W7

Ár:   £12.95   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   11,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szabrina000, az összetevőket feltöltötte: boglarke, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   £12.95
Kiszerelés:   11,2 g

A Delicious egy 14 trendi, élénk színt tartalmazó szemhéjpúder paletta. A termékben található árnyalatok magasan pigmentáltak, és könnyen eldolgozhatóak.

Tothxheni

2018. november 30.

Színei miatt rendeltem meg, de nekem nem elég pigmentáltak. Tartóssága sem rossz, de igazából számomra van ennél jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Hatshepsut

2018. július 10.

Szerintem a legolcsóbb palettám, de az egyik legjobb mind közül. Nagyon pigmentált és szépen eldolgozható. Az ABH palettákat drágállom, ezért szereztem be ezt az dupe-ot. Zseniális, vegyétek! Ez lett az utazó palettám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Barbara92

2018. február 3.

Maga az ABH paletta színeit én annyira nem éreztem közel magamhoz, ettől függetlenül jó rá nézni, rengetegen imádják és brutal népszerű. Megláttam notinon ezt a w7 palettát, ami egyértelmű koppintas és azonnal izgatott lettem. 1990 Ft-ért muszáj kipróbálnom, pedig előítéleteim voltak a színek és a márka miatt. Meg sosem próbáltam tőlük semmit. Mind2 esetben kellemes meglepetés ért. A színek fantasztikusan működnek, gyönyörű szépek és nagy részük brutal pigmentalt, azt mondanám a vilagosabbakkal kicsit küzdeni kell. A végeredmény fantasztikus a színek és a minőség is. Ennyi pénzért kihagyhatatlan, örülök, hogy megrendeltem. Mást is ki fogok próbálni ettől a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Judiit

2018. január 5.

Imádom :) . Ebay-ről jött hozzám ez a szépség egy másik társával együtt . A szinek gyönyörűek , jól pigmentáltak. Kicsit furcsa még ez a bogyós szinvilág, de kisérletezéshez tökéletes ez a paletta.
A csomagolása nem a megszokott W7 pléhdoboz, hanem egy pink papírdobozka. Belül.... hát nem kicsit koppintás :) Az árnyalatok mint elöttem is írták , detto mint a MR. Van egy kétvégű ecset a dobozkában, ami tűzoltásnak megteszi.
Könnyen satírozható, építhető árnylatokat kapunk. Kreatív énünk kiélheti magát ezzel a sok variációval, amit a paletta ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 5.

silver

2017. december 19.

Sosem adnék ki több mint tízezer forintot semmilyen szemhéjpúder palettára, bármilyen jó híre is van. Ezért nagyon megörültem ennek a palettának, ami nyíltan ABH Modern Renaissance koppintás, és kb. 2500-be került(Makeuplaza). Azért vettem meg, hogy olcsóbban kipróbálhassam a mostanság nagyon divatos meleg narancsos-barnás és bogyószíneket. (Egy az egyben ugyanazok a színek/közeli dupe-jaik ugyanabban a sorrendben vannak ebben a palettában, mint az MR-ben, a minőségben minden bizonnyal van különbség)
A csomagolás kicsit olyan tákolmány, kicsit csálé karton, az ecset használható.
Szerintem nagyon szépek a színek, remek állaguk van, és szépen lehet őket satírozni is. Inkább technika és ízlés kérdése, hogy ki mennyire tudja viselhetővé varázsolni magán őket. Mert rajtam pl. az intenzívebb bordós vörös egyszerűen túl sok, bármilyen finom átmenettel használom, olyan, mintha kisírtam volna a szemem, de lehet, hogy csak gyakorolnom kéne még vele, vagy megszokás kérdése. A többi szín nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 19.

A csomagolás kicsit olyan tákolmány, kicsit csálé karton, az ecset használható.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.