Vichy

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: pacsalia, az összetevőket feltöltötte: Lilii, Módosítva: 2019. május 17.

Lelőhely:   patikák
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hialuronsavat tartalmaz és tartós üde ragyogást ad közepes fedőképességgel. Könnyű fedést biztosít és egységesíti az arcszínt. Az arcbőr már az első használatot követően puha és intenzíven hidratált lesz. Rendszeres használat esetén hozzájárul a bőr hosszútávú hidratálásához, szép, üde bőrfelületet eredményez és csökkenti a fáradtság jeleit.

5 árnyalatban elérhető

Vicuska918

2020. március 13.

Ha nem okozott volna pattikat, csodaszer lenne. A 03-as árnyalat tökéletesen passzol a bőrömhöz. Enyhe a fedése, de nekem elegendő. Kevés is elég belőle, szépen el lehet dolgozni. De sajnos így nem lettünk barátok. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 13.

racheldawes

2020. március 3.

Sajnos le kell pontoznom, pedig nagyon bíztam benne, hogy maradandó barátságot kötök vele. Több, mint egy hónapon keresztül használtam, most fogyott el. A 03-as árnyalatot vettem meg, ami egy rózsaszínes (a világos bőrömnek kissé túl sötét) szín. Nagyon tetszett a könnyed textúrája, ami szépen mutatott az arcomon, nem volt maszkos hatású, nem ült bele a finom vonalakba, jól elterült a bőrömön. Nekem a fedése is megfelelő volt, korrektorral teljesen természetes összképet eredményezett, némi "egészséges" csillogással. VISZONT: az alkoholnak hála a hidratálás ellenére is szétszárította az arcomat, ami az utóbbi két hétben vált nyilvánvalóvá. Mindemellett 3 gyulladt pattanás is megjelent az arcomon a használata alatt, amit az ő "számlájára" írok, mivel az utóbbi időben ez már nem volt jellemző.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

sztinke

2020. január 25.

Azt kell mondanom, hogy imádom! Alapvetően zsírosodásra hajlamos, tág pórusú, érzékeny bőröm van, ami viszont egyre vízhiányosabb, különösen a hidegebb évszakban. A Bioderma Photoderm Nude Touch színezett fényvédőt használom már jó ideje, elégedetten, de olyan jókat olvastam erről az alapozóról, hogy mindenképp ki szerettem volna próbálni. A gyógyszertárban kaptam néhány napra elég mennyiségben. Azóta megvettem teljes kiszerelésben. Hihetetlen komfortos viselni! Nem érezni, hogy rajtam van, nem hagy nyomot zsebkendőn sem, nem irritál, és több mitesszert se tapasztaltam, mióta használom. Szép, természetes bőrképet ad és olyan hidratált, puha a bőröm minden nap, mint évekkel ezelőtt, a sokszor jellemző hámlás is teljesen megszűnt.
Az tény, hogy a tartósság nem 100%, főleg a zsírosodásra hajlamos homlokomon, de a pozitív hatásai mellett ez abszolút nem jelentős.
Nyárra a Bioderma a megfelelőbb, már csak az extra fényvédelem miatt is, de az év többi részében ez igazán megfelelő. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 25.

Hannamanna0321

2019. november 15.

Kerestem egy olyan alapozót ami miatt nem szárad ki a bőröm. Gyógyszertárba kaptam belőlle mintát. Ki próbáltam imádtam. Azóta megvásároltam a teljes kiszerelést is. Imádom benne, hogy nem kell belőle olyan sok még is szépen fed. Számomra 5csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Milva07

2019. október 27.

