Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: haminda, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

1 használat = 1 nap védelem. Akár egész napos hidratálás és védelem. Még kézmosás után is védett érzés a bőrszárazság ellen. Hipoallergén. Nem zsíros, nem ragad. Parabén-mentes. Érzékeny bőrűeken tesztelt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

mancus2

2017. augusztus 16.

Jó illata van, teszi a dolgát, de semmi extra ennyi pénzért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Jó illata van, teszi a dolgát, de semmi extra ennyi pénzért...

danyadi77

2017. január 3.

Kétszer is vettem a lányom, csúnya, száraz kezecskéjére, hátha ez lesz a csodaszer végre. A maradékot én használtam el. Nem rossz, de ennél kevesebbért is lehet jó kézkrémeket kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

timeam

2016. május 17.

Ez és a Swissological kézkrém volt életem eddigi 2 legjobb kézkrémje. Sajnos a kézmosás nálam minden krémezést vagy teljesen semlegesített vagy jelentősen csökkentette a haátsát, ezért majdnem mindig újra kell kennem ilyenkor. Télen a hideg, a fűtés és a szél miatt éjszakára valami zsírosabbal is bekenem a kezeimet, de nappalra ezek tökéletesek. Hamar beszívódnak, bársonyos lesz tőlük a bőröm és az illatuk is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 17.

Ella

2015. december 19.

Ajándékba kaptam egy vásárlás mellé. Az illata nekem egy kicsit furcsa, mintha uborkás lenne, de mégsem. Sajnos nekem ezt is naponta többször kellett felkenni a kezeimre és nem volt kellemes, ragadt is az ígéretével ellentétben. Pedig az állaga elsőre nagyon szimpatikus volt, olyan gélkrémes. Csípett is sajnos, szóval nem a kedvencem. Bár az enyém ajándék volt, az eredeti árát sokallom. Ár-érték arányban nagyon gyenge.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

Titvog

2015. november 5.

Szeretem az illatát a forrásvizekre emlékeztet, persze nem olyan erősen. :D A kezem puha lesz tőle, télen szeretem használni amikor hajlamos a hidegtől kiszáradni és viszketni. Hamar szívódik be, ezért praktikus magammal hordani. ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 5.

Lorna

2015. szeptember 3.

Finom volt az illata. Nem volt csodaszer, de azért hidratálgatott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Finom volt az illata. Nem volt csodaszer, de azért hidratálgatott.

idea

2015. február 4.

Teljesen átlagos kézkrém, átlagnál magasabb áron. Az illata enyhén gyümölcsös, a tartóssága gyenge, beszívódási ideje átlagos, hidratáló hatása pedig gyengécske. A rezervációs áram ennél a krémnél nem haladja meg az 500 Ft-ot, így 2*-nál nem tudok neki többet adni, merthiszen ennél jóval drágább...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 4.

Gogo89

2014. július 7.

Elhasználtam egyet de nem vagyok kifejezetten elégedett. Egy pillanatnyi ápolást biztosít ami a következő kézmosásig tart nálam. Ennyit viszont bármelyik olcsóbb kézkrémmel is eltudok érni így nem venném újra. Az illata kellemes de semmi extra de legalább gyorsan beszívódik és nem lesz ragacsos a kezem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

madaras

2014. április 23.

Nálam bevált ez a krém,még kézmosás után is éreztem hogy rendben van a kezem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 23.

Nálam bevált ez a krém,még kézmosás után is éreztem hogy rendben van a kezem.

Nefertiti

2014. február 26.

Nem reg vettem egyet, de nekem meg a regi csomagolasbol. (aminek a kozepen a zold negyzet van). Nem tudom h az enyem hibas\ lejart de nem igazan van illata. Valami kis "akarmit" erzek, de az inkabb kellemetlen mint sem kellemes illat. En bontottam fel mivel volt rajta biztonsagi folia, es elso hasznalatkor egy csomo viz szeru "ize" jott ki belole :\ es a szaga sem vmi jo, ebbol gondolom h mar nem mai darab :( Csajok, a tieteknek milyen illata van? (tobben is irtatok h jo illatu)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

Hidratálók: Glycerin, Hydroxyethyl Urea, Caprylyl Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ph szabályozó segédanyag