Vichy

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Schmetterling, az összetevőket feltöltötte: tthfnn, Módosítva: 2018. április 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az első éjszakai krém a Vichytől, amely felüdíti és ápolja a negatív hatásoknak kitett bőrfelszínt. Ébredés után: a bőr alaposan hidratált és ragyogó lehet. Rendszeres használattal éjszakáról éjszakára segíti az bőrfelszín megújulását, a sejtek oxigénellátását és a kisebb ráncok simítását.

Vichy Slow Age Éjszakai Arckrém/krém 2 ml 🎁 AJÁNDÉK minta 🎁
Ár: 200 Ft vagy AJÁNDÉK 2.000 Ft feletti vásárlásnál , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (bontatlan védőfóliával), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Vichy Slow Age Éjszakai Arckrém/krém 2 ml 🎁 AJÁNDÉK minta 🎁
Ár: 200 Ft vagy AJÁNDÉK 2.000 Ft feletti vásárlásnál , Eladó: minaya

pocoknyuszi

2021. január 3.

Nagyon szeretem. Géles, finom állaga van, az illata kicsit erős. Az összetétele is baráti a probiotikum tartalma is szimpatikus.. színét és jellegzetes illatát is a rezveratol adja - nincs benne színezék, ahogy ezt írta egy-két ember - ez egy nagyon erős antioxidáns, ez okozhat esetleg sérült bőrfelszínen irritációt - viszont emiatt van erőteljes bőrkisimító hatása is.
Tény, hogy nem azonnal beszívódó, de nekem kombinált bőrön is könnyűnek érződik egy éjszakai krémhez képest, reggelre ténylegesen látszik a hatása.
Nekem csillagos ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

Nekem csillagos ötös.

Vczn14

2020. december 14.

Nem vált be, mint éjszakai krém. Pakolásnak használtam, amire pedig meglepően jó volt, de annak túl drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 14.

hoembera

2020. december 7.

Termékmintát kaptam belőle, de ez egy borzalom. Ragacsos mézes állaga van, barna színű, iszonyat erős illata van, tele van színezékkel és illatanyaggal. Rá sem mertem kenni az arcomra, dekoltázsra kipróbáltam de aztán ment a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 7.

Virvatuli

2020. október 25.

Őszintén meglepődtem, hogy ilyen rossz pontszámokat kapott, én imádom. Mindent jóvátesz, amit napközben elkövetek a bőröm ellen. Szérumot használok alá (most épp Missha Borabit), arra még jön egy kis arcpermet, és a még nedves bőrre a kence. Nem szívódik be rögtön, de ezt nem is várom egy éjszakai krémtől. Ami azonnal beszívódik, attól reggelre jó eséllyel kiszáradok, az ilyesmit inkább meghagyom nappalra, amikor alá-fölé rétegezek meg sminkelek. Az éjszakai krémeim nem azonnal beszívódósak, ezért ha itthon töltöm az estét, nem közvetlenül lefekvés előtt viszem fel őket, hanem egy-két órával előtte, addigra már úgyis pont elegem van a sminkből, és jól jön a nyugi meg a hidratálás. Mire ágyba kerülök, a krém nagy részét felveszi a bőröm, így nem ragad, és nem köt ki a fele a párnán. Egy kis fényes réteg marad utána, de az éjszaka már nem zavar :) Nekem inkább nyári-kora őszi krém, most már kezd kicsit kevés lenni a hidratáló hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 25.

anett123

2020. június 4.

Termékmintákat kaptam belőle. Az állaga és a színe elsőre fura volt, viszont reggelre nyoma sincs, beszívja az arcom. Nem okozott irritációt, engem nem zavar, hogy közvetlen felkenés után kicsit “nehezebb” érzést hagy, mint az átlag krémek, reggelre puha az arcom tőle. Egy szó mint száz, elkenem a termékmintákat, de a borsos ár miatt nem biztos, hogy megvásárolom. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

andy79

2020. május 18.

Mintát kaptam, kipróbáltam. Valaki írta itt előttem, hogy kb 3 percig bírta, én 5. 5 perc után szappannal estem neki és mostam le, csakhogy megszabaduljak tőle. (Nem volt annyira könnyű)
Borzalmas gépzsír.
Kuka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 18.

Borzalmas gépzsír.
Kuka.

Arezu

2020. március 4.

A nappaliját valószínűleg nem fogom újra megvásárolni, de ez az éjszakai nekem nagyon bejött. Imádom az illatát és az állagát is, egyáltalán nem csípi a szememet, akkor sem, ha a szem környékére is került a krémből. (A nappali krémje ellenben igen.) Reggelre nagyon jó puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Cicuka22

2020. január 13.

Kaptam egy csomó mintát , de már pár darab elhasználása után nagyon negatívak a tapasztalatok. Nem tudom milyen korosztályra van és milyen bőrtípusra. Az enyém jelenleg vízhiányos. Ez a krém olajos érzetet hagy maga után és nehezen szívódik be. Kissé tapadós az érzet is. Az illata és színe kicsit fura, de alapvetően nincs vele bajom. Viszont az első használatok után az arcomon pici pöttyök, duzzanatok lettek amik viszketnek is. Ennek ellenére pár esélyt adtam még neki,de sajnos égeti ezt a részt. Nem tudom mi okozza ezt, de ahogy látom sokaknál ilyen problémát okozott. Pattanásokat... Odaadom anyósnak, hátha neki beválik, hiszen ő a bőröregedés kategóriába tartozik száraz arcbőrrel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

bernadettu

2019. szeptember 11.

A sok negatív vélemény után félve próbáltam ki a tasakos mintámat, valóban elég ragadós és erős az illata, de nekem reggelre nagyon szép puha lett az arcom és nem is irritált.
Hosszabb távon viszont nem merném használni a szilikon és az alkohol miatt és az árát is sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

andii05

2019. július 8.

Kb. 3-3,5 hónap után most fog elfogyni az első 50 ml-es adagom. Elsőre fura volt az illata és a színe, de kb 1 hét után nagyon megszerettem. :) 23 éves vagyok, így nem sok ráncom van, de amióta ezt használom, reggelente puhább és simább az arcom, mint a korábban használt krémtől. Az árát kicsit magasnak találom, emiatt levonok egy csillagot, viszont ha sikerül kifogni az 1+1 fél áron akciót, úgy már elfogadhatóbb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Resveratrol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Resveratrol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)