Victoria Scandinavian Soap

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   3 x 85 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Morsolya, Módosítva: 2014. április 28.

Kiszerelés:   3 x 85 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Szappanok

Valódi glicerin szappan mézzel

Érzékeny bőrűeknek ajánlott. Áttetsző borostyán színe a legmagasabb fokú tisztaság jele. Kizárólag telítetlen növényi zsírsavakból készül. Magas zsírsavtartalma és a glicerin együttesen fokozzák a termék visszazsírozó, bőrpuhító, bőrápoló hatását.

Kiszerelés: 3 x 85 g

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

tzrn7u67

2022. április 16.

Elsősorban szemöldökformázásra szereztem be, mert olvastam róla, hogy a glicerines szappannal szép, laminált szemöldök hatást lehet elérni és csak azért vettem meg ezt, mert másfajta nem volt a Dm-ben. Azt kell mondjam tényleg azt kapom amit vártam tőle. Egy szemöldökkefét bevizezek és azzal kezdem el a szappant dörzsölgetni, majd felfelé fésülöm a szemöldökszálakat és várok kb. 10 percet amíg megszárad. Utána mégegyszer átfésülöm és formára igazítom. Viszont olyan jó illata van, hogy a háromdarabos csomagból az egyiket ki is próbáltam zuhanyzás közben testre és nagyon szépen tisztítja a bőröm, jó mézes illata van, jól habzik és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 16.

Chamana

2021. november 20.

Jó szappan, a bőrt kíméli, ápolja, jől tisztítja. Rugalmasabbnak is érzem a bőröm. Egyetlen hátránya, hogy hamar fogy. Ritkán kapok, a közeli dm-ben mindig elkapkodják, üresen árválkodik a helye a polcon. Gondolom, mert sokan kedvelik.
Az illata nekem kicsit az orgonára emlékeztet, tetszik, nosztalgikus.
Árával csak azért vagyok elégedetlen, mert tényleg gyorsan elfogy a 3 darabos kiszerelés.
Imádom a szappanokat, különféle árkategóriákból találtam magamnak megfelelőt, de annak örülök, ha ez mindig van a polcomon.
Érzékeny bőrűeknek is sokat segíthet.
Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 20.

Az illata nekem kicsit az orgonára emlékeztet, tetszik, nosztalgikus.
Érzékeny bőrűeknek is sokat segíthet.
Szeretem.

vikofrivia

2021. június 15.

Szemöldökre vettem, direkt glicerin és áttetsző szappant kerestem, nekem nagyon bevált eddig. Az összetevői nagyon nem ezek a mostani csomagolás szerint. Most nyáron nem tudom hogy fog teljesíteni, főleg mikor tengerparton leszek, lehet meg tudok vele egyből fürdeni is.. Mindenesetre remélem működni fog, mert nyáron is szeretek egy nagyon alap sminket hordani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 15.

Lina14

2019. augusztus 9.

Én eredetileg a szemöldökön felfésülésére szántam, de annak túl vaskos. Végülis ecsetmosáshoz használom, szépen tisztít, jól habzik és kihozza a sminket még a szivacsaimból is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

vallerano

2019. február 24.

Éveken at ezt használta a csalad, kellemes az állaga, szaga es jol bírta a vízben állást, nem majszolodott. Egy eve kb. változtattak valószínűleg az alkotoreszeken, mert egy ideje nem szárad olyan jol használat utan es hamar majszolodik, elazik a szappantartoban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 24.

LadySayuri

2018. január 13.

Szerettük, de semmi extrát nem tud, átlagos szappan finom illattal. Hátránya, hogy gyorsan elázik a szappantartóban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 13.

nitacica

2018. január 13.

Először tök jó volt, illata is kellemes de utána elkezdett szárítani nagyon...olvastam valahol hogy a túl sok glicerin egy idő után ellenkező hatást fejt ki és inkább szárít...passzolom talán néha előveszem mert ilyen pár napos kihagyásokkal jobban működik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Boncukpare

2016. november 28.

Nemrég vettem akciósan,nagyon meg vagyok elégedve,nem szárítja a bőrt,az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

gruecendre

2014. augusztus 6.

Ekcémás férjem szinte csak ezt használja, nem csíp, nem szárít; pasiknak is vállalható az illata. Én is nagyon szeretem, ha épp megunom a citromfüves kedvenceket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Morsolya

2014. április 18.

Most fedeztem fel és nagyon tetszik ez a szappan! Eddig teljes mértékben meg vagyok elégedve vele, alaposan tisztít, jól habzik, finom az illata. Jó áron kapható és gyakori kézmosás mellett sem szárítja a kezeimet! Szép, teljesen átlátszó, mutatós ez a szappan. És érzékeny bőrűeknek ajánlott. Végre!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 18.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol, Honey

Sorbitol h 1 1