Victoria's Secret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mya, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2021. április 12.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

Megjelenési év: 2008

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: nektarin, pirosalma, citrusfélék, ananász, körte, vörösáfonya, bergamott, orchidea, gyöngyvirág, ciklámen, jázmin, feketeszeder, szilva, vanília, fekete ribiszke, ámbra, pézsma, tonkabab, fás jegyek

Hildo

2016. április 3.

Virágos és gyümölcsös helyett az én orromnak inkább fűszeres, szerintem kimondottan tömény és hosszútávon émelyítő, néha már fejfájást is okozott a kezdetben és első szippantásra valóban izgalmas és érzéki illat! Nem tudtam emiatt elhasználni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

Brielle1999

2015. november 21.

Nagyon izgalmas , igazi amerikai illat. Az összetevők nagyon jól passzolnak egymáshoz. Nem hétköznapi illat, inkább egy szexi bulizáshoz illik. Tartóssága is megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 21.

Doribella

2015. november 2.

Évek óta ez "az illatom". Olyan, mintha valaki kifejezetten nekem tervezte volna. Könnyű, púderes-virágos illat. Nem tolakodó, viszont finom, nőies. Az üvege különösen szép, imádom rajta a régimódi fújókát. Szerencsére Magyarországon nem, vagy nem igazán ismerik. Ezen az oldalon döbbentem rá, hogy rajtam kívül más is használja... Ja, a body lotion és a tusfürdő szuper hozzá!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 2.

dori.peres

2014. január 13.

Imádom!!!! Finom, nőies, nem tolakodó!!! Én a testpermet használom, ez az első VS termékem, de biztosan nem az utolsó!! Szeretnék többfélét kipróbálni, de ez biztos hogy megmarad kedvencnek!!! :) Sajnos itthon nehéz beszerezni, de nem lehetetlen!!! 5* :))))))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

bellehercegno

2013. március 30.

Az én orromnak tökéletesen megegyezik a Noir Tease-sel.Semmi különbséget nem véltem felfedezni közöttük :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 30.

Kandi

2012. december 14.

Nagyon finom, gyümölcsös -édes illat, sajnos rajtam nem nagyon tartós, de ez sok parfümről elmondható, emiatt nem vonok le pontot. A csomagolása is imádnivaló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Benzophenone-3, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Lyral, Citronellol, Linalool, Limonene, Benzyl Cinnamate, Coumarin, Amyl Cinnamal
Színezékek: CI 14700, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)