Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natural_beauty, Módosítva: 2016. március 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Bársonyos érzés és rugalmasság 24 órán át. A száraz bőrt fokozatosan normál bőrré alakítja.

Kalexaaa

2020. május 23.

Érzékeny és száraz a bőröm, az egyik kozmetikus barátnőm ajánlotta hogy próbáljam ki. Az érzékenység abban nyilvánul meg hogy állandóan húzódik, és enyhén hámlik, kipirosodik. Tehát megvettem és 3hónapig kitartott, mert nem kell belőle sok, még úgy sem hogy reggel-este kentem. 3hét alatt minden problémám elmúlt, bevált. Kicsit nehéz krém, de beszívódik egyszer csak, este ugye mindegy, de reggel nem, hát korábban keltem 10perccel. Megérte. Illatát meg tudtam szokni. Viszont most már váltani fogok bio krémekre, mert elegem van a bőröm mérgezéséből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

royne

2017. január 20.

Nagyon érzékeny, viszketésre, hámlásra hajlamos bőrőm van. Gondoltam, kipróbálom ezt a Vichy krémet is, mert ajánlották a hidratáló hatása miatt.
Nos... csakis éjszakára használom, mivel elég nehéz krém, és lassan szívódik be.
Én nem tapasztaltam allergiát, vagy viszketést, reggelre mindíg szépen beszívódik, és a bőröm elég üde lesz tőle.
Amit viszont nem szeretek benne:az illatát . Már-már naturális, enyhén avas illatú ( elöször azt hittem hogy megromlott, de még közel másfél év van a lejáratáig) , és emiatt nem nyúlok szívesen hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 20.

Marcipán

2017. január 7.

Nagyon szeretem. Irtó vízhiányos a bőröm, egy ideje Magistralt használtam, ami idősebbeknek van elvileg, amikor a patikában olyat akartam megint venni, egy kedves patikus hölgy lebeszélt róla, hogy talán inkább ezt kellene használnom még. Szkeptikus voltam, de tényleg nagyon bevált, és elég a bőrömre. Gyorsan beszívódik, nagyon szeretem, azóta is ezt használom, és az ára is jobb a Magistrálnál. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 7.

hopihe11

2015. július 5.

Nálunk a családban szinte mindenki allergiás reakcióval válaszolt a vichy termékekre. Nekem speciel ennek a krémnek a kipróbálása után lett szükség calcium injekcióra. Soha többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 5.

Gabri

2015. február 27.

Én főleg szem alá, szemkörnyékre használom, mert nagyon jól hidratálja azt a területet. Mivel száraz a bőröm, nagyon puha lesz tőle, de nappali krémnek nem ajánlom, mert nehéz krém, lassan szívódik be. Éjszakára viszont tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

Tündérvirág

2013. augusztus 29.

Télen a legnagyobb hidegben is puhán tartja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Télen a legnagyobb hidegben is puhán tartja a bőröm.

turbolya

2013. május 15.

A tél közepére olyan fájdalmassá vált az arcbőröm szárazsága, hogy egy pillanatra sem lehetett megfeledkezni róla -- tényleg olyan érzés volt, mintha beteg lennék. Ráadásul gyógyíthatatlan beteg, semmi nem segített, se hidratálók, se szérumok, se olajak. Ehhez a krémhez csak véletlenül tévedtem, mert éppen nagyon reklámozta magát a vichyonline. És megláttam: krém nagyon száraz bőrre. Ez így, hogy ez a neve, leírva nagyon erősen hatott rám, megrendeltem. Aztán éltünk, éldegéltünk együtt. Észre sem vettem, hogy eltűnt a betegségérzetem, a rosszat nagyon könnyű elfelejteni, egyszerűen vissza sem tudtam idézni, milyen volt előtte. Úgy volt csodaszer, hogy szinte észre sem vétette magát. Egyszer csak elfogyott (intenzív, napi kétszeri használattal kb. három hónapig tartott). Felnyitottam egy másik, már régebb óta tartogatott nagy bödön (nem rosszféle) krémet. És már MÁSNAP megint ugyanazt éreztem, mint korábban: fáj, húzódik, nem hagy békén a bőröm. Nem egy hónap, nem egy hét, hanem egyetlen nap után. Most már nem kell erőlködnöm, hogy elképzeljem, itt van megint. Most akkor nem tudok élni nélküle vagy mi?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 15.

Micoka

2012. július 11.

Ajándékba kaptam, de az én normál bőrömhöz túlzottan nehéz krém: hiába kenem nagyon vékonyan, szinte maszkszerű, ha este viszem fel, még másnap reggel is érzem az arcomon, úgy érzem, hogy nem lélegzik a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 11.

baobe

2012. július 4.

Vichy krémek közül ez a kedvencem. Kellemes az illata, állaga. Bár a 2-es a zsírosabb, mégis gyorsan felszívódik. A száraz bőröm ettől azért még nem alakult át normál bőrré (ahogy a leírás ígéri), de rendesen hidratál, hatása sokáig megmarad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 4.

yarabi

2012. március 28.

2éve használom ezt a krémet&azóta sokat javult a száraz bőröm.Smink alá is nyugodtan lehet használni,nagyon könnyű és gyorsan beszívódik!Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Arginine PCA, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Stearyl Alcohol
Emolliensek: Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Isocetyl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cyclopentasiloxane, Sucrose Tristearate, Hydrogenated Polyisobutene, Petrolatum, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Stearyl Alcohol, Stearic Acid, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Cholesterol, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol, Passiflora Edulis (Passion Fruit) Seed Oil
Emulgeálószerek: Sucrose Tristearate, Polysorbate 61, Stearyl Alcohol, Stearic Acid, Triethanolamine, Cholesterol
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Polysorbate 61, Stearyl Alcohol, Triethanolamine
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben, Butylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Butylparaben

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cholesterol eo I eu 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.