Weleda

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 5750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2020. június 26.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 5750 Ft

A természetes antioxidánsok segítségével óvja az érzékeny szemkörnyéket a káros környezeti hatásokkal szemben. Ruscus gyökérkivonatot tartalmaz, mely csökkenti a ráncokat és feszesíti a bőrt.

Ár: 5999 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 5750 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Katinka83

2019. május 30.

Kicsit többet vártam, folyosabb mint gondoltam. Kicsit ragacsos és fényes utána a bőröm, de hatásosnak tartom így is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

hajnalka39

2013. október 14.

Olyan érzés volt amikor felkentem ,mintha a kutya végignyalta volna az arcom ,ragacsos utálatos és kényelmetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 14.

krémkereső

Korcsoport: >54
2013. január 4.

Hígabb állagú, mint amire számítottam, szinte kifolyik a tubusból. Bármennyire is keveset használtam a szemkörnyékemre, rettentően fénylett, reggel lehetetlen használni, mert nincs az az idő, ami alatt beszívódna. Ráncok terén semmilyen változást nem tapasztaltam. Nem veszem újra. Ennél olcsóbb termékek hatásosabbak voltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. január 4.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil