Vivienne Sabó

Ár:   1979 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2020. december 7.

Ár:   1979 Ft
Lelőhely:   Rossmann, online

2020-ban megújult összetétel!

Volumennövelő szempillaspirál amely ívet és dús hatást biztosít a pilláknak.

5 árnyalatban kapható

Ár: 1500 , Eladó: maksakat
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: foxpost, postai utánvét, személyes átvétel - XI. kerület

kuglinori

2021. január 19.

szaritja a szemem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 19.

szaritja a szemem

orchidea8627

2020. december 2.

Nekem egyelőre nagyon bejön, végre egy drogériás spirál amit szép sötétbarna színben is lehet kapni!
A kefe vékony, számomra ennek sokkal könnyebb a használata mint a nagy bumszli kefés spiráloknak.
Két rétegben gyönyörűen dúsít de nem tapaszt, a festék állaga megfelelő, nem túl folyós.
Külön öröm hogy lefóliázva árulják, így biztosan látom hogy nem nyitották még ki előttem.
Tartósságával kapcsolatban még updatelek, de nagyon remélem hogy hosszabb távon is beválik, nagyon örülnék ha végre megspórolnám hogy ne high-end kategóriából kelljen barna szempillafestéket vennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 2.

_zsulu_

2020. december 1.

A vízálló változatot próbáltam.Tetszik a kefe, jó állagú a festék (nem túl száraz).Szép pillákat csinál, nem túlzó,inkább természetes vonal. Nehéz picit lemosni még olajos lemosással is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

sprefectesse

2020. augusztus 13.

Mivel a sötétzöld árnyalatot vettem meg, kicsit csalok vele, és egy/másfél réteg fekete Maybelline Lash Sensational fölé teszem, de amikor önmagában próbáltam, szép pillákat csinált (csak nem jött be, hogy végig zöldek).
Először is: a kupakon élénkebb fenyőzöld a matrica, belül valójában kicsit visszafogottabb/porosabb a szín.
Ezt leszámítva viszont teljesen elégedett vagyok vele, a helyén maradt kánikulában (meg maszkban és frufruban......) is, és adott egy kis extra játékot a sminkemnek. Ennyi pénzért teljesen jól megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

cintialaura

2020. június 16.

Elég szép pillákat lehet vele elérni (bár nem műszempilla hatás), maga a spirál fura, a feje túl könnyen mozog, lehetne erősebb emiatt figyelni kell a használatánál, emiatt nem adok max pontot. Cserébe viszont egész napos napon tartózkodásnál sem pergett, tartptta a formáját és könnyen lejön sminklemosóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

VidaAgi

2019. december 1.

Nagyon szép hosszú, ívelt pillákat csinál, azt hittem a kedvencem lesz... De 2-3 òra után lepereg ès nagy fekete pacsni lesz a szemem alatt, sajnálom, tényleg jó termèk lenne, de így hamar megvàltunk egymàstòl..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

clairenoctuelle

2019. október 29.

Szépen íveli a pilláimat anélkül, hogy összetapasztaná őket. Nem pereg és nem irritálja a szemem.
Ár-érték arányban jó kis drogériás szempillaspirál, érdemes kipróbálni ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Ár-érték arányban jó kis drogériás szempillaspirál, érdemes kipróbálni ;)