Victoria's Secret

Ár:   12 690 Ft és 16 190 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Burya, az összetevőket feltöltötte: anitkaa, Módosítva: 2017. március 2.

Ár:   12 690 Ft és 16 190 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Müller, online

Kiadás éve: 2014

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: feketeribizli, írisz gyökér, nőszirom

Ár: 12.000 Ft posta/foxposttal , Eladó: kvin
Állapot: 50ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
kvin

2019. augusztus 23.

Hiába az írisz, számomra sajnos ő sem tud kiemelkedni a tipikus VS illatgardrób égisze alól.
A feketeribizli az elején nagyon elveszi a kedvem, mert ettől émelyítően gyümölcsös, amit az én orrom/gyomrom már nem bír befogadni.
Hiába csendesül az írisz javára, folyamatosan ott motoszkál és efölött nem tudok szemet(orrot) hunyni.
Érdekes, hogy másnak mennyire különböző a benyomása, ennyit jelent a bőrkémia....
Én erről nem is nagyon tudok mit mondani: nekem ez egy enyhén púder "íriszkés" , fiatal felnőtteknek való gyümölcsös parfüm. Egyáltalán nem téli, még kevésbé alkalmi, és a legkevésbé sem társítanám egy hűvös, határozott női képhez. Lehet, hogy valakinek ezt jelenti, és nem is vitatkozom vele, bele lehet látni, csak nekem teljesen más élményeim, elképzeléseim vannak ezzel kapcsolatban.
Ez egy VS modell tökéletes bőrrel, csodás hajkoronával, megfelelő arányokkal egy nagyon is modern blúz-nadrág kombóban, magas sarkúval. Jóbarátok Rachel-megjelenés a Ralp Laurennél.
Nem enged meg magának tökéletlenséget, nem kirívó, nem exkluzív, nem művészi, nem szenvedélyes és semmiképp sem plusz kilós nőiesség. Divatos és modern, címlaplány-illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

pomme

2019. február 16.

Elegáns íriszes feketeribizli. Nem túl virágos, nem túl gyümölcsös. Nagy meglepetésemre nem cukorbomba, mint a többi VS parfüm (sajnos, mert azért vettem, hogy legyen egy jó édes íriszes vonulós parfümöm).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

PETRA820718

2018. december 8.

Nagyon mérgesìtő ez a termèk a számomra.
Kb.9 hónappal ezelőtt vásároltam, merr megtetszett, megfogott a neve, az üvege, a 100 ml-es kiszerelése.
Nem volt olcsó 13.000 ft körül, gondoltam jól elleszünk egy darabig..rosszul gondoltam.
Amikor vásároltam még terhes voltam, hol bírtam az illatokat..hol nem..(,de inkább nem).
Túl sokszor így nem használtam. Aztán mire eljött az ő ideje, megromlott a drága 😠.
Kb. 8 hónap alatt. Jelenleg kifújáskor tömèny alkohollal találkozhatunk..ennyi.
Óriási pénzkidobás. Müllerben vásároltam, bontatlan csomagolásban.
Victoria Secret többet nem teszlek a kosaramba.
Egyébként rövidke élete alatt kifejezetten tetszett..nagy csalódás..kuka..még légfrissítőnek sem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

Nagyon mérgesìtő ez a termèk a számomra.
Kb. 8 hónap alatt. Jelenleg kifújáskor tömèny alkohollal találkozhatunk..ennyi.
Óriási pénzkidobás. Müllerben vásároltam, bontatlan csomagolásban.
Victoria Secret többet nem teszlek a kosaramba.

nyuszo

2018. július 9.

Virágos-gyümölcsös "sampon-illat".....
1-2 órát bír....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 9.

Virágos-gyümölcsös "sampon-illat".....
1-2 órát bír....

nyarigabi

2017. március 5.

Elég édes, de inkább virágos, nagyon nőies, de nem olyan nagy szám. Az üvege alapján valami esti, bulizós illatra gondoltam volna, ez inkább nappalra való.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 5.

anitkaa

2017. február 20.

Édes, de az írisz miatt mégis virágos-púderes, illat. Szerintem nagyon nőies, kellemes, szexi parfüm. :)) Őszre, télre használom, nyárra sok lenne. Tartós illat, az én bőrömön 8 órát simán kibír. Az üvege is nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Burya

2017. február 2.

Elsőre az üveg és a név fogott meg, rögtön ki is fújtam és nem is bántam meg. Kifújáskor a fekete ribizli fanyar gyümölcsössége fogad, ami szépen lassan átadja a helyét az írisz édeskés virágillatának, de nem tűnik el teljesen, csak a háttérben muzsikál tovább. Majdnem szerelem lett, de az én bőrömön sajnos a ribizliből semmi sem marad (pedig az egyik kedvenc parfüm összetevőm), rögtön kifújáskor az írisz dominál rajtam, ami még mindig szép, de az én ízlésemnek egy kicsit édesebb a kelleténél. Virágos, szó szerint lila illat, határozott nőkhöz illik. Alkalmi viseletnek is tökéletes, de hétköznap is megállja a helyét. Rajtam kifejezetten tartós, egy napot vígan végig illatozott. Határozottan téli parfüm, nyárra, melegebb időre nem ajánlanám, de hűvösebb időben csodálatosan kibontakozik. A kevés összetevő ellenére nem egy kommersz, egyszerű darab, azonnal felismerhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol