W7

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: Hibiszkusz, Módosítva: 2012. október 28.

Kinyi

2018. február 23.

Update: Huh na most vagy nekem változtak sokat az igényeim, vagy ez a paletta rosszabb lett, ahogy állt egy kicsit. :D Borzasztóan porol a legtöbb szín, a legtöbb barna árnyalatban pedig nincs elég pigment. És egy darab matt szín sincs benne. Most így belegondolva abba, hogy mennyire nem használtam és hogy mennyire kihasználatlan azt kell mondjam, hogy most még az akciós áráért sem venném meg.
2016.09.25.: Én is akciós áron szereztem be így azt mondhatom megérte, mert teljes áron valószínűleg nem vettem volna meg. A színek szépek és ez a 77 szín tényleg elég durva mennyiség. Vannak kedvenc színeim meg vannak gyenge pigmentációjú porolós színek, amikhez nem szívesen, vagy egyáltalán nem nyúlok. Lehet vele hétköznapi és alkalmi sminket is készíteni, illetve amit én mostanában nagyon szeretek, hogy a mindennapi sminkembe viszek egy kis színt valamelyik kékkel vagy valamelyik zölddel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

Diaaa

2017. október 11.

akciósan vettem, de kicsit csalódtam...alig fog, poros...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

akciósan vettem, de kicsit csalódtam...alig fog, poros...

Catn0va

2016. október 2.

Névnapomra és születésnapomra együttesen kaptam a Nővéremtől ezt a gyönyörű palettát. <3 Nagyon szeretem! :) Egyedül a lila árnyalatok mennyiségét keveslem, viszonyítva a kék vagy a barnás-őszies árnyalatokhoz képest (Lila mániás vagyok.) Viszont némelyik árnyalat annyira tetszik, hogy azokat nagyon aktívan használom. Valószínűleg a világoszöld- és a "fehéres" árnyalatokhoz nem nagyon fogok nyúlni, de az összes többit el fogom használni, gyönyörű aranyló barna színek vannak benne. Megfelelően pigmentált azoknak a festékanyaga, amiket már kipróbáltam.
Köszönöm szépen a Nővéremnek, hogy meglepett vele! <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Köszönöm szépen a Nővéremnek, hogy meglepett vele! <3

manitia

2016. szeptember 23.

A pigmentáció rendben van, de hogy egy matt szín sincs benne az is biztos. Kicsit sajnálom, mert jó paletta lenne, de én nem szeretem a fényes csillámos színeket. Sajnos úgy hirdetik, hogy vannak benne matt árnyalatok is...Én akciósan 2190,-ért vettem szerencsére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Tesa

2013. október 9.

Imádom!
• A színek nem mattok, de nem is zavaróan fényesek. Pont az a tökéletes aranyút, amiből egy hétköznapi és egy alkalmi sminket is ki lehet hozni.
• Kicsit hiányolom belőle az erős, mély feketét és a matt satírozószínt is, tehát nem helyettesít mindent, még így sem, hogy 77 színe van.
• Vannak kevésbé pigmentált színek benne, de szerencsére majdnem az összes tökéletes ezen a téren, de építgetéssel a gyengébbekből is szépen ki lehet hozni.
• A tartósságával is elégedett lehetek. Sima olajmentes alapozót használok a szemhéjamra és ez szépen megtartja őket.
• A barnák közt túlnyomórészt meleg tónusúak vannak, sok az arany, vörösben sincs hiány. Lilából csupán három szín van benne, de az egyik elég szürkébe hajló. Kicsit sokallom ezt a rengeteg élénk zöldet, és a kéket is. Először nem tudtam mit is kezdjek velük, de már volt pár példa arra is, hogy rájuk fanyalodtam és meg is szerettem párat. Nem mellesleg két mentaárnyalat is van benne.
Vannak tehát hiányosságai, de nem zavar, nagyon szeretem így is, nekem megérte. Egy licitálós oldalon szereztem be akciós ár értékben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 9.

Imádom!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.