W7

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2015. május 4.

UD Naked 2 Basics hasonmás, 6 matt színt tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Teo

2016. május 29.

Ebayről rendeltem 1300Ft-ért, ennyi pénzt abszolút megér. Jól pigmentált, Milani szemhéjalapot használok és azzal tök tartós. Valóban porol, de én lerázom az ecsetről, és úgy viszem fel. A csomagolása érdekes, kitűnik a többi palettám közül. Pici, így szerintem utazáshoz ideális lesz. Imádom, hogy minden szín matt. Nekem ez 5*. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

sophienyuszi

2016. május 6.

Hasonlóan DressyLipstick véleményéhez, csalódás ez a paletta. Odil viszont csupa jót írt róla, amikor tesztvásárlásra megvette és egészen addig jutott a bejegyzésben, hogy az Urban Decay eredetijét meg sem vásárolja, ez is tökéletesen megfelel. Így én is úgy döntöttem, hogy kell ez nekem. Szerettem volna egy matt palettát és 1700 forintért rendeltem Csehországból, nagyon vártam. Ma megérkezett, ki is próbáltam, de ah, lányok, nekem ez nem tetszik. Elsősorban a textúrája akasztott ki, potyog, porol, felvitelnél mindenképp ütögetős a dolog. A pigmentáltságuk nagyon rossz, minimálisan építhetők. Két verzióval is megpróbáltam ma felvinni őket, ecsettel nagyon macerás, viszont a kis szivacsos applikátorokkal, amiket palettákhoz kaptam és soha nem használtam, egész jól beletapadnak. Azért kap három csillagot, mert más színek eldolgozásához jó lesz, illetve a Troy, Brass és Touch árnyalatokat talán elhasználom úgy, amikor csak egy kis alapot szeretnék adni a szemhéjamnak. Ne vegyétek meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

DressyLipstick

2015. augusztus 4.

Nekem sajnos nincsenek jó tapasztalataim ezzel a palettával kapcsolatban... Olyannyira nincsenek, hogy úgy éreztem tegnap, hogy egy blogbejegyzés formájában is ki kell írnom magamból ezeket a negatív tapasztalatokat. :S A csomagolás praktikus, a színek ránézésre nagyon kellemesek, egy natúr sminkhez ideálisak, de az a gond, hogy nagyon gyengén pigmentáltak. Számtalan szemhéjalappal próbáltam belőle kihozni a maximumot, de sajnos még az Urban Decay Primer Potion sem segített... :( Kár érte, mert így maximum csak satírozáshoz (más palettákból nyert színek összedolgozásához) tudom majd használni, így ezért rendkívül nagy jóindulattal adok neki 2 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 4.

sephora

2015. július 1.

Nagyon szeretem! A csomagolása nagyon igényes, fém dobozban elrejtett valóban matt, egymással jól kombinálható színek.
Szemhéjalappal kíváló tartósságú, más paletták színeivel jól kombinálható.
Szívből ajánlom azoknak, akik matt, szolid sminket szeretnének elkészíteni, ill. másik paletta hiányosságait szeretnék ezekkel a színekkel kiegészíteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 1.

Szemhéjalappal kíváló tartósságú, más paletták színeivel jól kombinálható.

Hidratálók: Magnesium Stearate