Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2012. április 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek

Leapasztja a szem alatti duzzanatokat és halványítja a karikákat. Szemorvosi kíméletesség: illatanyag-mentes, hipoallergén, szemorvosi ellenőrzés mellett érzékeny szeműeken és kontaktlencsét viselőkön tesztelt.

Argold

2016. augusztus 1.

Őszintén? Sokat nem ért, viszont annyira cuki kis csomagolása volt, es a hűtőből kivéve kellemes hűsített. A karikákat nem tüntette el, de azért a duzzadt bőrt szépen megnyugtatta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Ashmatiii

2016. február 19.

Ez a nesze semmi fogd meg jol,amit praktikus es csini csomagba bujtatnak,hogy megvegyuk.
Tetszett az illata es hogy kenyelmesen lehet felvinni,de itt ki is fujt a dolog. Semmilyen kulonosebb hatasa nem volt,de imadtam,hogy konnyu kenni es nem lesz kremes a kezem.
Odaig nem jutottam,hogy beszaradjon vagy morzsalodjon,mert valahol elhagytam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 19.

Odaig nem jutottam,hogy beszaradjon vagy morzsalodjon,mert valahol elhagytam.

szusmus

2014. január 26.

Egy kedves régi darab, kis helyen elfért, praktikus volt, kellemesen hűsített egy-egy fáradt estén, egy végigtanult nap után, de nem hagyott mély nyomot bennem. A karikáim ugyanúgy megmaradtak és használat után olykor a darabkái is a szemem alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 26.

szeliger

2013. július 30.

Nagyon régen használtam, mély nyomot nem hagyott, már arra sem nagyon emlékszem, hogy volt-e hűsítő hatása. Csak most, ahogy itt olvastam jutott az eszembe, hogy jé, ilyen nekem is volt. Sem az illata, sem a hatékonysága nem kiemelkedő, igaz kellemetlen tapasztalatom sem volt vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 30.

csillu

2013. július 30.

A duzzadt szememre nagyon kellemes. Reggel felkelés után felkenem, és mire indulnom kell már egész jó állapotban van a szemkörnyékem. Azért ez csak tüneti kezelés, de annak elég jó. Mondjuk nem olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 30.

Harmony29

2013. február 13.

Nagyon szerettem régen, igaz majdnem 10 évvel ezelőtt használtam 21-22 évesen...még nem volt túl sok tennivalója :) Most gondolkodok az utódjának a megvásárlásán...most már bőven lenne mire hasson :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 13.

MVivv

2012. október 8.

nekem nem nagyon szkott karikás leni a szemem, viszont táskás sokszor reggelente és ez nekem pár perc alatt csodát művel, hűsít és pár perc alatt leapasztja a duzzadtságot. nekem nagyon bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.

Inez

2012. július 25.

Ajándékként került hozzám 2 éve, épp egy utazás előtt. Nem szeretem a vichyket, ők sem engem - néhány napos használat után csípni kezdik a bőrömet, de ez stift nagyon praktikusnak tűnt, gondoltam, óvatosan teszek egy próbát. Valóban hűsített, mire megittam a teámat szépen beitta a bőröm, jól lehetett sminkelni rá, plusz nagyon jól esett az ujjaim helyett ezzel maszkurálni reggelente szinte félálomban a táskáimat. Pár napos használat után sem csípett, egyre bátrabban kenegettem magamra, és vittem utazni is. Nagyon jól éreztük egymást. Többször is újra vettem, nagyon szeretem azt a stiftes formáját. Nem használom minden nap, csak ha sietek, vagy duzzadtabb szemekkel ébredek, de utazáskor állandó kísérőm maradt. Az ára lehetne kissé barátságosabb is, bár akkor sem ez lenne a mindennapos szemkörnyéki karbantartóm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 25.

Passzé

2012. június 18.

Reggel, fáradtan nagyon jó érzés volt felvinni, könnyebben tudtam nyitva tartani a szemeimet. :)
DE... A karikákon sem változtatott semmit, na meg drága is volt. Nem is vettem újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 18.

Hibiszkusz

2012. május 15.

A karikáimon nekem sem javított, a hűsítő hatását viszont határozottan értékeltem, főleg ha keveset sikerült aludnom előző éjszaka. Amúgy tényleg semmi extra. És még drága is volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 15.

Hidratálók: Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Sorbitol, Glycerin, Propylene Glycol, Honey, Caprylyl Glycol

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Sorbitol h 1 1

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.