Vollaré Cosmetics

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fzks, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

Tökéletes loknik és hullámok, rugalmas és hidratált hajfürtök. Erősíti a töredezett, szétnyílt hajvégeket. Lágyít, erősít, fényt ad. Védi a hajrostokat. Hétféle ápoló olajat tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Valentina00

2020. december 13.

Kb. 2 éve találtam rá a mellettünk lévő vietnámi boltban pár száz forintért, tetszett a csomagolása, meg az itteni kommentek, úgyhogy úgy voltam vele, hogy egy próbát megér és azóta konkrétan nem kellett vágatnom a hajam végéből, mert nem törik! Én nem hittem el hogy ilyen van!!! Előtte rendszeresen kellett vágatnom, mert a göndör szőkített hajam vége állandóan töredezett és a fodrász csak annyit mondott rá, hogy azért törik mert göndör, meg mert szőkítem... Hát nem, csak nem vot meg a megfelelő olajam. Folyamatosan használtam különféle drága olajakat de semmi. És most a nyáron is úgy döntöttem, hogy kipróbálok egy másik olajat, amit itt nagyon dícsértek és akkor jöttem rá, hogy mekkora kincs nekem ez a mostani, mert használtam a másikat kb. 2 hónapig és elkezdett töredezni a hajam, úgyhogy gyorsan visszaváltottam és most megint minden rendben. :) Én csak ajánlani tudom, nekem teljesen újravevős!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 13.

Wonderwoman91

2019. november 30.

Puhává és könnyen fésülhetővé teszi a hajat és jó illatú. Először csak kíváncsiságból vettem meg,"nézzük mit tud" címszóval, de azóta már többször újravettem. Ajánlom mindenkinek! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

blackrainbow

2019. május 7.

Jó az illata, ami nagyon fontos. Fényes és illatos tőle a hajam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Jó az illata, ami nagyon fontos. Fényes és illatos tőle a hajam. :)

gerbera12

2018. november 4.

Ár/érték arányban tökéletes, azért 4 csillag, mert szerintem elég nehezen szívódik fel, viszont az illata nagyon jó és puha lesz tőle a haj :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

sztinke

2018. szeptember 20.

Én 650 Ft-ért vettem, gondoltam egy próbát megér. És azt kell, hogy mondjam, hogy kifejezetten jó, bár még nem használom régóta. Nagyon kellemes az illata, elég belőle néhány csepp és kellemes tapintásúvá, puhává és fényessé teszi a hajat. De a legjobban hajmosás után, nedves hajra szeretem használni, mielőtt a diffúzort bevetem a hajszárításhoz. Elegendő belőle 1-2 pumpálásnyi a félhosszú, dús hajamra.
Alapból hullámos-göndör hajam van, és ettől szép, tartós csigáim lesznek, anélkül, hogy kiszáradnának (kb. ugyanezt a hatást értem el kinézetre a só-spray-vel és hajhabokkal is, viszont azoktól hosszabb távon kiszáradt a hajam). Úgyhogy egyelőre elégedettség van és ha rendszeres használat mellett is beválik, akkor mindenképp újra veszem, mert árban is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Ada0419

2018. január 30.

2 hete használom, minden reggel 4 cseppet belemasszírozva a hajvégekbe. Tökéletes! Gyönyörűen "összetapasztja" a hajvégeket, gyorsan beszívja a hajam, egész nap illatos és ápolt tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.