Victoria's Secret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mya, az összetevőket feltöltötte: szamira, Módosítva: 2017. június 5.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

Megjelenési év: 2010

Ilatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: mandarin, grapefruit, ananász, eper, golgotagyümölcs, jázmin, vörösáfonya, gyöngyvirág, bazsarózsa, orchidea, pézsma, fás jegyek, tölgymoha

Üvegében Victoria's Secret Bombshell ~40 ml
Ár: 7000 Ft , Eladó: malvada
Állapot: 100 ml/kép , Helyszín: Budapest, Margit híd budai hídfőhöz közel , fizetés: személyesen lakcímemen, vagy posta,egyéb
Victoria's Secret Seduction Dark Orchid
Ár: 1000/2000 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, Posta, Foxpost előre utalással

Burya

2020. szeptember 16.

7-8 éve telitalálat lett volna nálam, mostanra viszont besokalltam a sok édes gyümis rózsaszín illattól. Ez igazából nem rossz, erősen grapefruitos kezdés után édes, epres, citrusos, kicsit földes, erősen bazsarózsás illat, nagyon eleven, nagyon csajos, nagyon pimasz. Ugyanakkor semmiben nem különbözik egy nyári Escadatól, Britney Spears kreálmánytól vagy akármelyik bogyós gyümölcsös drogériás 2000.- Ft-os parfümtől. Rossz? Nem, sőt a tizen-/huszonéves korosztálynak kifejezetten jól áll. Megéri az árát? Határozottan nem. Annyi, de annyi TÖK UGYANILYEN, olcsóbb alternatíva van, amik - ezzel ellentétben - tovább is bírják egy óránál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Tilli

2020. július 24.

Ez a parfüm nekem csalódás sajnos. Vártam a szuper gyümölcsös illatfelhőt, de nekem ez abszolút nem nyerő, kellemetlen illat. Egy az egyben Avon Summer White Sunset, aminek az illatát szintén borzalmasnak találom magamon. Így szerintem akinek az tetszik, annak ez is nyerő választás. Egyébként nagyon sokáig éreztem magamon a parfümöt, kb 6 órát simán kibírt rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

horma

2020. június 18.

Nekem ez a kedvenc tavaszi parfümöm, nem hivalkodó, de tartós és már férfiak is megkérdezték, mi ez az illat :p :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Tincs

2020. június 11.

Nagy csalódás volt nekem ez a parfüm. Nagyon jókat hallottam róla, hogy igazi friss gyümölcsös, ennivaló, édes stb. Ezt használja Pamela Anderson is, aki pedig mint tudjuk jól tele van verve pénzzel, gondolná az ember, hogy akkor már tényleg jó dologhoz adja a nevét.Az illatjegyek közül én csak édeset éreztem, azt se valami sokáig. Mire beértem a munkába, az illatából már szinte semmi sem maradt, ami ne haragudjon a világ, de az ilyen árkategóriás terméknél nonszensz. A kis Police parfüm simán letudta tartósságban. Mutattam a páromnak is, hátha legalább valami nagy férfiőrjítő hatása lesz, hát ez sem vált be, számára is csak sima OK illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Serpentina

2020. április 2.

Most már legalább tudom, hogy minden bizonnyal ez volt az az illat, ami 10 évvel ezelőtt a tehetősebb, divatozósabb általános iskolai tanáraimon virított.
Első szippantásra egy vizes, lédús nyári termésekből komponált gyümölcssaláta: passiógyümölcs, dinnye, ananász, sárkánygyümölcs...stb, - édes, frissítő, és erősen vizes, - valami számomra mégsem stimmel vele.
Rajtam ez inkább egy letűnt, csicsás pink-fehér-zöld designos korszakbeli low budget valami, mint egy nagyon kellemes frissítő, időtlen nyári illat.
Egy olyan fodrászat vagy kozmetikai szalon elevenedik meg előttem, ahol... kb. a legolcsóbb fellelhető borzalmakkal dolgoznak, amik pont egy évtizeddel ezelőtt jártak le. Pedig én az az ember vagyok, akit a legkevésbé érdekelnek az aktuálisan nyomatott trendek, - akkor sem érdekeltek, nem olyan karakterrel írom, hogy “már lecsengett, ideje váltani”, - mert ez az egész sík egyáltalán nem befolyásol, nem ez számít nekem.
Sokan ismerik, valódi slágerillat, - engem nem ragadott magával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 2.

Sokan ismerik, valódi slágerillat, - engem nem ragadott magával.

Panda05

2020. március 18.

Két okból vettem a bátorságot ahhoz, hogy megrendeljem őt. Egyrészről az itteni vélemények alapján, annak ellenére, hogy számos negatív értékelést is olvastam róla. Másrészről nekem egyszer volt már VS parfümöm, patchouli coconut musk volt a neve, és azóta se találok olyan parfümöt, aminél akkora szerelmet éreznék mint amekkorát nála :( Nos, gondoltam, a bombshell is megér egy próbát, ezért rendeltem egy 5 ml-s kiszerelést.
Még jó, hogy csak annyit! Nagyon szerettem volna szeretni, tényleg! De sajnos egyet kell értenem azokkal, akik szerint ez az illat teljesen hétköznapi, tényleg olyan, mintha egy avonos parfüm lenne. Engem nem tudott megnyerni, továbbra is a coconut musk az én nagy szerelmem :)

Update: Anyának és nővéremnek viszont nagyon tetszik, emiatt adok neki +2 csillagot 😃

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 18.

garagebi

2020. január 8.

Először a testpermetét vettem meg a reptéri duty freeben, majd Notinoról megrendeltem a parfümöt is. Nagyon jó illata van, viszont egyáltalán nem tartós.:( Ennyi pénzért egy tartós illatot várnék. Nem fogom újravenni, mert nem éri meg. Vannak ennél olcsóbb és tartósabb jó illatú parfümök is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

leila0803

2019. október 8.

Finom, tartos illat. Nyarra nagyon illik.

Fantasztikus komboja a viragoknak es gyumolcsoknek. Nagyon friss es frissito.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 8.

Finom, tartos illat. Nyarra nagyon illik.

Fantasztikus komboja a viragoknak es gyumolcsoknek. Nagyon friss es frissito.

Anheszenamon

2019. augusztus 29.

Az illatjegyek alapján rendeltem Notinoról mintát és azonnal beleszerettem. Ezek után le kellett csapnom rá itt KM zsibin, mikor megláttam, hogy van eladó. Könnyű, virágos, édeskés illat, de nem túl édes, nem émelyítő. Nyárra is tökéletes. Rajtam elég tartós is, sokáig érzem felfújás után. Valamiért nagyon vonz ez az illat, elbűvölőnek találom. Ha egyszer elfogy biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Isabell

2019. július 4.

Tavaly nyáron vásároltam Milánóban egy utazó méretet, és azóta is nagyon szeretem! :) Igazán tartós és annyira kellemes az illata. Ha elfogy biztosan újra veszem mert nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.