Vitamasques

Ár:   £5.99   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: karaibrahimgil, Módosítva: 2020. január 6.

Ár:   £5.99
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

24 karátos arannyal és hialuronsavval gazdagított szemmaszk, amely minimalizálhatja a sötét karikákat és csökkentheti a finom ráncokat. Ideális az érett bőr számára.

Ásványi olaj-, ftalát és szulfát mentes

Vegán

karaibrahimgil

2020. február 29.

Beauty boxban volt, és mivel imádom a maszkokat, alig vártam, hogy kipróbáljam. Sajnos semmi hatását nem véltem felfedezni, igaz, nem érett a bőrtípusom, és nem is irritál, mint a Bónusz Brigádon beszerezhető, aranyszerű anyaggal dúsított szemmaszk (korábban rendeltem hasonlót Kínából, azzal nem volt viszont problémám). Az ára miatt biztosan nem venném újra, habár másnap újra megpróbáltam, hátha enyhíti a sötét karikákat. Sajnos nem; pihentető, hűsítő kelléknek azonban elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Propanediol, Hyaluronic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Echinacea Angustifolia (Coneflower) Extract, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Paula Begoun és az EWG szerint is az arany irritáló összetevő a kozmetikumokban, mely gyakran okoz kontakt dermatitszt (allergiás bőrreakció). Nincsen a bőrre ismert pozitív tulajdonsága.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak