Violet Voss

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanniblue, az összetevőket feltöltötte: zuzmara2018, Módosítva: 2018. július 19.

Ár:   14 000 Ft
Lelőhely:   online külföldről

20 gyönyörű, matt és fényes színt tartalmaz, amelyek tökéletesen kiegészítik egymást. Hétköznapi és alkalmi sminkek készítésére is tökéletesen alkalmas. Extrémen pigmentált, jojobaolajjal dúsított formula.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fanniblue

2020. szeptember 3.

2 éve vásároltam ezt a palettát, nekem nagyon megérte. A metálos-fényes árnyalatok szinte a legjobb formula amivel találkoztam, nagyon krémesek, igazi metálos csillogásuk van, nagyon tartósak. A FOMO árnyalatban már látszik a pan alja annyit használtam. A mattok is elég jók, bár már nem annyira kiemelkedőek. Van egy élénk lila árnyalat ami fényes és matt között van az sajnos kifejezetten nem pigmentált nekem, ami fura. Ez egy nehéz árnyalat lehet, mert ugyanez a lila van kb ugyan ezzel a finissel a HUda Desert dusk palettában is, aminek ugyan ez a baja. Halloweenkor ez a paletta hatalmas szolgálatot tesz, iszonyat jó sminkeket lehet vele készíteni. A hordható árnyalatokat hétköznap is szívesen használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

RebekaKarpati

2018. szeptember 15.

Már nagyon régóta vágytam rá,és mikor a BeautyBay-en 40%-os akció volt le is csaptam rá. Az ára mindenhogy nagyon borsos, azt nem állíthatom, hogy megéri, mert ugye mindenkinek más éri meg, de én nagyon örülök,hogy beruháztam rá. Sokkal nagyobb, mint amilyennek képzeltem, rengeteg termék van benne. A pigmentáltsága tökéletes, ahogyan a tartóssága is. A csillámos színek gyönyörűen kibírnak egy egész napot is a szemen kenődés, elmozdulás nélkül. Összességében ha valaki úgy gondolja, hogy használni fogja ezeket a színeket, akkor nagyon tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.