Vichy

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: B_Anna, Módosítva: 2016. március 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tisztító gél problémás és pattanásos bőrre.

Atally

2019. január 4.

Már másodszorra veszem újra a terméket! Nyáron minden nap reggel lemostam vele az arcom, néha maszkként fenthagytam. Kicsit szárazabb lett a bőröm az orromnál, viszont az arcom többi részét szépen mattította kb. fél napon keresztül. Télen két-három naponta használom. Elég sok pattanásom volt ezelőtt, de amióta ezt használom nemigen bújtak elő. Max 1-1 db a bajos napokon. Ilyenkor kenek egy kicsit a termékből a pattanásra és hagyom hogy leszárítsa. Az illata nagyon kellemes.
Szerintem megéri az árát, mivel elég belőle egy kicsit nyomni minden használatnál, így akár fél évet is kibír egy kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

kovacsrekaa

2018. december 7.

Update: oktober ota hasznalom, ma voltam a kozmetikusomnal egy sima szemoldok szedesen. Meglepodve allt felettem, kerdezte mivel apolom az arcom. Szep, tiszta, nincsenek pici partanasok. Mondtam, hogy ezzel a termekkel.

Arcmaszkot kerestem, ami lehetoleg alkohol mentes, es igy talaltam ra erre a termekre.
En hetente egy-ket alkalomma ezzel mosok reggel arcot, szerintem ennel tobbszor nem erdemes hasznalni, az en arcomat nagyon szaritja. Illetve hetente egyszer arcmaszkkent is hasznalom. Az illata nagyon kellemes, hasznalata utan az arcom puha, a borom tiszta. 2 honapja voltam arctisztitason, azota hasznalom ezt a termeket, az orromra nem jottek vissza a fekete miteszerek, sot a porusaim ossze huzodtak. De az araval nem vagyok kibekulve, en gyongypatikaban 4500 forintert vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

kataferenc17

2018. március 26.

A legjobb termék a Normaderm termékcsaládból! Nagyon szépen tisztítja a bőrt, már a lemosása után sokkal egyenletesebbnek, egységesebbnek tűnik a bőrfelszín, szépen tisztít, nagyon puha lesz utána az arcbőr. Ár-érték arányban is kiváló, én maszkként használom heti 1 alkalommal, és mivel nagyon kevés kell belőle, így sokáig elég

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

enszlaj

2018. március 17.

Nagyon sokáig elég, és teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Nagyon sokáig elég, és teszi a dolgát.

anniiee

2017. december 22.

Szerettem nagyon, szép arcbőrt varázsol , nem is használtam sűrűn , mert jó munkát végzett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

dorinakemeny

2017. november 23.

Csak arc radírnak használom. Tetszik hogy kicsik benne a szemcsék, de azért lehetnének többen is. Finom az illata és jól tisztít, heti 1-2x használom. :) újra vevős

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.

kfannigirl

2017. október 27.

Hú, imádom ennek a maszknak az illatát. Heti 2x használom, szépen mattít, ilyen gyakorisággal nem is szárít túl, bár persze kell utána hidratálni. Radírként és napi arctisztítóként nem ajánlom, de maszknak tényleg szuper, tiszta arcbőrt eredményez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

nika013

2017. augusztus 30.

Heti 1szer használom, bőrradirként illetve maszkként, és szépen mattit teszi a dolgát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Adrienna

2017. május 11.

Nemrég szereztem be ezt a tisztítót, és maszkként heti egyszer használom, főként a T-zóna területén. Mindennapos tisztítóként nem vált be, nagyon szárítja a bőrömet. Pozitívum, hogy mivel eléggé tömör szerkezetű, sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

halmia89

2016. október 3.

Ahhoz képest, hogy azért vásároltam meg, mert mind a szokásos radírom, mind pedig az arclemosóm is fogyóban volt, és gondoltam, akkor már kipróbálom, iszonyúan kellemes meglepetés. Alapból nem annyira vészes a bőröm (ha a vízhiányt nem számoljuk), de azért néha nekem is meg kell küzdenem a kóbor pattanásokkal. Na, ő pont akkor érkezett, amikor az arcom épp hisztizett, és nem volt valami jó állapotban - és nem viccelek, az első használat után javított a helyzeten. Ráadásul, bár amúgy sem szeretek fürödni az arclemosóban, de ebből még a szokásosnál is kevesebbet kell használnom, valamiért nagyon kiadósra sikerült a formulája, úgyhogy sokáig fog boldogítani. Maszkként is próbáltam, nem okozott csalódást. (Mivel egyébként ez egy "agresszívabb" termék, így azt mondanám, hogy heti 3-szor érdemesebb használni, és a többi alkalommal valami gyengédebbel kiváltani, kivéve, ha mondjuk valakinek kimondottan problémás vagy aknés a bőre, mert erre találták ki.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin