Victoria Scandinavian Soap

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   3 x 85 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Morsolya, Módosítva: 2014. április 28.

Kiszerelés:   3 x 85 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Szappanok

Valódi glicerin szappan mézzel

Érzékeny bőrűeknek ajánlott. Áttetsző borostyán színe a legmagasabb fokú tisztaság jele. Kizárólag telítetlen növényi zsírsavakból készül. Magas zsírsavtartalma és a glicerin együttesen fokozzák a termék visszazsírozó, bőrpuhító, bőrápoló hatását.

Kiszerelés: 3 x 85 g

Lina14

2019. augusztus 9.

Én eredetileg a szemöldökön felfésülésére szántam, de annak túl vaskos. Végülis ecsetmosáshoz használom, szépen tisztít, jól habzik és kihozza a sminket még a szivacsaimból is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

vallerano

2019. február 24.

Éveken at ezt használta a csalad, kellemes az állaga, szaga es jol bírta a vízben állást, nem majszolodott. Egy eve kb. változtattak valószínűleg az alkotoreszeken, mert egy ideje nem szárad olyan jol használat utan es hamar majszolodik, elazik a szappantartoban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 24.

LadySayuri

2018. január 13.

Szerettük, de semmi extrát nem tud, átlagos szappan finom illattal. Hátránya, hogy gyorsan elázik a szappantartóban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 13.

nitacica

2018. január 13.

Először tök jó volt, illata is kellemes de utána elkezdett szárítani nagyon...olvastam valahol hogy a túl sok glicerin egy idő után ellenkező hatást fejt ki és inkább szárít...passzolom talán néha előveszem mert ilyen pár napos kihagyásokkal jobban működik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Boncukpare

2016. november 28.

Nemrég vettem akciósan,nagyon meg vagyok elégedve,nem szárítja a bőrt,az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

gruecendre

2014. augusztus 6.

Ekcémás férjem szinte csak ezt használja, nem csíp, nem szárít; pasiknak is vállalható az illata. Én is nagyon szeretem, ha épp megunom a citromfüves kedvenceket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Morsolya

2014. április 18.

Most fedeztem fel és nagyon tetszik ez a szappan! Eddig teljes mértékben meg vagyok elégedve vele, alaposan tisztít, jól habzik, finom az illata. Jó áron kapható és gyakori kézmosás mellett sem szárítja a kezeimet! Szép, teljesen átlátszó, mutatós ez a szappan. És érzékeny bőrűeknek ajánlott. Végre!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 18.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol, Honey

Sorbitol h 1 1