Új fejezet nyílt az arcápolás/sminkelés terén az életemben. Eddig csak sátoros ünnepnapokon használtam alapozót, BB/CC krémek regimentjét próbáltam, de egyik sem nyújtotta azt a komfortot , mint ez a termék. Nem érzem, hogy rajtam van, nem fullaszt, nem irritál, nem maszkos a végeredmény, egyszerűen tökéletes. Gyönyörű, természetes a finise, picit fényes, de nem highlighteresen, vagy vizesen/zsírosan . Száraz bőrre biztosan jó választás, zsíros bőrűek próbálják ki először. Mintát a patikákban szívesen adnak Habár a színválaszték pld. az EL-hez képest elég alap (5szín), nekem a 6-os szerencsére tökéletes.Könnyen barnuló, nem kipirosodó, de nem kreolos bőrű vagyok. Pattanásaim, elfedendő bőrhibáim 1-2 apró pigmentfolttól eltekintve nincsenek. Bőröm száraz, vízhiányos.Minimális, szem környéki ráncaim vannak, amikbe nem ül be, nem öregít a leheletnyi fedésének köszönhetően. Koreai rétegzős rutinom van, az általam használt (jelenlegi) nappali krémemmel jól megvan, nem morzsás, nem darabos a felvitel után. Én kézzel dolgozom el. (Nappali krém: Beauty of Joseon) Akciósan 4999.- 30 ml, és egy jó borsónyi elég az egész arcra-nyakra-dekoltázsra. Nagyon elégedett vagyok, minden nap használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 27.

Orsyka9205

2019. október 18.

Nagyon szeretem. Szépen fed, de nem lesz maszkos hatás. Biztosan újra veszek, ha elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Ditti79

2019. október 10.

Kedvenc lett,mióta megvettem.Csomagban nagyon kedvezményes áron jutottam hozzá,gondoltam egy próbát megér.Azóta nem is nyúlok máshoz,pedig sokféle alapozóm van,nem bírom ki,hogy ne próbáljak ki mindig valami újat :) De őt biztosan újra veszem,ha elfogy.Gyönyörű,nem maszkos fedése van,korrektorral is szépen együttműködik,valami csoda természetes összhatása van.Hidratálót és szérumot használok alá,de nyáron elég volt a szérum is és nem szárított egyáltalán.Nekem a kombinált bőrtípusom miatt púder mindenképpen kell fölé,így viszont nem fényesedik át még estére sem.Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 10.

Virag0820

2019. október 1.

Egyszerűen imádom! Valóban közepes fedésű, mégis gyönyörű finisht ad. Nagyon könnyű, olyan mintha semmi nem lenne a bőrömön. Nem fénylik át, nem kopik; tényleg már az első használat után észrevehető a hidratáló hatása. Kicsit hasonlít egy BB krémhez, de mégis többet ad mint egy egyszerű drogériàs BB krém. Biztosan újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Tubi888

2019. augusztus 24.

Én is egy BB krémhez tudnám hasonlítani!
Hidratál, könnyen és szépen el lehet dolgozni!
Nem fénylik tőle az arcbőr!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Én is egy BB krémhez tudnám hasonlítani!
Hidratál, könnyen és szépen el lehet dolgozni!
Nem fénylik tőle az arcbőr!

covergirl

2019. július 13.

Az alapozó fedése egy BB krémnek felel meg. Pont ilyet kerestem, fehér, sárgás árnyalatú bőrömmel egyik drogériás BB sem volt kompatibilis, de ennek a 01-es árnyalata szuper :)
Nagyon közelről is természetes a hatása, meglepő módon nem ül bele a ráncokba/pórusokba. Én semennyire nem érzem, hogy a bőrömön lenne, aminek nagyon örülök. Tartós, az ígért 16 órás hatás valós: nem szívódik fel, nem áll össze (primer és púder nélkül próbáltam eddig).
Ha instamodelles glowy finish-t szeretnél elérni, akkor önmagában ajánlom, egy púder viszont nem árt a matt hatásra vágyóknak.
Nincs benne fényvédő, így tetszés szerinti fényvédőt lehet alá használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Nincs benne fényvédő, így tetszés szerinti fényvédőt lehet alá használni.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol