Weleda

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 2390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zsolesz, az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2020. június 11.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Wellbe, 2390 Ft

2020-ban megújult formula!

A természetes cukortenziddel finoman tisztít. Az értékes anyagokat tartalmazó gránátalma mag, szezámmag és macadamia dió kivonatok ápolják a bőrt. Megőrzik a bőr nedvességét, védenek a kiszáradástól, selymesen puhává varázsolják a bőrt. Ideálisan kombinálható a gránátalma regeneráló olajjal: használatukkal előzze meg Ön is a bőr idő előtti öregedését. PH értéke bőrbarát, bőrsemleges hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

Ár: 2390 Ft , Eladó: Wellbe
Ár: 2299 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Felhi1

2017. január 4.

Bécsben vásároltam meg, a testápolóval l együtt karácsony utáni leárazáskor. Nem tudtam elmenni mellette mikor láttam, hogy a két termék összesen 3000 forint, mivel karácsonyi csomagolásban vannak. Hát... szerencsére. Isteni illata van, nagyon szeretem a természetes, nem mesterségesen "elédesített" illatát. Visszafogott, mégsem átlagos. Kellemesen hidratál, színe testápoló szerű, krémes, gazdag és ezen túl kiválóak az összetevői és értékelendő a szellemiség aminek főterméke.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Lena800805

2015. április 23.

Nem nagyon habzik, de nem is szárít. Az én bőrömet kíméletesen tisztítja. A citromosat az illata miatt jobban szeretem, de ez sem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

pont

2015. április 9.

nagyon furcsa az illata, kicsit valamilyen szeszes italra emlékeztet, nem mondanám, hogy rossz, de nem lesz kedvenc. az tetszik benne, hogy krémes és nem habzik annyira, viszont nem értem, az összetevők között mit keres a 4. helyen a denat alkohol?! ez kicsit szomorú, ezzel együtt nem tartom rossz tusfürdőnek, de mondjuk fele annyit ér nekem, mint amennyiért árulják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

NagyG

2014. április 13.

Többet vártam tőle,ha már a Cosmopolitánba vagy melyikbe az év tusfürdő díját kapta meg. :D Szeretném nagyon szeretni ennyi pozitív vélemény után,de semmi különös érzést nem nyújt számomra.Átlagos tusfürdő.Olyan mint a Weleda homoktövises társa.jó formán ugyanazt az illatanyagot használták ahhoz is.
Fürdés után ugyanúgy kenni kell magam testápolóval.
Ennyit az Alverde,Alterra és a Müller termékek is tudnak elérhetőbb áron.

Ámen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

Fürdés után ugyanúgy kenni kell magam testápolóval.
Ennyit az Alverde,Alterra és a Müller termékek is tudnak elérhetőbb áron.

Ámen

Kencefice

2013. július 17.

Miután a márka éjszakai krémjével szerelembe estem, megvettem ezt is. Hosszú ideje csak szappanokat használtam és nagyon hiányzott egy erőteljesebb illat. Ezzel megkaptam:)
Hosszútávon ez lehet, hogy túl erőteljes is lesz, de egyenlőre szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 17.

Hosszútávon ez lehet, hogy túl erőteljes is lesz, de egyenlőre szeretem.

muckó

2013. március 1.

Az illata elég fura számomra. Egyébként nem rossz tusfürdő, de van tőle jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 1.

Bekyy

2012. november 1.

(Én mellesleg imádom a gránátalmát!!!) Nekem nagyon tetszik! Az illata is nagyon jó. Nem kell túl sok belőle még is jól lehet utána érezni a bőrön hosszú ideig!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 1.

Ewyca

2012. október 21.

Szeretek vele fürdeni,már komolyan várom mindig az estéket,hogy találkozzunk:D:D
Nagyon j ó az illata,tetszik ez az olajos-krémes állag,szeretem kenegetni vele magam..
Az összetevői is elég szépek,szóval meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

Az összetevői is elég szépek,szóval meg vagyok elégedve vele.

sweetprincess

2012. augusztus 23.

Nagyon kellemes az illata, szuper, szó szerint krémes (fehér is) textúrája van, bio, remekül hidratál és tisztít, a Weleda nagyon eltalálta ezt az illatkategóriát! Nem hiába nyert ez a termék 2010-ben Cosmopolitan szépség díjat! Ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

manócska

2012. június 25.

Imádom. Az illata, az állaga, nagyon szép tőle a bőröm. Az allergiás karjaimat kihagyom a tusolásnál, arra mást használok. Tényleg 5 *-os termék, a többi weleda termékkel együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 25.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid