Virde

Ár:   1040 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2013. augusztus 27.

Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Tradícionális svájci receptúra alapján készült 25 féle gyógynövény-kivonatból előállított termék. Bioaktív balzsam természetes kivonatból. Hűsíti, frissíti a fáradt izmokat, izületeket. Csökkenti a láb nehéz érzetét, naponta többször alkalmazható.

NikoS

2019. augusztus 14.

Nagyon szeretem ezt a krémet, a többi lóbalzsam nekem nem hűsít ennyire, mint ez. Munka után bekenem az elfáradt lábaimat, és szinte lefagynak a nagy melegben is, annyira hűsít és felpezsdít. :) Már többször megvásároltam, de sajnos csak patikában jutok hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

nnelli

2015. október 27.

Nagyon jó tapasztalataim vannak a krémmel, nagyon szeretem. Erősen mentolos, és hűsít - néha szinte fagyaszt. :) Nagyon jó izomlazító, többször előfordult hogy a derekamban beállt izmokat bekenve pár perccel később az izomgörcs oldódott, és a csigolyák amik kicsit el voltak csúszva maguktól könnyen a helyükre roppantak. Maszírozásra egy pár percig alkalmas csak, utána teljesen beszívódik a bőrbe. Olyan erősen tud hűteni, hogy miután bekentem a derekam még a nyári 40 fokban is fáztam egy darabig. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

tenyitomi

2013. augusztus 27.

Ezt is ill. a piros változatot is használom,hatásos cuccok,van benne hatóanyag rendesen,nem csak mutatóban mint sok más "egy kis mentol egy kis kámfor és kész a nyihahabalzsam"nem, ebben nem spórolták ki a kraftot.Akciósan szoktam venni azt hiszem olyan 7-800ft maximum úgyhogy az ára is korrekt a 200ml-hez képest.Egyébként szerintem ezeket nem csak akkor kéne használni amikor már nagy a baj,hanem rendszeresen napi,másnapi gyakorisággal megelőzésre is.,főleg aki aktívan sportol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.

Az eukaliptusz olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérült vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.