W7

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Dézi, az összetevőket feltöltötte: Dea, Módosítva: 2016. december 21.

Kiszerelés:   8,5 g

A Glowcomotion használható highlighterként és szemhéjpúderként is. Ez a kis kézreálló, tükrös kompakt egy szuper csillogó, enyhén aranyfényű highlighter púdert rejt, mely használható az arccsont kiemelésére, a belső szemzugba, az orr hegyére, a szemöldökcsontra vagy a kupidó ívre is.

3200ft! W7 Csomag
Ár: 3200 , Eladó: Legadema
Állapot: Pár alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Postán maradó előre utalás után

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sarria

2019. december 19.

Kellemes pezsgőszínű highlighter, amivel naggggyon óvatosan kell bánni. Egészen kevés is elég belőle, hiszen nagyon intenzív a színe és egész napos csillogást ad, de könnyű vele túlzásba esni. Szemhéjpúderként is gyönyörű. Tartós, kiadós, a csomagolása egyszerű, kompakt, lapos - mi kell még? Ajánlom bátran, aki szereti a ragyogást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

fannikeresztes

2019. február 25.

Sokszor hallani róla, hogy a the Balm Mary Luminizer dupe-ja lenne! Nekem mindkettő megvan, tényleg hasonlítanak, de ez inkább arany, a mary lou inkább pezsgő. Kézen swacholva alig látható a különbség, de rendszeres használat mellett ezt látom enyhe eltérésnek.
Nagyon szeretem, gyönyörű fénye van, jól lehet vele dolgozni, világos a bőröm, jól használható, talán ha te nagyon-nagyon világos bőrű vagy, nem a legjobb választás (a mary lou jobb lesz!), az arany beütése miatt, de egy medium bőrszínen gyönyörű lehet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 25.

_zsulu_

2018. január 29.

Mióta megérkezett nem nyúlok más highlighter után! Csak szuperlatívuszokban tudok róla nyilatkozni, gyönyörű természetes pezsgős fénye van, nagyon természetes,de lehet építeni kicsit durvábbra is. Óriási mennyiség, nagy masszív tokban, nagy jól használható tükörrel. Bár még csak a teszterét próbálgattam a Balm Mary-Lou manizer-nek, de baromi hasonló a kettő, színben és méretben tuti, egyedül a tartósságról nem tudok nyilatkozni. Ennek ugyanis az egyetlen apró hibája, hogy nem szuper tartós, délutánra azért megkopik, bár nekem semmilyen pirosító/kontúr/highlight nem bír egy egész napot, szóval lehet, hogy az én készülékemben van a hiba :D Összességében naggggyon meg vagyok vele elégedve, és ne felejtsük el ugye, hogy ez egy baromi olcsó termék (1100 Ft-ért rendeltem Ebayről), de minőségben köröket ráver a drogériás társakra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

bgabryellla

2017. október 17.

Csatlakozom az előttem szólóhoz! Tényleg nagyon jó kis termék; vagyi nem is olyan kicsi..:) szerintem életem végéig elég lesz ez a highlighter-mennyiség :D Nagyon jól pigmentált, szép fényt ad, és nagyon jó áron kapható. Ha teheted, próbáld ki! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

BettyBabu

2017. június 26.

Na krem itt az ekes pelda hogy drogerias szinten is van kiemelkedö highlighter es nem kell a 50-60 euros katergoriaban nezelödni.
Ez a highlighter egy alom. Ajanlom mindenkinek aki highlighter függö mint en.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

Ez a highlighter egy alom. Ajanlom mindenkinek aki highlighter függö mint en.

Dézi

2016. október 8.

Ebayről rendeltem ezt a highlightert. Sajnos törötten érkezett, de sikerült megjavítanom alkohollal, aztán végül kaptam helyette egy újat is, úgyhogy most kettő van belőle.
Nem hiszem hogy valaha is elhasználnék belőle kettőt, sőt talán egyet sem, mert nem az én világom. A színe nagyon tetszik, hideg arany/ pezsgő árnyalatú, viszont számomra kicsit visszafogott. Jobban szeretem az erős highlightereket, eddig ehhez talán háromszor nyúltam eddig. Építgetni nem lehet a végtelenségig, mert ahelyett hogy magasabb fényt kapnék, inkább a színintenzitása nő, viszont úgy meg látszik a csík az arcomon, mintha szemfestéket használnék. Azt hittem az alkoholos javítás miatt gyenge, de az új változatba is belenyúltam, és az is ugyanilyen. Igazi hétköznapra való termék.
Szemfestéknek viszont nagyon szép, így szívesen használom, de soha nem fog elfogyni.
Ha esetleg valakit érdekel, szívesen feltöltöm az ép,egyszer próbáld darabot és elcserélem valamire :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

Hidratálók: Magnesium Stearate