Victoria Beckham Beauty

Ár:   €26   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,14 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lilaszilva, Módosítva: 2020. október 5.

Ár:   €26
Kiszerelés:   1,14 g
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Sminkek szájra

Vízálló, krémes textúrájú ajakceruza kontúrozásra és az ajkak színezésére. Luxus minőség, tiszta összetevők.

Vegán

6 árnyalatban kapható

lilaszilva

2020. október 5.

Nagyon sokat gondolkodtam rajta, hogy megrendeljem-e... Nem szeretek úgy vásárolni, hogy a színt nem tudom kipróbálni, illik-e hozzám, ráadásul ez egy igen kényes termék ebből a szempontból,mivel azt akartam, hogy pontosan passzoljon a szám eredeti árnyalatával. Sok swatch-ot néztem róla, fontolgattam, és végül a 03-as árnyalatot vettem meg. Ez egy gyönyörű matt pink mauve a leírása szerint világos és közepes tónusú ajkakra. VB kedvenc pink árnyalata-ahogy a honlapján hirdetik.
A csomagolása és az ajándék textil kozmetikai zsák hozzá nagyon tetszetős, a termék maga pedig nagyon szép és ami szuper benne, hogy fa, nem műanyag.
A színe pedig TÖKÉLETES! Szerencsémre ugyan olyan, mint amit vártam és szerettem volna. :)
Az állaga pont jó, számomra se nem túl folyósan-krémes, se nem beton kemény. A kontúrozás után ki szoktam színezni vele a számat és ha nem teszek fölé semmit(rúzs, ajakápoló) úgy is működik. Egyébként számomra kifejezetten kompatibilisnek bizonyult a Clinique Chubby Stick-Super Strawberry árnyalatával ami egy picike fényt és halvány színt ad fölé.
Tartós. Mondjuk nyilván kopik, főleg étkezés és egész napos viselet mellett, de ezt szépen teszi. És amitől még jobban megszerettem: nem szárít! Kifejezetten hajlamos a szám a cserepesedésre, száradásra, de ettől nem lett baja.
A kiszerelése persze nem a legnagyobb, ami a piacon létezik, de ez a ceruza nálam sokáig ki fog tartani, mert kellően erősen pigmentált.
Több másik termékem is van a márkától és csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 5.

Több másik termékem is van a márkától és csak ajánlani tudom. :)

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.