Weleda

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 2390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gabriella92, Módosítva: 2020. május 28.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Wellbe, 2390 Ft

Tetőtől talpig gyengéden tisztítja és ápolja a Baba finom bőrét. A haját táplálja, kiemeli természetes szépségét és extra könnyen fésülhetővé teszi. Nem tartalmaz szappant. A biotermesztésből származó mandula és szezám olaj hidratálja a bőrt, és véd a kiszáradástól. A biotermesztésből származó körömvirág megnyugtatja a bőrt.  Az élet első napjaitól használható. Nagyon jó bőrsemlegességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Rendkívül érzékeny bőrön is használható.

Ár: 2390 Ft , Eladó: Wellbe
Ár: 2999 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

viragocska66

2021. június 1.

Az itteni vélemények alapján vettem az egész termékcsaládot a babám születése előtt. Az elején a vízben kb diónyi fürdetőt oldottam fel, úgy nem volt vele gond. Viszont miután a nagyhajú babám haját higítatlanul megmostam vele, másnapra száraz, korpás lett az egész buksija. A maradékot én használom el, de még az én bőrömet is szárítja ☹️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 1.

Dyana91

2021. február 20.

Termékmintát kaptam,amit elhasználtam magamra zuhanyzáshoz.Illata kellemes,nem tolakodó és jól habzik.Babámra nem ezt használom,neki találtam ennél szebb összetevőjű fürdetőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

tillisilli

2020. augusztus 29.

Teljesen korrekt, parfüm mentes, szinte illatmentes. Kicsit nehéz kiöblíteni a baba hajából, és nem nagyon habzik (ilyen picit nyálkás) de a végeredmény nagyon jó.
Nekünk a német védőnő ajánlotta az összes Weleda Calendula terméket, mert nincs bennük ásványi olaj, azt mondta azt kerüljük (bocs sudocrem es neugranormon popsikenőcs).

Legújabb felfedezésem, hogy egy cseppecske belőle nekem remek habzó arclemosó, mivel nem szárít. Ezzel helyettesítettem a habzó micellás lemosómat. Sminklemosás UTÁN, vagy reggeli arcmosáshoz használom. Lényegesen olcsóbb, mint az eddigi arctisztítóm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

AlizPeter

2020. június 4.

Nekem nem valt be, igaz h csak egyszer hasznaltam samponkent de nagyon szaritott, nem tetszett a vegeredmeny. Elhasznaltam tusfurdo kent de ugy sem jott be mintha nem tisztitott volna elegge. Intenziv gyogynovenyes illata van. Hozzateszem h a baba cuccok nekem amugy sem szuperalnak nemtudom miert, kiveve a johnsons babyt azzal nem volt semmi problemam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

Reci81

2020. március 19.

Kisfiamnak vettem rendszeresen babakoràban aztàn én is ràszoktam. :) Nagyon finom kellemes àpolo tusfürdö.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

Zsann

2019. december 29.

Nagyon szeretem, nem habzik, nem erős az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Nagyon szeretem, nem habzik, nem erős az illata.

livtyke91

2019. június 12.

Nem csak babáknak jó, mert én is szeretem használni. A gyógynövényes dolgokért eleve odavagyok, de nem mind jön be....Ez azonban kifejezetten jó termék! ráadásul jó samponnak és tusfürdőnek is, éppen ezért utazások alkalmával szeretem magammal vinni különösen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Nikki1202

2019. május 28.

Nekünk egy másik változat van, de ugyanaz a név, lehet újítottak rajta azóta, a legjobb.Rengeteget próbáltam, volt ami a babám bőrét szárította, az összes többi meg az én alkaromat csípte szét. Ez az egyetlen olyan fürdető a sok közül ami mindkettőnk bőrének tökéletes. Már többször újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Evie

2019. február 14.

Imádom, és a babám is imádja születésétől fogva. Csak Weleda és gyógyszertári termékeket használunk a bőrére, és soha semmi problémát nem okoztak. Az illatuk nagyon természetes és visszafogott.

Senkit ne tévesszen meg a parfüm, a Limonene és a Linalool az összetevők között, az összes Weleda termékben természetes illóolajokból származik, de mint összetevő, muszáj feltüntetniük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

szregina

2018. május 7.

Három gyerek használja nálunk, főleg hajmosáshoz, illetve időnként fürdéshez is. Mivel csak kevés kell belőle, még így is egész sokáig kitart. Mi nagyon szeretjük, finom illata van, érzékeny bőrhöz is valóban ideális, a hajukat is szépen tisztítja, utána igazán kis puha a hajuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid