Vidal

Ár:   369 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Málni, Módosítva: 2013. május 16.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Az argánolaj gazdag tápláló a bőrre pozitívan ható anyagokban, mint pl. az E-vitamin és az Omega-3, 6 zsírsavak. A Vidal tusfürdő organikus eredetű argánolajat tartalmaz. Gyengéden tisztít, hidratálja és táplálja a bőrt, hosszú időre selymessé és bársonyossá varázsolja azt, egzotikus illatot hagyva maga után. Bőrgyógyászatilag tesztelt, PH semleges.

Jucccc

2018. március 21.

A férjem nagy kedvence ez a tusfürdő, ha teheti, mindig vesz. Én is szeretem, nem tudnék rosszat írni rá, pedig évek óta használjuk rendszeresen. Mondjuk most azért az összetevő lista láttán kicsit elbizonytalanodtam, de szerencsére nem irritált eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

0808

2017. február 25.

Jött ment látott de nem győzött(meg)! Eszméletlen gyorsan elfogyott, sokkal hígabb mint az általam eddig használt bármely tusi.
Az illata hmm először fura volt de a végére megszoktam, már csak azért is mert roppant tartós.
Ugyanúgy szárít mint a többi , az illat elmegy ...nekem nem lett a kedvencem pedig azt hittem majd az argán olaj miatt befutó és visszatérő vendége lesz a fürdőnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 25.

Munyi

2015. november 22.

Rodoszon találtam rá nyaralás alkalmával. Az illata fogott meg, ami lágy, krémes, testes, kissé arabos jellegű. Kipróbálva nagyon örültem, hogy megvettem: Krémes, jól habzik, hidratál, ugyanakkor jól tisztít. Párom is imádja használni, rajong az illatáért, amit eléggé unisexnek gondolok. Semmi férfias nincs benne, mégis nagyon jól működik férfi bőrön is. Egyik kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

Gwendoline

2013. június 27.

Egyik LEGJOBB!!!!! Kedvencem! Illata elmondhatatlanul jó, igazi királyi illat, meg is marad az illat a bőrön, ah, nagyon szeretem! A lila Vidal, és a világoskék sensitive a másik két kedvencem még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

Málni

2013. május 16.

Elsősorban az állandóan kiszáradó bőrömre vettem ezt a tusfürdőt, gondoltam az argán olaj majd segít és nem lesz annyira száraz fürdés után. Az illata erősen befolyásolta a döntésemet vásárláskor, annyira finom, egzotikus akár egy kellemes parfüm:) Szárazságűzőként nem szerepel túl jól, uolyan száraz tőle bőr, ráadásul nagyon folyik és gyorsan fogy, viszont az illata sokáig megmarad és jó vele pancsolni...az ára teljesen okés, 320Ft az "óccsó" boltokban:) Csillagot az illatára adok csak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 16.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Sorbitol, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Narancssárga.