Weleda

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 3390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: melange, az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2020. június 12.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 3390 Ft

2020-ban megújult formula!

A könnyen beszívódó arckrém a bőrt láthatóan feszessé, rugalmassá és simává varázsolja. Az intenzív nappali ápolókrém véd az erős környezeti hatásoktól, támogatja a bőr sokrétűn funkcióját.

Ár: 3299 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3390 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Keryedi

2020. március 19.

Régebben volt az Írisz éjszakai hidratálója, azt szerettem. Most is azt szerettem volna, de figyelmetlenül ezt vittem haza. De ez nem jött be annyira. Egyrészt, mert utána olvastam és azt gondolom nem ez lenne a megfelelő a bőrömnek, másrészt pedig néhány apró pattim is lett tőle. Emiatt mégis kap tőlem 3 csillagot, de csakis, mert a márka eddig próbált termékei beváltak, itt pedig én voltam figyelmetlen, ugyanakkor hidratáló hatása megfelelő volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

Macsek23

2014. május 4.

Véletlenül ezt vettem a nappali hidratáló helyett. Furcsa, nem a megszokott illat, sokkal erősebb, töményebb az illata, nem naturkozmetikumhoz illő. Hatásáról majd később. 4 csillag megelőlegezve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 4.

adrikanemeth

2012. december 27.

Én is ezt a hidratálót használom a kombinált bőrömre. Igaz, mivel kicsit zsíros, ezért én csak éjszakára használom, reggelre pedig csodálatosan puha tapintatású lesz a bőröm. Ez az első "éjszakai" krémem, ami láthatóan szebbé varázsolja a bőröm. Szóval imádom és csak ajánlani tudom. A 30 ml-es tubus bár elsőre kicsinek tűnik, nagyon gazdaságos, akár hónapokig is elég.
Update:
Már nem bírja a bőröm. Túl sok lett. Az egész arcom pattanásos lett tőle. Hetekig tartott, mire rendbe tudtam hozni. Szóval a 3. tubust már csak kézkrémnek fogom elhasználni. Valószínű, hogy a zsíros/kombinált bőrömnek túl sok volt a krémben található olaj. Szóval most valami jó kis olajmentes natúr krémet/gélt keresek, ami hidratálná a bőröm, de nem zsírosítaná, sőt mattítaná. A makacs, mélypattanások miatt leveszek 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 27.

Update:

Rosefan

2012. július 9.

Nekem elég jó volt ez a krém, tényleg könnyű, elhasználtam, de nem veszem újra, mert akné elleni krémet használok, és nincs szükségem más hidratálóra. Főleg így nyáron nem. A Helia-D egyébként jobban bevált, hiába csodás natúr kozmetikum ez a krém. Alapból nem válnak be a natúr cuccok, nem tudom miért, pedig azokat preferálnám...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 9.

Hibiszkusz

2012. május 16.

Nem vált be ez a krém. Vártam hogy kipróbálhassam végre, mert nagyon jókat olvastam róla, de mégis csalódás volt. Nem nagy, de csalódás. Hidratált, de nem szerettem az illatát, és valami fénylő réteget hagyott a bőrömön. Jól kenhető, könnyű krém volt, sokáig elég volt a viszonylag kis mennyiség, de valahogy nekem mégsem volt okés a cucc. Biztos nem veszek még egyszer ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 16.

Alice83

2012. január 23.

Ezt a krémet használom sminkalapnak, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem okoz pattanásokat, simít, hidratál, tényleg ötös..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 23.

karli

Korcsoport: < 18
2011. december 26.

Féltem egy kicsit tőle, de nagyon érdekelt is, olyan vegyes tapasztalatokat olvastam vele kapcsolatban. Nekem kombinált bőröm van /T vonal zsíros, orcák szárazak/, néha vannak pattanásaim. Éjszakára használom kb egy hete, amikor felkenem zsíros, de egy kis idő elteltével beszívódik, és meglepő módon teljesen normál kinézetű lesz a bőröm. Új pattanásom nincs amióta ezt használom, de egy hét még nem sok, majd meglátjuk, de úgy gondolom eddig szuper.
Ja, és én kipróbáltam smink alá is, és úgy is bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2011. december 26.

Ja, és én kipróbáltam smink alá is, és úgy is bevált!

lozmor

2011. május 31.

Egy Dr Hauschkás kozmetikus ajánlotta, egekig magasztalta nekem, hogy a kombinált-zsíros bőrömre milyen jó lesz. De sajnos túl sok volt ez a krém, nagyon fénylett tőle az arcom, zsírosított, sminkalapnak nappalra abszolút nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 31.

annuska

2011. április 20.

Egyszer kipróbáltam, nem volt rossz, de igazából nem is hatott meg. Valószínűleg inkább az én bőrömmel volt gond, nem a krémmel, mert az arcbőrömön időnként jelentkező túlérzékenységi tüneteket nem befolyásolta a használata. Én azoknak ajánlanám, akinek elegendő a bőréhez egy alapápolás is.
Nagy előnye, hogy olcsó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. április 20.

Nagy előnye, hogy olcsó!

natasa

2011. március 27.

Ha jól látom a képen, ez a hidratáló krém. Én azt használtam (és nem a nappali krémet). Akkor akadtam rá, amikor mindenféle kencével kinyírtam az arcbőrömet, és tele lett kis pattival, zsírosodott, de a szárító tonikoktól meg helyenként száradt. A calendula babaszappannal (szintén weleda) mostam az arcom és az iris hidratálóval hidratáltam. Nagyon jó kis páros volt. Pár hét alatt rendbe tette az arcbőrömet. Könnyű hidratáló, egyedi illattal. Hamar beszívta a bőröm, nem maradt utána idegesítő filmréteg. Nem zsírosít. Szépen hidratál. Ha jól tudom, már megváltozott a csomagolása. Az összetevői nem tudom, változtak-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 27.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract