, szép, üde bőrfelületet eredményez és csökkenti a fáradtság jeleit.

5 árnyalatban elérhető

Vichy Minéralblend Hidratáló Alapozó 03
Ár: 3500 , Eladó: Liliomrozsa
Állapot: Póráblva volt , Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás után Foxposttal automatába v. házhoz

ilditoth

2021. január 24.

Kár, hogy nem azt írták rá, ami: színezett hidratáló száraz bőrre. Nem közepes a fedése, hanem minimális - sajnos, a véleményeket nem néztem át, mielőtt megvettem. Csillog, alig fed, zsírosít, és eltűnik az arcomról. Kuka, lepontozom, csak a csordaszellem miatt adok kettest, mert látom, hogy sokaknak bejön :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 24.

danzsu

2021. január 15.

A 03-as árnyalat nagyon szépen passzol hozzám,kicsit semleges árnyalat. A fedése kellemesen természetes. Amit a legjobban szeretek benne,hogy szuperül hidratál, száraz bőrre kitűnő választás.Ráncaimat sem emeli ki.:)) Nekem elég tartósnak is tűnik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 15.

lalaura

2020. december 8.

Évek óta csak bb krémet használtam, abból is a gyengébb fedésűt, de gondoltam most beruházok egy könnyebb fedésű alapozóra. Számomra tökéletes, én nagyon szeretem , hogy egy szép egységes fedés a végeredmény. Valóban nem erős a fedése, egy erősebb bb krémhez tudnám hasonlítani! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 8.

b5bea

2020. november 17.

Egy mintát kaptam belőle a patikában. Közepes fedése van, tényleg fényes arcbőrt eredményez, maszkkal kompatibilis, de sajnos eléggé fényesít is. Jobban, mint az természetes lenne. Az én bőrömnek sok. Viszont az 1ml minta 4 alkalomra volt elegendő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 17.

izabella73

2020. október 26.

Fedése olyan mint egy bb krém,ami nem zavar, de egyáltalan nem tartós, pár óra alatt szinte teljesen eltűnik az arcomról.Természetes hatású, nem maszkos, nem tömíti el a pórusokat.Kicsit többet vártam tőle tartósság terén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 26.

gabocaaa

2020. augusztus 6.

Próbálkoztam a Vichy termékekkel, de nekem sajnos nem lettek a kedvenceim. Glamour napokon szereztem be őket, de még így se merem kijelenteni, hogy újravenném bármelyiket. Minimális fedése van, nekem a mindenre érzékeny, száraz bőröm nem tolerálta, ezért kapta a három csillagot

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Queen16

2020. június 3.

Sokat használtam belőle, mindenapi sminkemhez, elsösorban nagyon száraz bőrueknek tudom ajánlani, az én zsiros börömön úgy átfényesedik hogy diszkó gömb vagyok, ujravenni nemhiszem hogy ujvenném, púder fixálása után is ragacsos az érzete, télen jobb lehet, melegebb idöszakba felejtős, közepes a fedése, inkább csak színt ad az arcnak, de csak minimális fedése van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Milva07

2020. április 23.

Új fejezet nyílt az arcápolás/sminkelés terén az életemben. Eddig csak sátoros ünnepnapokon használtam alapozót, BB/CC krémek regimentjét próbáltam, de egyik sem nyújtotta azt a komfortot , mint ez a termék. Nem érzem, hogy rajtam van, nem fullaszt, nem irritál, nem maszkos a végeredmény, egyszerűen tökéletes. Gyönyörű, természetes a finise, picit fényes, de nem highlighteresen, vagy vizesen/zsírosan . Száraz bőrre biztosan jó választás, zsíros bőrűek próbálják ki először. Mintát a patikákban szívesen adnak Habár a színválaszték pld. az EL-hez képest elég alap (5szín), nekem télre a 6-os szerencsére tökéletes, most pedig a 9-est használom, az is jó az én bőrtónusomhoz. (Könnyen barnuló, nem kipirosodó, de nem kreolos bőrű vagyok, sárgás tónussal). Pattanásaim, elfedendő bőrhibáim 1-2 apró pigmentfolttól eltekintve nincsenek. Bőröm száraz, vízhiányos.Minimális, szem környéki ráncaim vannak, amikbe nem ül be, nem öregít a leheletnyi fedésének köszönhetően. Korrektort éppen ezért nem használok, így nem tudom, hogyan viselkedik és nem is építem, 1 réteg nekem elég. Koreai rétegzős rutinom van, az általam használt (jelenlegi) nappali krémemmel jól megvan, nem morzsás, nem darabos a felvitel után. Én kézzel dolgozom el. (Nappali krém: Beauty of Joseon) Akciósan 4999.- 30 ml, és egy jó borsónyi elég az egész arcra-nyakra-dekoltázsra. Nagyon elégedett vagyok, minden nap használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 23.

Vicuska918

2020. március 13.

Ha nem okozott volna pattikat, csodaszer lenne. A 03-as árnyalat tökéletesen passzol a bőrömhöz. Enyhe a fedése, de nekem elegendő. Kevés is elég belőle, szépen el lehet dolgozni. De sajnos így nem lettünk barátok. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 13.

racheldawes

2020. március 3.

Sajnos le kell pontoznom, pedig nagyon bíztam benne, hogy maradandó barátságot kötök vele. Több, mint egy hónapon keresztül használtam, most fogyott el. A 03-as árnyalatot vettem meg, ami egy rózsaszínes (a világos bőrömnek kissé túl sötét) szín. Nagyon tetszett a könnyed textúrája, ami szépen mutatott az arcomon, nem volt maszkos hatású, nem ült bele a finom vonalakba, jól elterült a bőrömön. Nekem a fedése is megfelelő volt, korrektorral teljesen természetes összképet eredményezett, némi "egészséges" csillogással. VISZONT: az alkoholnak hála a hidratálás ellenére is szétszárította az arcomat, ami az utóbbi két hétben vált nyilvánvalóvá. Mindemellett 3 gyulladt pattanás is megjelent az arcomon a használata alatt, amit az ő "számlájára" írok, mivel az utóbbi időben ez már nem volt jellemző.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol