Village Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tomthony, Módosítva: 2011. július 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Enyhén parfümös testápoló krém magas E-vitamin-tartalommal és íróval. Az E-vitamin antioxidáns és védi, míg az író kiválóan hidratálja a száraz, igénybevett bőrt.

DittyCat

2012. május 15.

Semmi különöset nem csinált, talán megvan még valahol, de akár ki is dobhatnám, párszor használtam belőle. Nem hatott meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 15.

annamemune

2011. november 18.

Egyet értek veled én is vettem és megbántam nem használ semmit

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 18.

Egyet értek veled én is vettem és megbántam nem használ semmit

BabyDoll

2011. október 9.

Te jóó ég! Kérdem én: mik ezek a förtelmes összetevők? Kőolajszármazékok és parabének... Igaz, már több éve is, hogy egy pici tégelynyit elkenegettem, de most utólag is bánom. Akkor is bántam, mert nem sokat ért. Maximum az illata volt finom, gondolom a szintetikus illatanyag miatt. Soha többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 9.

szalaijudit92

2011. augusztus 12.

Müllerben vettem egyszer pici tégellyel,nagyon jó volt,nem tudom.hogy lehet-e még kapni. Kellemes az illata,és az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 12.

tomthony

2011. július 3.

édesanyám és én is használtam már. kellemes, egyáltalán nem hivalkodó illata van. Gyorsan beszívódik, lágy , könnyű krém. Én még csak a Müllerben láttam de már lehet, hogy máshol is lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.