W7

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Boombapple, Módosítva: 2017. január 27.

A Cheeky Trio egy préselt púderekből álló paletta, ami tartalmaz egy bronzosítót, egy pirosítót és egy highlightert.

A terméket nem tesztelték állatokon.

kittenpurrantino

2017. március 31.

Akkor szereztem be, amikor beleestem a youtuberek süllyesztőjébe, és rájöttem, hogy semmi kontúr termékem nincs. Első palettának nagyon jó, de mára nekem már termékek váltották fel a palettát. A bronzosító nagyon szép és tartós, de inkább a matt kontúrok felé húzok mostanában. A highlighter nem a legjobban pigmentált, viszont színében nagyon hasonlít a Mary-Lou-ra, csak kicsit mattosabb. A pirosító szuperül pigmentált, gyönyörű színe van, könnyű vele dolgozni. Mindent egybevetve nagyon jó az ár-érték arány, első kontúrpalettának csak ajánlani tudom, de nekem végül nem lett abszolút kedvenc. Ettől függetlenül hetente többször nyúlok érte, főleg a highlighter miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Magnesium Stearate