W7

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2015. április 23.

Urban Decay Naked Basics dupe

A színek közül öt matt, egy fényes, highlighter.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

klaris171

2016. október 9.

Imádom az Urban Decay palettákat, több is megvan belőlük, köztük a Basics is, amit ez a paletta próbál koppintani. Kiváncsiságból vettem meg ezt, nem is tudom mit vártam, hatalmas csalódás az eredeti után! Rettentően porol, kevésbé pigmentált, nehezebben satírozható, a fémdoboz zörög... Azért össze lehet vele hozni egy nappali sminket, de szerintem nem éri meg a macerát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 9.

Dike01

2015. november 20.

Egy az egyben UD naked basic dupe bár az eredetiben sokkal krémesebb lágyabb a festék még ennél is de teljesen jól használható kis paletta a mindennapokra vagy akár alkalmakra .Jól záródik ,szép a csomagolás, jól kihasználhatóak a színek alappal egész nap tartanak így tartósak is.Igaz minimálisan porol de ár érték arányban úgy szuper ahogy van .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Hidratálók: Magnesium Stearate