Vichy

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Schmetterling, az összetevőket feltöltötte: tthfnn, Módosítva: 2018. április 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az első éjszakai krém a Vichytől, amely felüdíti és ápolja a negatív hatásoknak kitett bőrfelszínt. Ébredés után: a bőr alaposan hidratált és ragyogó lehet. Rendszeres használattal éjszakáról éjszakára segíti az bőrfelszín megújulását, a sejtek oxigénellátását és a kisebb ráncok simítását.

dorogiagi

2019. április 18.

Termék mintát kaptam belőle. Az állaga ragacsos, nagyon nehezen szívódik be, még egy órával később is ragacsos volt tőle az arcom. Másnap több pattanás is kijött rajtam, vegyes bőrre egyáltalán nem ajánlom a terméket. Csalódás. Pedig van több termék, amit teszteltem és használok. Jó hogy kipróbáltam a mintát, mert ha megveszem a teljes kiszerelést, most a kukában landolna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

soproniviri

2019. március 7.

Termékmintát kaptam belőle, de azt sem fogyasztottam el. Valahogy nagyon erős az illata (mentoloshoz hasonlítanám), amit én nem szeretek a krémekben, főleg, mivel nagyon érzékeny a bőröm, próbálom kerülni az illatanyagokat. A színe is furán sötét, ragacsos állagú. Mintha jött is volna ki pár pattanásom tőle, bár nem vagyok biztos benne, hogy attól volt. Pár nap után visszatértem a régi krémemhez. Most már megint küldtek valami mellé egy termékmintát, szóval teszek egy próbát a dekoltázsomon, lehet, hogy majd jön update.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

szekelyhidianna

2019. február 19.

Sziasztok! 1 hete vásároltam meg. Nekem nagyon tetszett a krém! Az állaga is, a hatása is, a színével sem volt semmi problémám, mivel szépen elkenhető az arcon. Nagyon kisimult az arcom reggelre tőle és puha lett, de sajnos a homlokomon szerintem miatta jelentkeztek pattanások. Akit érdekel, szívesen eladnám. Termékmintát használtam kb. 3 napig és 1-szer pedig a megvásárolt kréme, szóval szinte nem is hiányzik belőle. Keressetek meg, amennyiben szívesen megvennétek tőlem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Jules

2019. február 11.

Kifejezetten tetszik a fiatalos (=zselés) állaga, a színe is bejön nekem. Illatát is nagyon megszerettem. A beszívódás éjszakára engem nem zavar, ha picit lassabb, egyáltalán nem zavaró az időfaktor, amit igényel, hogy maradéktalanul beivódjon.
Elfogyott, most kipróbálok mást, de nem elképzelhetetlen, hogy újraveszem később.
Picit talán túlárazott, ezért csak 4 a csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Picit talán túlárazott, ezért csak 4 a csillag.

Hiuz

2019. január 25.

Mintàm volt belőle, egyik este ràszàntam magam. Felkenès után: MI EZ A SZÖRNYŰSÈGES RAGACS? mintha gèpzsírt kentem volna a fejemre. Összesen 3 (!) percet voltam hajlandó eltűrni ezt a furcsasàgot, lemostam, indult elölről az esti arcàpolàsi rutin. Van már egy elváràsom az èjszakai krèmek terèn, ès sok pozitív tapasztalat, de ez....krémnek se neveznèm. Az àràt itt làttam...ha fizetnènek èrte, akkor sem vennének rà erre a merènyletre a bőröm ellen. A maradèk minta ment a kukàba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

SweetCaroline

2018. december 25.

Az illata nem igazán jön be, a színe bizarr és ahogy előttem is írják, nem szívódik be órák alatt sem DE! és ez a 'de' a lényeg, reggelre olyan kisimult és egységes az arcom tőle, mint a 20as éveim elején :) és mivel a nem túl jó alvó lányom miatt már több mint fél éve egy éjszakát sem aludtam át, ez hatalmas dolog :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

stylo

2018. november 7.

Mivel reggelre elegedett vagyok az eredmennyel, elnezem a rengeteg negativumot. Nem szivodik fel sehogy. Egy fura filmreteget kepez a bőrön, ami nagyon fullaszto erzes. Olyan, mintha kis verboseget okozna, mert kicsit kipirosodik es felmelegszik az arcom tole. Elegge meg is remultem, hogy allergias leszek ra, de ez elmulik. Ugy egy ora mulva. Kb. Szoval kifejezetten kellemetlen hasznalni. A szaga nem erdekel, bar kulonosebben nem is tetszik. A szine nekem direkt bejon, elvegre minden krem feher v vmi pasztel, szoval nagyon formabonto. Az allaga is kulonleges. Hja, es draga. Mihez kepest ugye. Azert a vichy meg mindig a kommersz kategoria, na jo, annak a felso kategoriaja. De azert ennyiert, mar akar lehetne majdnem szuper is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 7.

Drazsi

2018. november 6.

Mintám volt belőle, azt használtam el csak szerencsére. Marta a bőröm, viszketett... Reggel úgy keltem mint akit bekentek zsírral. Az állaga és az illata egyébként rendben lett volna. Összességében hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Marcsi66

2018. október 27.

"Távolsági végzést lebegtetsz" hát ezt a férjek általában zokon veszik,ugyanis az ágyba visszük,éjszakára. Kár érte,mert egész jó kis kutyulmány,de nagyon olajos,és ragacsos állag,az illata erős,engem nem zavar,a színe viszont hát az,elég csúnya.Nem venném meg,hisz minden nap nem vállalnám be.Egyébként jól hidratál,valóban érezhető puhasággal ébredtem.Az ára és a kellemetlen használata miatt csak 3 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 27.

leili

2018. október 14.

Ez a krém most kiverte nálam a biztosítékot... A gyógyszertárban a 2. Vichy terméket fél áron lehetett venni, egy ilyen Minéral 89 hialuronos “szérumot” vettem, megtetszett az állaga és mellé ezt választottam, gondoltam új cucc, jó lenne egy jó éjszakai krém is. Na hát ez a total waste of money kategóriájú vásárlás volt. Iszonyat erős illata van, de olyan szinten, hogy nem tudtam tőle aludni sem, majdnem mint egy parfüm. A színe az nem zavarna, feltéve, ha maga a krém beszívódna, amit nem tesz meg, mert az egész olyan érzetre, mintha valami illatosított szilikonos gépzsírral kenném be magam, így a párnámtól a hálóingemig mindent összeken... nappalra meg ugyanezek miatt nem fogom tudni használni, szóval ajánlom-e? Határozottan nem!! Jelenleg nem, hogy 9000 Ft-ot, egy ezrest sem adnék érte, csak a gondom van vele, hogy hova használjam el vagy melyik női hozzátartozómmal szúrjak ki..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Resveratrol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Resveratrol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)