Vital Erbum

Ár:   8800 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Herbária, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sztellaaaaa, az összetevőket feltöltötte: Pecci, Módosítva: 2019. március 18.

Lelőhely:   Herbária, online
Kategória:   Hajápolás

A haj növekedését serkentő speciális készítmény. Válogatott összetevőkből áll, beleértve a különféle növényi és biotechnológiai hatóanyagokat, amelyek alapvető szerepet játszanak a haj növekedésében. Növényi eredetű őssejteket és esszenciális olajokat tartalmaz.

Pecci

2019. március 16.

November 25.-e óta használom ezt a termekcsaladot (sampon, ezt, használtam a zöld, kék és lila cseppeket is), azon belül 2 hónapja ezt a szert, és hozza azt, amit papíron ígért. Seborrhea dermetitisem és a rossz bőrgyógyászati gyógyszerek alkalmazása miatt, annyira eltomodtek a hajhagymaim zsírral, hogy a homlokom feletti hajas részen, gyakorlatilag egy nagyobb felületen megritkult a hajam, illetve kopasz foltok alakultak ki a fejbőrömön. Már arra gondolt a borgyogyaszom , hogy PCOS-en van vagy valami más jeleggu hormonális problémám, és idopontot is kért endokrinologiara, amikor felfedeztem, hogy a herbariaban Pécsen, van hajvizsgalat. A hajvizsgalo hölgy a sok téves diagnózis és kence után, megállapította, hogy eltomodtek a hajhagymaim, és azért hullott ki a hajam, majd kezdetben felirta nekem a fejbortisztito sampont a lila és a kék cseppel, második körben jött a fejbortisztito sampon a zöld cseppel és ezzel a pirossal, majd az utóbbi 2 hónapban csak ezt a piros cseppet használtam.
Hogy milyen eredménnyel? Kivaloval. A kopasz foltjaim már egy hónap után eltűntek, mindenhol kinott a hajam. Most, fel után ott tartok, hogy a hajam megdusult és nagyon szép, a Seborrhea okozta borproblemaknak nincs nyoma sem, rengeteg babahajam nőtt, és amióta ezt a szert használom (2 hónap) , nagyjából 7 centit nőtt a hajam. Áprilisban megyek az utolsó kontrollra, de úgy döntöttem, hogy a cadutat két havonta azért kuraszeruen alkalmazni fogom. Nekem a VITAL Erbum termékei, szó szerint a mentőövet jelentik, amelyek megszabaditottak a szenvedeseimtol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Klaudia25

2018. szeptember 16.

Ez a termék egy csoda.
Ha lehetne 10 csillagot adnék.
Nagyon hullott a hajam tavaly, csomókba konkrétan.
3 kúrát végig csináltam, és teljesen megszüntette, rengeteg babahajam nőtt, és a 3 hónap alatt 8 centivel gazdagodtam.
Azóta mindig van itthon, és ha több hajam hullik a kelleténél, akkor egy két mosásnál rakok a fejbőrömre, és máris csillapodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Ez a termék egy csoda.
Ha lehetne 10 csillagot adnék.
Nagyon hullott a hajam tavaly, csomókba konkrétan.

Kittyke27

2018. április 25.

Imadom, rengeteg baba hajam nőtt tole, és megállította a hajhullasomat is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 25.

Imadom, rengeteg baba hajam nőtt tole, és megállította a hajhullasomat is :)

Sztellaaaaa

2017. augusztus 13.

2-szer 35ml-t használtam el amikor nagyon hullott a hajam. Áldás volt rá! Rengeteg babahajam nőtt ki már amikor az első adagot elhasználtam, és éreztem is a fejbőrömön, hogy több lett a hajam, és amikor bemasszíroztam hajmosás után a fejbőrömbe, hogy tényleg serkenti a vérkeringést a gyömbér-kivonat tartalma miatt. Tény, hogy ez sem 2 Forint, de nekem nagyon bevált, rengeteget segített a hajamon! Biztos hogy újra fogom venni a közeljövőben, igazi csodaszer!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

fűrészpálma (saw palmetto) termésének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló összetevő. Szájon át bevéve a kivonat csökkenti a férfiakban a dihidrotesztoszteron szintjét, emiatt a prosztata-megnagyobbodás kezelésében használják sikerrel. Paula Begoun szerint ezzel a hatással függhet össze az a feltételezés is, miszerint csökkenti a kopaszodást, bár ezt kutatások eddig még nem bizonyították. Összességében átlagos összetevőnek tartja.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0