Vichy

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Rebeka528, Módosítva: 2019. április 25.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megújult formula!

Mélytisztító gél problémás bőrre. Eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges faggyút. Mélyen kitisztítja a pórusokat.

soproniviri

2019. március 7.

Nekem bevált, már 2-3 éve használom, többször újravettem. Kombinált bőröm van, az orromnál és az államon mitesszerek, az "orcám" pedig nagyon érzékeny, könnyen kipirosodik. Kevesebbszer jönnek ki mitesszerek, pattanások. Arctisztító készülékkel pedig még jobb lett az eredmény. Száraz bőrűeknek viszont nem ajánlom, mert még nekem is azonnal hidratálni kell utána. A Normaderm Anti Age krémmel kombináltam eddig, most tervezem kiegészíteni egy rendes éjszakai krémmel, mivel egyre inkább öregszem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Jules

2019. február 11.

Az illata kifejezetten nem tetszett első használatra, később megszoktam, de nem lett a kedvencem. Szárít, hidratálóért kiált. A hatását 400 ml reggel-este után nem mondanám egyértelműen pattanástalanítónak. Nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

bee1

2018. december 9.

Patikában ajánlották körülbelül 1 hónapja, azóta napi kétszer használtam. Nem tudtam rájönni, hogy mitől hámlik folyamatosan az orrom. Sajnos télen alapból nagyon ki tud száradni a bőröm, de a patikában biztosítottak afelől, hogy ez a termék egyáltalán nem szárít. Kicsit csalódtam ilyen téren, de a bőrproblémáim nagyon szépen reagáltak a használatára, tényleg kevesebb pattanásom van azóta. Most megpróbálom napi egyszer, este használni sminklemosás után.
Száraz bőrűeknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Száraz bőrűeknek nem ajánlom.

pandamacko

2018. augusztus 28.

Én már évek óta ezt használom és teljesen meg vagyok vele elégedve!
Minden este használom tusolás közben, nekem ez a sminklemosóm is.
Azért én nem szoktam olyan durván sminkelni magam a hétköznapokon, de ha erősebb smink van rajtam, azt is olyan jól lehozza és használat után teljesen tisztának érzem a bőröm! Amikor ilyen arclemosó tejjel, vagy micellás vízzel kellett lemosnom az arcom (mert nem volt nálam ez a cucc) közel sem volt olyan tiszta érzés az arcomon, mint mikor ezt használom.
Nekem kombinált vízhiányos a bőröm. Nem zsírosodik és nem is szárad tőle az arcom.
Azt nem mondom, hogy a bőröm annyira láthatóan szebb tőle, mert nem :( De nekem ennek ellenére 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Én már évek óta ezt használom és teljesen meg vagyok vele elégedve!
Minden este használom tusolás közben, nekem ez a sminklemosóm is.

JuditTTT

2018. július 26.

Kombinált bőröm van. Esténként a sminklemosás után ezt használom, megmosom vele az arcomat, fél- egy percig rajta hagyom, majd lemosom, végül felkenem az alkoholmentes tonicot és kész. A tonic visszaállítja a ph-t, így nem szárad a bőröm, ezt régen én se tudtam és a zsíros- kombós típusom ellenére cserepesre száradt a bőröm. Ez önmagában szárít, így teljes komplex ápolásba kell beépíteni.

Update: kaptam egy mintát belőle megint, már régóta koreai cuccokat használok csak. Újra elővéve ez nagyon nem az én termékem. Szárítós, kellemetlen valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 26.

Valentina0930

2018. július 12.

Nagyon sokáig használtam ezt a lemosót, mert elhittem, hogy ez az egyetlen oka, hogy nem lesz pattanásos a bőröm. Közben meg annyira szárított, hogy folyamatosan azt kellett kezelnem. Alapvetően szeretem, de amikor elhagyom, akkor sem romlik a helyzet, így egy kíméletesebb lemosót keresek már. Eddig nem találtam meg az igazit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 12.

Ziza

2018. július 3.

Patikában ajánlották nekem, egy másik termék helyett, de nem igazán vált be. Közepesen tisztít, a pórusok méreteit viszont szépen csökkenti,ugyanakkor a kombinált bőröm húzódott a használata után, az orrom és környéke hámlott tőle. A zsírosodást nem csökkentette jelentősen.Talán most még nyáron, mikor zsírósabb a bőröm, megpróbálkozom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

baba_girl_16

2018. március 9.

Csak egy mintát használtam belőle, szóval hosszú távú következtetéseket nem tudok írni. A kis mintám 4 napig volt elég, ez idő alatt jól teljesített. A maradék szennyeződést szépen letisztítja és ez a lemosó az, amely egyáltalán nem szárítja és irritálja az én érzékeny bőrömet. Imádtam, hogy ilyen hatást is tud gyakorolni egy lemosó az arcomra. Az illata viszont nagyon nem tetszik. Erősen gondolkodom, hogy megveszem a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

dandelion

2018. február 8.

Nagyon érzékeny a bőröm, de ez az arclemosó egyáltalán nem irritálta. Mostanában nagyon zsíros és pattanásos, abban sajnos nem tudott segíteni, hogy a pattanásaim eltűnjenek, de a zsíros arcbőrömet jobban tudom vele kontrollálni, anélkül tisztít, hogy kiszárítaná a bőrömet. Az árát húzósnak tartom, de nekem sikerült jutányos áron hozzájutnom, így elnézem neki, hogy nem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

bugeyes

2017. október 23.

Ajándékba kaptam gyógyszerész barátnőmtől, és nagy reményekkel kezdtem el használni, szerettem volna szeretni ezt is és a többi arcápoló terméket is a márkától. Ez a termék sem hozta a kívánt hatást, azon kívül borzasztóan húzódott használata után az arcbőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: PEG-8, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.