Best of Beauty 2019

Vitalcare

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cukorgomboc, Módosítva: 2016. április 6.

Kategória:   Hajápolók

A Vitalcare Natural Bio kondicionáló az organikus zab, kamilla kivonat és panthenol erejével táplálja, hidratálja és puha tapintásúvá varázsolja a hajat. A végeredmény erősebb, egészségesebb és ragyogóbb frizura. A kondicionáló SLS, SLES, PEG, színezőanyagok, szilikon, parabén és vazelin felhasználása nélkül készül.

A Natural Bio termékek az ICEA ECO-BIO előírások alapján készülnek.

Sofia1

2017. március 31.

Nagy reményekkel vásároltam meg a samponomhoz ezt a kondíciónálót, mivel Olaszországban nagyon jó natúrsamponokat lehet vásárolni, így megörültem hogy itthon is van. Szívtam a fogam az ára miatt egy kicsit (1990 Rossmann) és óriási nagy csalódás volt. A hozzá tartozó samponnal mostam hajat, amitől eleve már ragacsos és kemény lesz az egész hajam. Miután rátettem ebből a termékből, az egész hajam merev, ragacsos és siralmas állapotba került. Kifésülhetetlen lett a vékonyszálú hajam, gyakorlatilag összeállt egybe az egész csimbókokba. Vichy hajampullám volt még otthon és azt csepegtettem rá hogy egyáltalán a ki tudjam fésülni a hajam. Sírhatnékom volt.
Szárítás után valamennyire konszolidálódott a helyzet, de egy laza mozdulattal a kukában landolt ez a termék.
Hajerősítés címmel gyakorlatilag ettől a terméktől jó kemény lesz az ember haja, azzal erősít. Ne vegye meg senki, nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 31.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Bran Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Avena Sativa (Oat) Bran Extract
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A zabkorpa kivonata. A kozmetikumokban bőrradírozó, térfogatszabályzó és felszívó anyagként használják. Paula Begoun szerint kiváló gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy a helyi alkalmazása védi a bőrben található fibroblasztokat (a bőr kollagén- és elasztin-termelő sejtjeit) a szabad gyökök káros hatásaitól.