Vidal

Ár:   369 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. augusztus 9.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A pézsma érzéki és titokzatos illata kellemesen keveredik a szeder puhító és gyümölcsös hatásával. Ez a tusfürdő édes és természetes,gyengéden tisztít, a bőr puha és bársonyos lesz általa, finom illatát hosszan megőrzi. Börgyogyászatilag tesztelt, pH semleges.

Cherryeszti

2018. május 23.

Ez egy olyan átlag jó tusfürdő, semmi extra, jó az illata és jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Ez egy olyan átlag jó tusfürdő, semmi extra, jó az illata és jól habzik.

Jucccc

2018. március 21.

Nagyon szeretem a Vidal termékeket, ha Olaszországban járunk, mindig hozunk haza párat. A férjem az argán olajos változatokért rajong. Nekem most ő a kedvenc. Jó illata van, hihetetlen olcsó, és nem is rossz a végeredmény: nem szárít, jól habzik, sokáig elég lesz. Az összetevők mondjuk nem a legszebbek, de valahogy nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

csill87

2017. december 29.

Imádni való illata van! Rá kellett jönnöm, hogy imádom az olyan tusfürdőket, amikben pézsma van, mert olyan elképesztő tisztaság illata van. Mindig ez jut róla eszembe, hogy tisztaság. Egyébként az illatát leszámítva is egy jó minőségű tusfürdő, nekem is Pixibag-ben volt, de ha valahol meglátom majd, biztos, hogy fogok még vásárolni a márkától, mert nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Gittab88

2017. november 29.

Pixibox-ban érkezett.
Kellemes, nem túl erős illat, nekem egy kicsit híg, de ettől függetlenül amit kell, azt tudja, a bőröm kifejezetten puha, selymes érzetű a használata után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

Pixibox-ban érkezett.

Gwendoline

2013. december 15.

Ezt is szeretem, ahogy szinte a többi Vidalt is. Ez annyival más, h nyári sztem, mert gyümis, friss. Tartós az illat a bőrömön, ezt a Vidalokon kívül csak a Dove egyik krémtusfürdője tudja. Most kókuszost használok, még nincs fenn az oldalon, de annaakk is szuper illats van, tartós és olyan hangulata van az illatának, mint valami füstölővel teli szobának... Ezt majd oda is leírom, ha fel lesz töltve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

Joe38

2013. augusztus 12.

Csatlakozom az előttem szólóhoz...........még férfiként sem tudtam megállni ,hogy ne próbáljam ki!Ár- érték arány és a különleges illat bizony 5 * + a fenti leírás tökéletesen működik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Cosmonaut

2013. augusztus 10.

Na ennek a tusfűrdőnek aztán tényleg fantasztikus illata van, belengi az egész házat! Habfűrdőnek is használtam, annak is remek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Lactic Acid, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.