Weleda

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 5499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2020. június 26.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 5499 Ft

Lágyan nyugtat, hidratál

A tápláló bio fehérmályva és árvácska kivonatokat tartalmazó finom krém intenzíven hidratálja a nagyon érzékeny vagy akár neurodermitiszes bababőrt és enyhíti a bőrirritációt. A tápláló bio kókuszolaj és szezámolaj intenzíven táplálja a bőrt.

• intenzív nedvességet biztosít
  • hűt és nyugtat
  • enyhíti a viszketést

Ár: 5499 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Trixi

Korcsoport: >54
2021. február 18.

Nagyon szépek az összetevői, és a többfajta olajtól reméltem, hogy rendbehozza a télen kiszáradt bőröm. Nincs benne illatanyag sem, pozitív. Eléggé sokat kell egyszerre használni. Kellemes, hidratáló, nyugtató érzetű a bőrön, viszonylag nehezebben szívódik fel, de ez normális ilyen sok olajos összetevő esetén. Sajnos ennek ellenére másnapra ugyanolyan szárazzá vált a bőröm, és hosszabb távon sem hozta az elvárt hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. február 18.

bananfa

2019. február 14.

Nalam szepen bevalt! A teli börkiszaradasos, ekcemas tuneteimet valoban enyhitette, majd azok eltunese utan -a testapolo mindennapi hasznalataval - a kellemetlensegeknek mara mar hire-hamva sincs. Ujraveszem es a hideg evszakban biztosan mindig lesz a haztartasban. Nem utolsosorban nagyon jol hidratal es en az illatat is megszerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 14.

agnese82

2018. október 18.

Hosszas utánaolvasás után döntöttem úgy, hogy kipróbálom ezt a terméket kislányom ekcémás bőrén. Eleinte teljesen meg voltam vele elégedve, úgy éreztem megtaláltam azt a bizonyos testápolót, de sajnos egy idő után már valahogy nem ugyanaz volt a hatása, mint a legelején. Alapvetően tetszik benne, hogy természetes alapanyagokból van, emellett jól hidratál és nem hagy zsíros érzetet a bőrön, de ahogy más is írta már, kevesebb pénzért is lehet ilyen minőségű testápolót kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 18.

Niphredil

2018. október 10.

A kisgyermekeimnek és magamnak vettem ezt a testápolót egy akcióban, mert jól esett volna kipróbálni egy természetes összetételű hidratálót, amit akár ekcémás, neurodermitiszes hajlamú bőrön is lehet használni. Sajnos azt kell mondjam, hogy egyáltalán nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, nem hidratált, de még nehezen is szívódott be, ragacsos réteg maradt utána, nem hűsített, a viszketés nem enyhült, sőt még talán rosszabb is lett. Elhasználtuk erre-arra, de sose venném meg újra. Az arckrémje se egy nagy eresztés sajnos (arról annál szintén leírtam a véleményemet), a popsikrémmel viszont elégedett voltam, csak az árával nem. :D Nekem az illatával pont nem volt bajom, bárcsak a hatásáról is ezt írhatnám. Így nekünk maradnak a gyógyszertári testápolók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

szregina

2018. május 7.

A gyerekeim bőre ekcémára hajlamos, ez főleg télen jelent problémát, olyankor fontos napi szinten hidratálót is használnom náluk. A Müllerben vettem ezt a krémet, alapvetően elégedett voltam vele, nem extra zsíros, de így könnyen eldolgozható és mégis jól hidratál. Az egyetlen problémám a szaga volt, azt nem igazán tudtam megszokni. De egyébként nem rossz krém, bár szerintem hasonló minőséget lehet kapni olcsóbban is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.

Squalane eo 1 0