W7

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _zsulu_, Módosítva: 2017. május 25.

Kiszerelés:   15,6 g

12 színt tartalmazó paletta, duo végű ecsettel. Matt és fényes szemhéjpúderek nude, rózsaszínes és rezes árnyalatokban.

_zsulu_

2017. július 26.

Először is fontos infó szerintem, hogy a színek élőben egyáltalán nem olyanok, mint a fotókon, swatchokon. Azért rendeltem meg mert kevés világos szemfestékem van és ezen úgy láttam, főleg világos árnyalatokat tartalmaz. Hát érdemes jobban utánanézni a színeknek, mert bár nagyon szépek, összesen egy igazán világos szín van benne.
Néhány napos használat után: UD Naked3 palettám van és muszáj vagyok ahhoz hasonlítani, főleg mert a színek között is sok hasonló van, meg mert a márka ezen vonulata egyértelmű dupe. Ennek a festékei semmivel nem rosszabbak, sőt! Szép pigmentált színek, tartósak, nem peregnek, talán az egyetlen csillámos árnyalat egy picit (az UD jobban :/). Alig porolnak, a legvilágosabb szín például az UD legvilágosabbjához képest fantasztikus szuper! És azt ne feledjük említeni, hogy ezt 2000 ft-ért rendeltem, az UD 15-be kerül... Nyilván a csomagolás egy picit gyengébb bádog minőség, de jól záródik, utaztatható. Nekem nem hiányzik belőle a tükör, de azt azért még belepattinthattak volna egy kis plusz költségért. A két jobb szélső szín nagyon szép rezes színárnyalat, azokat kifejezetten megszerettem. Mindent összevetve ez egy szép paletta, egészen jó minőség, jobb mint a drogériás társai és ár-érték arányban verhetetlen úgyhogy kap egy ötösalát!

U.d: Mióta megvan ez a paletta, egyértelműen ehhez nyúlok leggyakrabban sminkelésnél, úgyhogy azt kell mondjam, hogy nagy szerelem lett, egy kövér ötöst megérdemel! Ez a második palettám a márkától és összességében mindkettőnek megdöbbentően jó a minősége és gyönyörűek a színeik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

Hidratálók: Magnesium Stearate