Weleda

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 2390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gabriella92, Módosítva: 2020. május 28.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Wellbe, 2390 Ft

Tetőtől talpig gyengéden tisztítja és ápolja a Baba finom bőrét. A haját táplálja, kiemeli természetes szépségét és extra könnyen fésülhetővé teszi. Nem tartalmaz szappant. A biotermesztésből származó mandula és szezám olaj hidratálja a bőrt, és véd a kiszáradástól. A biotermesztésből származó körömvirág megnyugtatja a bőrt.  Az élet első napjaitól használható. Nagyon jó bőrsemlegességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Rendkívül érzékeny bőrön is használható.

Ár: 2390 Ft , Eladó: Wellbe
Ár: 2999 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

nikolett

2024. február 12.

A Kisfiam gyógyszertári fürdetőjét cseréltük le - egy időre - erre. Sajnos neki túl érzékeny a bőre hozzá, a kis válla elkezdett hámlani, így kénytelenek voltunk visszatérni a teljesen illatmentes fürdetőre. Az illata nagyon tetszett, de a doktornő szerint pont az a baj ezzel a cuccal, hogy illatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 12.

kocsisdori

2023. december 24.

Nagyon kellemes illatú, nagyon enyhe habzású, tejes állagú fürdető, ami nem irritálja az érzékeny bőrt. Ekcémás bőrre nekünk bevált. Ahogy már mások is írták, felnőtt bőrre tényleg nem nyújt túl nagy tisztaság érzetet, gyereknek viszont szerintem szuper. Hajra kevésnek éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 24.

Viviiiliszkai

2023. november 20.

En ezt sajat magamnak vettem, talan oktober ota hasznalom. Alapbol nagyon erzekeny a borom, kulonosen osszel. Szuper, nincs tul eros habzasa, es nem szaritja a borom. Fejborre meg nem mertem kiprobalni, de ami kesik, az nem mulik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 20.

Cintia96

2023. augusztus 18.

Nem értem, hogy a felnőttek miért pontoznak le babáknak szánt bőrápolókat?! Nyilvánvaló, hogy egy gyengéd baba bőrnek nem extrémen habzó, durva zsíroldó, szárító hatású SLS-re van szüksége... Ez piciknek szánt kozmetikum!
Egyébként nekünk bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 18.

Egyébként nekünk bevált.

szandi981012

2023. május 5.

Tegnap kezdtük el tesztelni ezt a terméket az 1 éves kisfiammal és nagyon könnyed , puha bőrt varázsolt neki már az első használat után

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 5.

AlizPeter

2023. január 7.

Nekem nem valt be, igaz h csak egyszer hasznaltam samponkent de nagyon szaritott, nem tetszett a vegeredmeny. Elhasznaltam tusfurdo kent de ugy sem jott be mintha nem tisztitott volna elegge. Intenziv gyogynovenyes illata van. Hozzateszem h a baba cuccok nekem amugy sem szuperalnak nemtudom miert, kiveve a johnsons babyt azzal nem volt semmi problemam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 7.

Regi1

2022. július 20.

Egy mintát kaptam belőle. Azt gondoltam megéri kipróbálnom, mint érzékeny bőrű felnőtt. Csak testre használtam. A kis tubus több használatra elég volt. Hát, engem nem győzött meg. Úgy érzem túl gyengéd, nem leszek elég tiszta. Miután egyáltalán nem habzik, szinte nem tudom hol is mosakodtam meg, így újra nyomok. Az illata édeskés, babahintőpor szerű. Bőrön már fürdés közbe se marad meg. Fürdés után a levegő jobb illatú, mint én. Mindezek ellenére babára használnám, saját célra nem. Az árát túlzásnak tartom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 20.

viragocska66

2021. június 1.

Az itteni vélemények alapján vettem az egész termékcsaládot a babám születése előtt. Az elején a vízben kb diónyi fürdetőt oldottam fel, úgy nem volt vele gond. Viszont miután a nagyhajú babám haját higítatlanul megmostam vele, másnapra száraz, korpás lett az egész buksija. A maradékot én használom el, de még az én bőrömet is szárítja ☹️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 1.

Dyana91

2021. február 20.

Termékmintát kaptam,amit elhasználtam magamra zuhanyzáshoz.Illata kellemes,nem tolakodó és jól habzik.Babámra nem ezt használom,neki találtam ennél szebb összetevőjű fürdetőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

tillisilli

2020. augusztus 29.

Teljesen korrekt, parfüm mentes, szinte illatmentes. Kicsit nehéz kiöblíteni a baba hajából, és nem nagyon habzik (ilyen picit nyálkás) de a végeredmény nagyon jó.
Nekünk a német védőnő ajánlotta az összes Weleda Calendula terméket, mert nincs bennük ásványi olaj, azt mondta azt kerüljük (bocs sudocrem es neugranormon popsikenőcs).

Legújabb felfedezésem, hogy egy cseppecske belőle nekem remek habzó arclemosó, mivel nem szárít. Ezzel helyettesítettem a habzó micellás lemosómat. Sminklemosás UTÁN, vagy reggeli arcmosáshoz használom. Lényegesen olcsóbb, mint az eddigi arctisztítóm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A szezám magjából kivont illatmentes, növényi eredetű olaj, melyet a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint szagokat semlegesítő, bőrpuhító, haj-és bőrkondícionáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban. Az olaj agy mennyiségben tartalmaz tápláló és hidratáló, többszörösen telítetlen zsírsavakat (túlnyomórészt olajsavat és linolsavat), és kiváló olaj a száraz bőr regenerálására, mivel segíthet megelőzni a vízveszteséget a bőr legfelső rétegeiből. Gyorsan felszívódik és puha érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Kókuszolajból és glutaminsavból származó tisztítószer, mely segít enyhe, de gazdagon habzó tisztító formulák létrehozásában. Az összetevő emulgeálószerként is szolgál vagyis segíti az összetevőket, hogy jól keveredjenek és sima textúrát alkossanak egymással. Paula Begoun szerint a kemény víz lágyítására (a felesleges ásványi anyagok eltávolítására) is használják, lehetővé téve, hogy a tisztítószerek teljes mértékben kifejthessék hatásukat.