Victoria's Secret

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anette09, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

Harmatos frézia és margaréta illatú testpermet, frissítő összetételekkel: aloe verával és kamillával.

marlu

2020. augusztus 10.

Nagyon tetszik az illata, finom, friss illat. Viszont nem érződik sokáig, talán ha fél óráig lehet érezni,de utána sajnos elillan. Nagyon kár érte. :(
Esetleg valaki tud ajánlani egy hasonló illatú,de tartós testpermet?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Esetleg valaki tud ajánlani egy hasonló illatú,de tartós testpermet?

dalmaflora

2019. augusztus 21.

Azt hiszem ezt, legalábbis ezzel a névvel vettem egyet, újabb csomagolásban. Csak bedobtam a kosárba, nyáron nem kifejezetten szeretek parfümözni, illetve a nyári illatokkal nem vagyok kibékülve.
Nos, nem rossz illat, ilyen "tisztaságillat", azonban nem is éri meg az árát, inkább a márkát kell megfizetni. Testpermethez képest ruhán és bőrön is érződik kicsit.
Ha valamihez hasonlítani kéne, akkor nekem a nivea ikonikus, kék-buborékos-tavililiomos(?) tusfürdője jut róla eszembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Jelizz

2017. július 9.

Paromtol kaptam . Kellemes frissito az illata,nagy kiszereles. Naponta tobbszor hasznalom hogy felfrissitsen 😀 nem tartos sajnos,elso Victoria Secret's termekem. Masik illatban ki probalnam. De nem tud tobbet egy olcsobb testpermetnel .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

SPetrus94

2017. május 13.

Kellemes illat, de egyáltalán nem tartós. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá..nagyot csalódtam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Blackxentric

2017. március 22.

A muraszombathelyi Müllerben volt szerencsém sok más V Secret illattal együtt megillatolni és ezt találtam az összes közül a legjobbnak, főleg így nyár közeledtével. Kellemes nyárias illata van, tuti nem fogok tőle a nagy melegben megfulladni. Testpermethez képest az illata tartós, bár az ára sem alacsony. Úgy érzem nem bánom meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Hobi

2016. november 17.

Internetes vélemények alapján nagyon úgy tűnt, hogy szeretni fogom ezt az illatot. Ám amint sikerült élőben is megszaglásznom... hát majdnem rosszul lettem :(
Engem a WU2 sampon "illatára" emlékeztet. Az egyetlen pozitívum amit mondani tudok róla az, hogy tényleg tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 17.

Erina

2016. október 18.

Csere útján került hozzám ismeretlenül. Nagyon jó, tartós illata van. Imádom a gyönyörűséges csomagolását, kicsit luxus érzetet kelt. Nyáron is eltudom képzelni, de most már hűvös van mégis olyan finoman körül leng az illata. Imádom! Iparfümérián fogom beszerezni, jóval olcsóbb 😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

anette09

2016. augusztus 2.

Nagyon szeretem ezt a testpermetet, finom illata van és viszonylag tartós. Nyáron, parfüm helyett tökéletes. Viszont, mivel elég borsos az ára, legközelebb csak akcióban veszem újra. Egyébként nem fogy olyan gyorsan, nekem az idei nyáron már bővel elég lesz:) Negatívuma (az árán kívül), hogy az összetevőiből adódóan, ha használat előtt szőrtelenítettem, vagy sebem/szúnyogcsípésem van, akkor csíp egy kicsit, úgyhogy erre figyelni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.