Vivienne Sabó

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eria, Módosítva: 2020. szeptember 10.

Lelőhely:   Rossmann, online

Csillogó mono szemhéjpúder, különböző csomagolásokban.

11 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Jucccc

2021. március 27.

3 színben vettem meg. Nálam egy rétegben kicsit opálos a fedése, két rétegben az igazi. Mindig szemhéj alapozóra kenem (NYX), így nekem nem potyog. Füstös szemet szoktam csinálni vele, szép lesz a végeredmény. Egész nap a helyén marad, de ez nálam valószínűleg a megfelelő alapozásnak köszönhető. Nem olyan pigmentált, mint mondjuk egy Mac, de nem is kell azt várni tőle ilyen árban. Szerintem ennyiért megéri, nekem ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 27.

Szofi22

2020. október 12.

Nagyon szépek a színek, de nekem nagyon potyog ... pedig tényleg csodálatos amikor felviszem, de aztán a nap folyamán még az állam is csillámos. Próbáltam szemhéjalappal is, anélkül is. Ezért csak 4 csillag sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Ethylhexyl Palmitate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Benzoate, Hydroxycitronellal, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Limonene
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.