Vital Plus

Ár:   6280 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   patikák, gyógynövényboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andicska, Módosítva: 2015. július 27.

Lelőhely:   patikák, gyógynövényboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Glikolsav és növényi össejt tartalmú koncentrált kozmetikai csepp

Funkció:24 órán át ható kozmetikai készítmény, amely magas a.h.a. koncentrátumot és növényi össejtet tartalmaz, ezáltal ragyogóvá teszi a bőrt. hatékonyan megelőzi a bőrön a ráncok kialakulását.

Alkalmas a tisztátalan, tág pórusú bőrre is.

Nicy011

2018. november 6.

Első időszakos használat utan:
Itt az oldalon egy nagyon kedves eladótól vettem meg a terméket a pozitív hozzászólások miatt. Egy hónapon keresztül mindennapos használat mellett olyan széppé varázsolta az arcbőröm, mint amilyen akkor volt, amikor gyógyszert szedtem a pattanásaimra. Sőt, szebbé. Kezdetben több, majd egy-két pattanást kihozott, de gyorsan elmúltak. Estére, bőrradírozás után szoktam én is felkenni. Nagyon figyelni kell az adagolására. 2-3 csepp elég az egész arcra, nyakra. Felvitel utána 20-30 perccel felkenek még egy tápláló krémet is. Összességében elhalványította a nap okozta barna foltot, amivel régóta szenvedek, csökkentek a mitesszereim, pattanás elvétve jön ki, egységes az összkép alapozó nélkül is. Figyelni kell rá, hogy sebekre, meggyötört pattanásokra ne kerüljön belőle. Már ott tartottunk a bőrgyógyászommal, hogy újra gyógyszeres kúrát ír fel, pedig már párat a korábbi években végigcsináltam. Semmi kedvem se volt erős szerekkel tömni magam, az esetleges mellékhatásokról nem is beszélve. Ezzel a termékkel meg lett oldva a probléma. Nagyon hálás vagyok érte, hogy rátaláltam. Nekem csodaszer!

Update:
Le kell, hogy pontozzam. Hiába nagyon jó a hatóanyag, de allergiás lettem a termékre. Eleinte csak pár nap használat után jött ki viszkető piros folt az arcomra, most felvitel után fél napra már megjelenik. Próbáltam hagyni hatni rövid ideig, majd lemosni, és így is kellemetlen tüneteket okozott.
Nem használom már. 3 csillag, mert egy ideig tényleg csodaszer volt, de mostmar inkabb nem kenem az arcomra.

Update:
Végül a megmaradt mennyiséget vízzel higítva elhasználtam. Így, nem okozott problémát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Első időszakos használat utan:

Lunalaluna

2018. január 26.

Sokáig minden este használtam és simává tette a bőrömet. Aztán egy kicsit csökkentettem a használatát, mert elkezdtem aggódni a csípős érzés miatt. Igazából ez volt a szerencsém, hogy el-elmaradoztam ettől a terméktől, mert allergiás lettem a JAL-ra és a COL-ra is a methylisothiazolinone összetevő miatt, ami ebben is megtalálható. A hámlasztó hatása tényleg jó volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 26.

magnetic

2017. szeptember 10.

Herbáriában ajánlották, zsíros, kevert bőrre, bevált. Viszont az alkalmazásánál néhány fontos szempont: az első héten csak 2-3 naponta szabad alkalmazni, majd minden este. Heti 1-2 alkalommal felkenés előtt radírozzuk le a bőrt. Ekkor csípni-szúrni fog. Az első hetekben pattanások jöttek ki, majd a folyamatos használattól elmúltak, a pórusok elhalványultak, kisebbek lettek. A szer arra készteti a bőrt, hogy a felesleges faggyút a felszínre hozza, így reggel nagyon csillogó homlokkal kelek fel, arctisztítóval mosom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

narramin

2017. augusztus 29.

Próbáltam többször is kísérletezni vele, de csak pattanásokat okoz az amúgy aránylag szépen rendbe tett bőrömön. És nekem a szagától is hányingerem van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

kalmaniki

2017. június 21.

Sajnos nekem nem vált be ez a szérum. 3 hete használom esténként, szóval kapott esélyt bőven. Felkenés után csípi a bőröm,ragacsos érzetet hagy maga után,nem szívódik be és pattanásokat okoz...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

ditta2016

2017. március 28.

2. hete használom és még nem döntöttem a csillagok számáról. Egyik nap felkenés után vagy fél órával akartam rá arckrémet tenni de összetúrósodott tőle a krém és darabokban állt az arcomon :D de annyira nem vonnék le emiatt, lehet többet kell várni a krém előtt. VISZONT kicsit tudatlan is vagyok ez az első AHA-s cuccom és nem tudom kell-e mellette mondjuk arcot radírozni? Az államon folyton jönnek a pattik egymás után és nem tudom, hogy most tisztul a bőröm vagy azért, mert nem merem radírozni mellette. Vagy csak simán rossz az emésztésem :D Légyszi segítsetek. :-*

Update: csíp és ragacsos és semmit nem csinált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Update: csíp és ragacsos és semmit nem csinált

yevavarha

2017. március 16.

Nekem nagyon jó választásnak bizonyult ez a termék. Szépen és fokozatosan képes megújítani a fakó, tág pórusú bőrt.Alkalmazásának titka az adagolásban rejlik. Nem szabad túl nagy mennyiséget felvinni belőle, elegendő éjszakára 1-2 csepp, egyenletesen eloszlatva. Ha eltúlozzuk a mennyiséget, akkor kiszárítja és irritálja a bőrt. Tapasztalatom szerint az alkalmazás első hetében normális a kis patik megjelenése, nem szabad őket piszkálni. Kitartó használat mellett eltűnnek. Jó termék, szerintem kúraszerű alkalmazás (kéthavonta egy kúra) mellett tényleg ragyogóvá teszi a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 16.

Beatrix978

2017. február 6.

Az itteni pozitív megjegyzéseiknek köszönhetően vettem én is egy üvegcsét. A többinél nem láttam ilyen egyöntetű pozitív fogadtatást és sajnos mintát nem tudtam szerezni sehonnan. :)
Most várom a "csodát". Remélem használni fog. Egyelőre adok három csillagot, majd update-elek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

PiciCic

2016. december 8.

Picit zselés-nyálkás állagú,kellemes illatú szérum. Felkenés után picit csíp ill.szurkál.
Este szoktam feltenni,PC2%BHA után eddig még utolsó lépésként,de lehet kenni fogok rá hidratálót.Eddig hetente egyszer használtam,de úgy érzem már bír többet is a pofim.
Reggelre sima,ragyogó arcbőrrel ébredek ,a gyulladt patit is lentebb húzza.
Én is sajnálom,hogy nincs információ arról,hogy hány százalékos,de szerintem így is megéri az árát,mert hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

Reggelre sima,ragyogó arcbőrrel ébredek ,a gyulladt patit is lentebb húzza.

Anna1983

2016. október 24.

Ma vettem meg a szerumot a sok jo alapjan, amit irtok rola! Mar fel is kentem, picit csip, de egyaltalan nem veszes! Az lenne csak a kerdesem, h reggel ezt le kell mosni? Vagy ha lemosom, akkor nem lesz olyan eros hatasa? Ti hogy csinaljatok?
Adok neki 5 csillagot, hatha ugy jobban hat majd;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 24.

Adok neki 5 csillagot, hatha ugy jobban hat majd;)

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Sucrose, Glucose, Lactic Acid, Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Citric Acid, Lactic Acid

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.