Vollaré Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Goods Market   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0kosan, Módosítva: 2014. január 27.

Lelőhely:   Goods Market
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

30 árnyalatban kapható

Kiszerelés: 5 ml

mse02

2017. február 24.

4 szín van belőle nálam, mind a négy gyönyörű fényes ragyogó.
Sajnos valóban nagyon lassan szárad más lakkokhoz képest.
Én a szagát elviselem, az nem gond.
A tartóssága is hagy maga után némi kivetnivalót.
Két pontot kap tőlem: egyet a hihetetlen szép színekért és még egyet az olcsó áráért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

4 szín van belőle nálam, mind a négy gyönyörű fényes ragyogó.
Sajnos valóban nagyon lassan szárad más lakkokhoz képest.
Én a szagát elviselem, az nem gond.
A tartóssága is hagy maga után némi kivetnivalót.

Vizililiom

2015. december 7.

Nem a HIT van meg nekem, hanem két másik mini körömlakk a Vollarétől, de azok nincsenek fent a KM-n, és a HIT-tel együtt egy kosárban voltak, így ide írom le a véleményemet. A színük nagyon szép, de ezen kívül sajnos semmi pozitívat nem tudok mondani róluk. Először is, az ecset annyira bumszli, hogy az valami hihetetlen, ormótlan, nehéz vele dolgozni, a szálak szétállnak, ellenben mivel kicsi a lakk (kb. 4-5 milis lehet), így kicsi a kupak is, alig van fogása. De ez még mind nem lenne gond, ha csak ennyi baj lenne vele. A másik az, hogy nehezen száradnak. Nem tudom a valós időt, kb. 10 percig vártam (az első réteg még viszonylag gyorsan meg is kötött, de a másodikat már nem bírtam kivárni), és nem azért mert türelmetlen vagyok. Hanem mert annyira borzalmasan büdös, hogy az agyamig hatolt a szaga, egyszerűen elviselhetetlen, muszáj volt lemosnom 10 perc után, mert szellőzés ide vagy oda, belesajdult a fejem a szagába. Hiába szépek a színek, én így nem fogom hasznát venni, még díszítéshez sem. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

paperflowersanita

2014. február 28.

Nekem egy van, a 391-es. átlagos, átlagos ideig bírja az én tesz-veszezésemet, tehát tökéletesen jó, még az ára is. Összeggégében 5 csillag:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

0kosan

2014. január 17.

Szép színek, tartós, egyenletes fedés, remek ár (145 Ft/db). Már 13 színben beszereztem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 17.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Bismuth Oxychloride / CI 77163, Titanium Dioxide / CI 77891, Ci 15880, Red 7 / CI 15850, Black 2 / CI 77266, Yellow 5 Lake / CI 19140, Ultramarines, Ferric Ferrocyanide, CI 77492, CI 77491, CI 12085, CI 42090, CI 77499, Yellow 6 Lake / CI 15985, Carmine / CI 75470, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, CI 45370, Red 28 / CI 45410, Ci 45430, Manganese Violet / CI 77742, Chromium Oxide Greens / CI 77288, CI 73015

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.