Vichy

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Schmetterling, az összetevőket feltöltötte: tthfnn, Módosítva: 2018. április 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az első éjszakai krém a Vichytől, amely felüdíti és ápolja a negatív hatásoknak kitett bőrfelszínt. Ébredés után: a bőr alaposan hidratált és ragyogó lehet. Rendszeres használattal éjszakáról éjszakára segíti az bőrfelszín megújulását, a sejtek oxigénellátását és a kisebb ráncok simítását.

bernadettu

2019. szeptember 11.

A sok negatív vélemény után félve próbáltam ki a tasakos mintámat, valóban elég ragadós és erős az illata, de nekem reggelre nagyon szép puha lett az arcom és nem is irritált.
Hosszabb távon viszont nem merném használni a szilikon és az alkohol miatt és az árát is sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

andii05

2019. július 8.

Kb. 3-3,5 hónap után most fog elfogyni az első 50 ml-es adagom. Elsőre fura volt az illata és a színe, de kb 1 hét után nagyon megszerettem. :) 23 éves vagyok, így nem sok ráncom van, de amióta ezt használom, reggelente puhább és simább az arcom, mint a korábban használt krémtől. Az árát kicsit magasnak találom, emiatt levonok egy csillagot, viszont ha sikerül kifogni az 1+1 fél áron akciót, úgy már elfogadhatóbb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 8.

pankalany

2019. június 24.

Mintát próbáltam belőle. Borostyánszínű zselé, fura illattal. Egy olyan réteget hagyott a bőrömön amit annyira nem szerettem, éjszakai termék lévén lehet ez még megbocsájtható lenne, de valahogy semmi más hatását nem tapasztaltam szóval szemernyit sem éreztem hogy ezt aztán meg kell vennem teljes kiszerelésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

lupelupe

2019. június 23.

Kellemesnek tűnt használni a nagy melegben, azonban kicsit csípi a bőrömet. Egy hét kísérletezés után feladtam a próbálkozást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 23.

dorogiagi

2019. április 18.

Termék mintát kaptam belőle. Az állaga ragacsos, nagyon nehezen szívódik be, még egy órával később is ragacsos volt tőle az arcom. Másnap több pattanás is kijött rajtam, vegyes bőrre egyáltalán nem ajánlom a terméket. Csalódás. Pedig van több termék, amit teszteltem és használok. Jó hogy kipróbáltam a mintát, mert ha megveszem a teljes kiszerelést, most a kukában landolna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

soproniviri

2019. március 7.

Termékmintát kaptam belőle, de azt sem fogyasztottam el. Valahogy nagyon erős az illata (mentoloshoz hasonlítanám), amit én nem szeretek a krémekben, főleg, mivel nagyon érzékeny a bőröm, próbálom kerülni az illatanyagokat. A színe is furán sötét, ragacsos állagú. Mintha jött is volna ki pár pattanásom tőle, bár nem vagyok biztos benne, hogy attól volt. Pár nap után visszatértem a régi krémemhez. Most már megint küldtek valami mellé egy termékmintát, szóval teszek egy próbát a dekoltázsomon, lehet, hogy majd jön update.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

szekelyhidianna

2019. február 19.

Sziasztok! 1 hete vásároltam meg. Nekem nagyon tetszett a krém! Az állaga is, a hatása is, a színével sem volt semmi problémám, mivel szépen elkenhető az arcon. Nagyon kisimult az arcom reggelre tőle és puha lett, de sajnos a homlokomon szerintem miatta jelentkeztek pattanások. Akit érdekel, szívesen eladnám. Termékmintát használtam kb. 3 napig és 1-szer pedig a megvásárolt kréme, szóval szinte nem is hiányzik belőle. Keressetek meg, amennyiben szívesen megvennétek tőlem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Jules

2019. február 11.

Kifejezetten tetszik a fiatalos (=zselés) állaga, a színe is bejön nekem. Illatát is nagyon megszerettem. A beszívódás éjszakára engem nem zavar, ha picit lassabb, egyáltalán nem zavaró az időfaktor, amit igényel, hogy maradéktalanul beivódjon.
Elfogyott, most kipróbálok mást, de nem elképzelhetetlen, hogy újraveszem később.
Picit talán túlárazott, ezért csak 4 a csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Picit talán túlárazott, ezért csak 4 a csillag.

Hiuz

2019. január 25.

Mintàm volt belőle, egyik este ràszàntam magam. Felkenès után: MI EZ A SZÖRNYŰSÈGES RAGACS? mintha gèpzsírt kentem volna a fejemre. Összesen 3 (!) percet voltam hajlandó eltűrni ezt a furcsasàgot, lemostam, indult elölről az esti arcàpolàsi rutin. Van már egy elváràsom az èjszakai krèmek terèn, ès sok pozitív tapasztalat, de ez....krémnek se neveznèm. Az àràt itt làttam...ha fizetnènek èrte, akkor sem vennének rà erre a merènyletre a bőröm ellen. A maradèk minta ment a kukàba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

SweetCaroline

2018. december 25.

Az illata nem igazán jön be, a színe bizarr és ahogy előttem is írják, nem szívódik be órák alatt sem DE! és ez a 'de' a lényeg, reggelre olyan kisimult és egységes az arcom tőle, mint a 20as éveim elején :) és mivel a nem túl jó alvó lányom miatt már több mint fél éve egy éjszakát sem aludtam át, ez hatalmas dolog :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Resveratrol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Resveratrol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)