Vollaré Cosmetics

Ár:   550 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Goods Market   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hopi, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Lelőhely:   Goods Market
Kategória:   Hajápolók

Pro hair hajápoló szérum intensive repair száraz, töredezett hajra argán olaj.

Azonnal visszaállítja a haj természetes puhaságát, erősíti a haj szerkezetét, belülről regenerálja és mélyen hidratálja a hajat.

Dorotii66

2020. március 16.

Nagyon jó kis olaj nagyon jó árral. Az állaga jó, sokáig eltart viszonylag, de engem az illata varázsolt el a legjobban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

siss

2019. december 15.

Százasban láttam meg,799 ft-ért. Nem ismertem a márkát,csak megtetszett a polcon a társaival együtt és erre esett a választás.
Nem gondoltam volna,de imádom! Összetevők szempontjából mindegyik társa ugyanazt tartalmazza,csak az olajok sorrendje más. Dobozban kapható,mely üveg kiszerelést rejt! Abszolút minőségi a csomagolás,a kupak matricával leragasztva,illetve a pumpa nyakánál is túlér a címke,hogy ne lehessen se kicsavarni,se a kupakot levéve szagolgatni.Kellemes amúgy,a szagos radír illatára hasonlít.Maga az olaj sárga színű,picit sűrűbb,zsíros érzetű. Nekem természetes barna hajam van,de nem világosítja ki vagy ilyesmi,csak mert sárga.
Igaz,hogy 30 ml,de játszva elhasználja az ember és így mindig frisset veszek,nem tud rám romlani.
A vékonyszálú hajamnál ki kellett tapasztalni a megfelelő mennyiséget,1-1pumpa elég mert most rövidebb és szárítás előtt használom csak. Száraz hajra én nem szeretek hajvégápolózni.A maradékot a kezem pikkpakk beszippantja. Puha,fényes és nem töredezik.Valóban nem szárító hajolaj,az Aussie pl szétcseszte a hajam.
Szintén csak ajánlani tudom,mint a többiek. Már a másodikat használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 15.

Szintén csak ajánlani tudom,mint a többiek. Már a másodikat használom.

nagyerika28

2019. május 2.

Anyukám használja és nagyon elégedett vele. Múltkor SOS nála mostam hajat és én is kipróbáltam. Néhány pumpányi elég belőle, gyorsan beszívódik, nem zsírosít gyorsabban. Végtelenül puha, selymes lett a hajam. Most már én is vadászom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

AdaBeller88

2019. május 2.

Abszolút 5 csillagot neki! Könnyen zsírosodó hajam van, ezért nem szeretek balzsamozni, ez viszont nagyon gyorsan beszívódik, táplál, és olyan pihepuha érzetet ad, hogy teljesen odáig és vissza vagyok érte! :) Már a 10.-et fogyasztok, és még legalább tucatszor újraveszem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

Liara0826

2019. április 6.

Nagyon jó hajolaj! Ár érték arányban ez a legjobb, én már a másodikat fogyasztom. Én talán 600 forintért vettem fodrász kellékesnél és nagyon tetszik az eredmény, de nem is csoda hogy van hatása, rengeteg olaj van benne, nagyon jók az összetevői.
Tudom ajánlani!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

Tudom ajánlani!

doratarr95

2019. február 11.

Az eddigi legjobb hajolajam 😊
Sokat probaltam mar, keves sikerrel. Teljesen veletlen lattam meg, de biztos hogy ujraveszem meg par alkalommal!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Az eddigi legjobb hajolajam 😊

Kuro

2018. december 12.

egy száz forintos boltban vettem meg, kicsit félve, mert 700 ft-ért nem vártam sokat, de gyorsan szükségem volt valami hajápoló termékre abban a pár napban, így erre esett a választásom. az enyém mondjuk fehér kupakos, és az összetevői között az argán olaj hátrébb szerepel.
meglepő, de nagyon kellemes a használata. egy pantene hajolajom van ezen kívül, így ahhoz tudom hasonlítani. ez sokkal könnyedebb textúrájú, gyorsabban beszívódik, és míg a pantene-t csak nedves hajon alkalmazom, mert másképp zsírosít, ezt bátran lehet kenni száraz hajra is, akár minden nap. nem nehezíti el a hajat, persze el kell találni a mennyiséget. könnyedsége miatt többet is használok belőle, mint a pantene-ből, de mivel egy ezressel olcsóbb, így ezt nem róhatom fel neki.
az erős illata miatt féltem, hogy majd szárítja a hajam, vagy tönkreteszi, de nagyon jól működik. a haj fényes és puha lesz tőle, ráadásul nem száll.
összességében nagyon szeretem, ha elfogy, lehet újra veszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

összességében nagyon szeretem, ha elfogy, lehet újra veszem majd.

Andrea1992

2018. augusztus 19.

Az árához képest nagyon jó kis termék. minden nap használom a hajvegeimre . nedves és száraz hajra is alkalmazom. Szép lett tőle a hajam az illata is nagyon jó. Már többször újra vettem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Valerie13

2018. augusztus 15.

Fodrászkellékesnél vettem és csak ajánlani tudom. Először félve nyitottam ki, nem is tudom miért talán mert nem a nagy márkák egyike, vagy mert lengyel gyártás nem is tudom. De imádom, szőkített hajra szerintem ez a legjobb választás és árban is nagyon kedvező. Az állagán is látszik, hogy ez tényleg olaj, sűrű, nem folyik jobbra-balra az illata pedig nekem nagyon bejön. A hajvégeket nagyon szépen rendben tartja, én fixálásra is használom hajgöndörítés után. Még másnap is ugyanúgy csillog és göndör tőle a hajam! Ha zsírosabb a fejbőrünk valóban ne kenjük hajtőre, de a szőkített hajvégek imádni fogják. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

kataa0105

2018. július 1.

Nem gondolná senki, hogy ennyi pénzért ilyen olajat lehet venni. Nagyon megfogott a csomagolása, azért vettem meg (meg persze a ti véleményetek alapján)
Tökéletesen puha lett a hajam, de óvatosan kell vele bánni, hajtore nem ajánlom :)
Csillog, fénylik, imadom!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Csillog, fénylik, imadom!!

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.