Vitaline Professional

Ár:   2705 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lalaakocos, Módosítva: 2014. április 27.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

wildrose

2019. július 15.

Kellemes illatú, jó állagú hajbalzsam, könnyű eloszlatni, könnyen kiöblíthető és nem nehezíti el a hajam. Ápoló hatása is rendben van, nem kiemelkedő, de nem rossz, kicsit talán nagyobb mennyiség szükséges belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 15.

andi93

2014. július 1.

Nagyon megéri az árát. De 1 liter azt hiszem, 10 év múlva fog elfogyni. Na jó nem, de lehet megfogom unni. Az argán olaj miatt vettem meg és hogy nem tartalmaz szilikont. Illata kellemes, de hajmosás után a hajamon már nem szoktam érezni. Nem nagyon vettem észre, hogy ápolna... nehezen kifésülhető lesz a hajam és könnyebben kócolódik, amikor ezt a balzsamot használom, de az lehet hogy szilikon nincs benne az miatt van..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

szabo.szandra1993

2014. április 25.

Igaz hogy még csak egyszer használtam, de hihetetlen puhává tette a hajamat a saját samponjával. Azt írja, hogy a hajtövektől kéne eloszlatni, de nem szeretem ha a fejbőrömet balzsam éri így csak a hajvégeimre tettem, de a hatás zseniális! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

maaya83

2013. július 21.

Nagyon jól tisztit még soha nem éreztem ilyennek a hajamat ,fényes és selymes:)))Az illatát napokig érzem én imádom!!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 21.

bigsista

2013. július 8.

Az enyémen más összetevők vannak:
aqua, cetearyl alcohol, cetrimonium chloride, argania spinosa kernel oil, keratin, citric acid, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, parfume, citronellol, CI19140, CI 16255
lehet a vége ugyanaz, de az alkohol az másféle...
Véleményem nem mondható túl pozitívnak, a pakolást használtam, az kábé balzsam-szint, de nem dőltem hanyatt tőle! Ez szinte ugyanaz, hígabb kiadásban, és mintha a sampon után semmit nem kentem volna, annyira kevés! Ezt szó szerint bebuktam! Még nem tudom, miként hasznosítom majd...
(A pakolás, meg össz-vissz attól lett pakolás, hogy propylene glycol került bele...pfff:((( kész átverés show! )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 8.

Az enyémen más összetevők vannak:
lehet a vége ugyanaz, de az alkohol az másféle...

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil