W7

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timeej, Módosítva: 2016. január 29.

Lelőhely:   Online

12 órán át tartó HD alapozó.

Oila

2019. április 24.

Sajnos mire mgrendeltem, a világos árnyalatok elfogytak, ezért a Nautral Beige-t rendletem meg, ami egyértelműen sötét nekem. Viszont annyira keveset hazsnálok belőle és csakis az arcom közepére, hogy még így is teljesne láthatatlan:) Most egy high end alapozóval, a Lancome Teint Visionnaire-rel fogom összehaosnlítani, ugyanis azt használtam előtte, és azért váltottam, mert abban sajnos előkelő helyen szerepel az alkohol, ugyanakkor életem legjobb alapozója volt eddig. Kezdem azzal, amiben a két alapozó egyértelműen más: a W7 Hd-t a Lancome-nál nehezebb ujjal felvinni és láthatatlanul beledolgozni a bőrbe. Ez alatt azt értem, hogy tovább tart az eldolgozás, mert másképp terül, de a végeredmény hasonlóan szép. A LAncome fedése erősebb, de én most arra "gyúrok", hoyg alapozó nélkül is vállalható legyen a bőröm, ezért kifejezetten enyhe, áttetsző fedést akartam. Ugyanolyan tartósnak bizonyult a két alapozó púderrel rögzítve, és ugyanúgy nem gyűlt meg a ráncokban, pórusokban, nem állt össze sem olajos, sem krétaszerű csíkká sehol sem. A W7 INCI-je minimál, és igazából nem tudok belekötni, nem is akarok, a Lancome-ban az alkohol irritáló, szárító hatását sosem éreztem, de nagyon zavart a tudat, hogy benne van. Összességében azt mondanám, hogy felvitelkor egyértelműen nagyon érződik, hoyg a Lancome high end minőség, a W7 Hd pedig nem az, de a végeredmény közel azonos, az ár pedig durván egytizede a Lancome-nak. Egyértelműen ajánlom, akik naponta sminkelnek, azoknak azért, mert nem mindegy, hogy félévente mennyit kell költeniük alapozóra, ide számolva a téli, a nyári és az átmeneti színeket is, akik pedig csak nagyon ritkán, azoknak meg az nem mindegy, hogy ha felbontás után egy éven belül nem hazsnálják el, akkor hány forintjuk megy a kukába a lejárt alapozó maradékával.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 24.

Maja92

2018. augusztus 20.

Megvettem, mert jókat olvastam róla és valóban ár-érték arányban nem lenne rossz. Nem szárít, a fedése közepes.
Viszont durván pattanásos lettem tőle. Mást nem kezdtem el használni sem sminkben, sem arcápolásban, tehát csak ez lehet.
Másik negatívum, hogy túl sötét. A második árnyalatot rendeltem meg de legalább 3 árnyalattal sötétebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

reaC30

2017. augusztus 13.

Pinkpandáról rendeltem, már csak sand beige színben volt, de ez pont jó az én bőrszínemhez. Azt a tökéletes fedést, amit youtube-videókban láttam, sajnos nem tapasztaltam, de amúgy jó kis alapozónak tűnik. Nem ül bele a ráncokba, nem ad egy poros, vakolatos hatást, mint a legtöbb alapozó. Én építeni nem igazán tudtam. Ár-érték arányban szerintem nagyon megéri az árát! Azért csak 4 csillag, mert eléggé kifénylik rajtam pár óra után, pedig kombinált, vízhiányos bőröm van. Zsíros bőrre egyáltalán nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

skin

2017. június 17.

Ez az Alapozó! Sokféle alapozót drogériásat és high end terméket próbáltam ,de ez viszi a pálmát. A bőröm egy hét használat után szebb mint volt. A pirosság a problémás területek teljesen megszűnt. A fedése éppen megfelelő a bőrkép gyönyörű. A pórusok szinte láthatatlanok. Sok helyen olvastam ,hogy a Make Up for ever alapozójának a ultra HD dupe-ként emlegetík. Ha az még többet tud mint ez akkor az tökéletes lehet. Most ez nálam a toplista csúcsán van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 17.

telelle

2017. január 4.

Némi tétovázás után Buff árnyalatot rendeltem, ennél jobban aligha passzolhatna. Állagra könnyed, egyszerű az eloszlatása, igazából akár kézzel is lehet,ő szintén szólva akár BB krém is lehetne, legalábbis én ilyesmit kerestem BB-ben, és tulajdonképpen hasonlít is az Etude House Blooming Fit-re, csak sokkal jobb annál.

Illata nincs (hatalmas piros pont!), szépen egységesíti az arcszínt, de nem olyan, mintha kiradírozná az arcot, a bőrhibákat se tünteti el teljesen, csak halványítja, nagyon természetes, mintha nem is lenne az arcomon semmi. Nem ül bele sehova, nem emeli ki a pórusokat, egyszerűen gyönyörű. Bónusz pontként nyugtatja az arcbőrt, mikor lemosom, szép, üde pofi köszönt :) Nem volt olcsó, kb. 2200-ért vettem a Makeuplazán, de megszolgálta az árát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

adri9210

2016. december 17.

Tegnap érkezett, hát azt már elsőre láttam lámpafénynél is, hogy végre nem sárgás árnyalatú alapozót kaptam. Próbálkoztam idáig sokfélével, Essence, Catrice, L'oreal, egyik sem jött be. Főleg az essence és a miss sporty alapozók azok, amikből a legvilágosabb is teljesen sárga, ráadásul mindig ledobta magáról az arcom. Sand Beige árnyalatot választottam a swatchok alapján a bőrömre, ami eredetileg hófehér, szolizok hetente egyszer, vagy kéthetente, így egy kis színem lett, de nem túl számottevő, hajlamos a kipirosodásra hidegben, viszont világosbarna szeplőim is vannak. A bőröm zsíros, mert néha pattanások is előjönnek, de a homlokomon száraz, hámlásra hajlamos, főleg a fűtésszezonban. Isteni állaga van, nem tudom körülírni, de nem zsíros és nehéz, inkább könnyedebb, beleivódik a bőrömbe teljesen, a színt pedig tökéletesen eltaláltam elsőre, nem is világos, nem is sötét, nem is sárga... csodálatos! Ha van még valami fejlemény, updatelek. Egyébként 1890 forint volt, de láttam nem sminkes oldalakon 1290-ért is, amiért 30 ml-t kapunk. A korábbi Catrice alapozóm is ennyi volt, mégis 2500 forint volt mindig, amit már nagyon untam. Ezt már most imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

angica0901

2016. április 26.

Már megvan egy ideje, és azt kell mondjam, hogy az én "hisztériás" arcbőröm nagyon szereti. Könnyű vele dolgozni, nem ül bele a kisebb-nagyobb ránokba, igy nem is "csomósodik" meg a ráncok körül. Szép fedése van, állitólag épithető is, de mivel nekem egy rétegben is tökéletes fedést nyújt, az épitésre vonatkozóan nem tudok hiteles információt adni. Egyáltalán nincs maszkos hatása, fantasztikusan könnyed, igazából egyáltalán nem is érzem, hogy alapozva lennék. A tengerparti magas páratartalmat egész télen birta, hőségre még nem kapott tesztelési lehetőséget, bár itt már elég melegek vannak időnként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 26.

timeej

2016. február 1.

Sok kutatás és keresgélés után erre esett a választásom. Használom már egy ideje és nagyon megszerettem. Szép a fedése és az én pirosodásra hajlamos bőrömet nagyon szépen kiegyenlíti, csak a nagyobb csúnyaságokra szoktam korrektort tenni. Jól bánik a szárazabb részekkel, még a hámló felületet sem emeli ki. Pici negatívumot említenék csak: egy nagyon kicsit olajos hatású, és mivel nekem alapból is az bőröm így a felkenéskor kicsit nehezebb beledolgozni a bőrbe,de nem szárad gyorsan, jól lehet vele dolgozni és fixáló púderrel jól korrigálható. (Igaz, a fő teszt majd a melegebb időszakban lesz...) A színe eleinte sötétebbnek tűnt (a legvilágosabb árnyalat van meg), de úgy vettem észre hogy igazodik és mire végzek mindennel nincs jelentős elütés az arcom és a nyakam között. Lehetne egy lehelletnyit világosabb, vagy még egy +árnyalat a skálán... Elég tartós is, nem morzsálódik, kukacosodik, még akkor sem, ha aláhidratálok. Valamennyit természetesen kopik, de nem foltosan (az orrom körül szokott leginkább, de a hideg idő miatt sokat fújom, így ezt nem rovom fel negatívumként). A korrektort, és a krémes kontúrozót is jól tartja, nem másznak el és nem foltosodnak.
Amit még észrevettem, hogy a haszálata után sokkal nyugodtabb a bőröm, másnap nem olyan piros, mint általában szokott lenni: elég szép összetevői vannak és ugye parfümmentes is, nem okoz ragyákat, és a használata után sokkal egységesebbnek tűnik a bőröm.Összeségében elégedett vagyok, mindenféleképpen el fogom használni (bár vár még egy másik alapozó is tesztelésre, de ez most a kedvencem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).