Best of Beauty 2019

Vidal

Ár:   649 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yoko95, Módosítva: 2011. július 2.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratálja és védi a bőrt. A-, B2-, C- és E-vitamint, fontos zsírsavakat és nyomelemeket, valamint omega-6-ot tartalmaz.

juditkaa70

2016. január 17.

Isteni az illata,na éppen most ezzel pancsikoltam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 17.

Isteni az illata,na éppen most ezzel pancsikoltam. :)

Tunderviragos

2015. július 9.

Egyik kedvenc termékem kettö is van belöle ez es a rózsaszín, finom puha a böröm és nagyon sima, annyira, hogy testápolót sem kell mindig használni. Imádom a finom illatat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 9.

regi90

2014. május 11.

Én is nagyon szeretem az illatát, a bőröm is puha tapintású tőle. Édesanyám nagy kedvence, azt mondja, neki már testápoló sem kell utána, olyan jót tesz a bőrének. Egyedül az ára akadályozott meg abban, hogy mindig ezt vegyem, de tegnap láttam a DM-ben, hogy fele annyira lett leárazva, így vettem is belőle újra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

butterflybabo

2014. március 31.

Nagyon tetszik az illata, imádom és sokáig megmarad. Nem tapasztaltam irritációt eddig (2 hete használom) A mandulás változatát szerettem volna megvenni, de sajnos csak ez volt a boltban, de nem bántam meg, hogy ezt vettem meg.
Ha fürdőpamacs nélkül használom, akkor nem igazán habzik, de ez nem is baj, a habtól hiszi azt az ember, hogy tisztább lesz, de ez butaság. Nagyon jól tud tisztítani hab nélkül is.
Mikor kicsi voltam, anyum házi 3-4%-os tejet öntött a fürdővizembe, mert nagyon rossz ekcémás volt a bőröm. Ez után a szamártejes tusfürdő után meggondolom, hogy használjak-e a heti kádas fürdéshez tejet. :-) Mert tényleg használt, szebb lett a bőröm és valahogy ismét érzem magamon a tejnek az illatát rögtön fürdés után kb fél óráig. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

Pávácska

2013. szeptember 16.

Csillagos 5-ös!!!! Kifogástalan termék. Finom illata van, ami sokáig érezhető a bőrön, és ez egy tusfürdőtől kivételes dolog. Puha, ápolt, hidratált lesz tőle a bőröm. Imádom!!!! Ajándékba kaptam, de biztos vagyok benne, hogy meg fogom vásárolni, mert minden pénzt megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

katacita

2013. június 7.

Iszonyatosan imádom, életem legjobb időszakára emlékeztet, úgyhogy kissé elfogult az értékelésem.
Annyira szeretem az illatát emiatt, hogy azt nem tudom szavakba önteni, egyébként hogy valami informatívat is írjak: az illat elég sokáig megmarad. Jól hidratál, puha bőröm lesz tőle.
Imádom, imádom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

Imádom, imádom...

Dinart

2013. május 21.

Meglepően finom, puha bőrt eredményez és nem szokásos egyen illata van, mint a drogériás társainak.
Beruházok egy magnóliásra is ezután, megéri az árát! (én 800.-Ft-ért vettem, ez az akciótlan ára:-)

AZ tényleg fura, hogy el van dugva az alsó polcon, és sokkal gagyibbak virítanak legfelül...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 21.

karakumsivatag

2012. december 13.

A DM-ben a legalsó! polcon szúrtam ki, valamivel több mint 500 Ft volt az ára. A formatervezett flakonja nagyon tetszik. Az illata is finom, szolid, nem tolakodó. Megelőlegezem az 5 csillagot az összetevők alapján. Én nem látok a listán glicerint sem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 13.

siskin7

2012. október 7.

Meg vagyok vele elégedve, puha leszek tőle, illata jó. Ár-mennyiség arány miatt vettem meg, meg persze a kíváncsiság...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 7.

rocksteadycat

2011. december 18.

Nagyon finom az illata, sokáig elég. Selymes, puha bőrt kapunk eredményül. Megéri az árát. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 18.

Hidratálók: Lactic Acid, Sodium Lactate, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Szamártej. A legenda szerint Kleopára rendszeresen szamártejben fürdött, hogy megőrizze bőre szépségét. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi szerint bár  tudományos kutatások még nem támasztják alá, de a szamártej omega zsírsav, kálcium, D- és E-vitamin, valamint magas C-vitamin tartalma (ez utóbbi állítólag 60-szerese a tehéntejének) miatt az összetevő nagy valószínűséggel előnyös hatással bír a bőr számára.

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.